שאלון- ראש גדול

the blak angel

New member
../images/Emo41.gifשאלון- ראש גדול../images/Emo41.gif

טוב תראו קראתי בפורום את כל ההודעות שיש כאן ואני מסכימה עם בן כולנו וגם אני רושמים פה סתם שטויות בלי שום קשר לסדרה...אז החלטתי לעשות שאלון...שקשור לראש גדול! 1.איזה דמות הכי אהבת מהסדרה? 2.איזה דמות הכי שנאת מהסדרה? 3.אם היית יכול,איזה דמות היית רוצה לשחק ולמה? 4.איזה דמות הכי הצחיקה אותך? 5.איזה דמות הכי ריגשה אותך? 6.איזה דמות אתה חושב שהיא מיותרת בסדרה? 7.אם היית יכול,היית משנה את העלילה של הסדרה? 8.איזה שחקן\שחקנית היית רוצה שיישתתפו בסדרה בעונה החדשה שלה? 9.אם היית יכול,היית משנה את השם של הסדרה? 10.לאיזה מהדמויות אתה הכי דומה? טוב זהו...10 שאלותתת...תענו!

the blak angel

New member
עונה../images/Emo27.gifעונה../images/Emo27.gifעונה../images/Emo27.gif

הנה אני עונה... 1.איזה דמות הכי אהבת מהסדרה? ריקרדו 2.איזה דמות הכי שנאת מהסדרה? לא יודעת...אולי טלי או תומר.. 3.אם היית יכול,איזה דמות היית משחק ולמה? ריקרדו...כי הוא מצחיק 4.איזה דמות הכי הצחיקה אותך? אלחנן,ריקרדו ואילנה היועצת 5.איזה דמות הכי ריגשה אותך? יעל...כל הסיפור עם ההורים שלה 6.איזה דמות אתה חושב שהיא מיותרת בסדרה? אף דמות.. 7.אם היית יכול,היית משנה את העלילה של הסדרה? לא,אני חושבת שהיא מעניינת מאוווווד... 8.איזה שחקן היית רוצה שיישתתף בעונה החדשה בסדרה? מיה דגן... 9.אם היית יכול,היית משנה את השם של הסדרה? לא..השם בסדר גמור 10.לאיזה מהדמויות אתה הכי דומה? אני חושבת שלדמות של מור..או יעל

Danielle b3

New member
../images/Emo26.gifעונה../images/Emo70.gif../images/Emo36.gif

איזה דמות הכי אהבת מהסדרה
יעל
איזה דמות הכי שנאת מהסדרה
איילה
אם היית יכול,איזה דמות היית רוצה לשחק ולמה
יעל, כי זאת דמות חמודה
איזה דמות הכי הצחיקה אותך
ריקרדו
איזה דמות הכי ריגשה אותך
אמ... אלחנן.. חח
איזה דמות אתה חושב שהיא מיותרת בסדרה
אנסטסיה
אם היית יכול,היית משנה את העלילה של הסדרה
לא
איזה שחקן\שחקנית היית רוצה שיישתתפו בסדרה בעונה החדשה שלה
אממ... לא יודעת
אם היית יכול,היית משנה את השם של הסדרה
לא
השם מתאים בול
לאיזה מהדמויות אתה הכי דומה
לא יודעת... אני כבר בקושי זוכרת
כנראה שאין כזאת... אני שילוב של כל אחת מהם

MoRu§h

New member
עונה..כנסו!!

.איזה דמות הכי אהבת מהסדרה?מור 2.איזה דמות הכי שנאת מהסדרה?את כולם אהבתי..חח 3.אם היית יכול,איזה דמות היית רוצה לשחק ולמה?ריקרדו כי הוא מגניב וכיף לשחק את הדמות שהוא משחק.. 4.איזה דמות הכי הצחיקה אותך?אלחנן 5.איזה דמות הכי ריגשה אותך?מור 6.איזה דמות אתה חושב שהיא מיותרת בסדרה?ראנה..(זאתי הערבייה שהיא נכנסה באמצע הסדרה) 7.אם היית יכול,היית משנה את העלילה של הסדרה?אמ...אולי רק את הסוף שיהיה יותר מרגש.. 8.איזה שחקן\שחקנית היית רוצה שיישתתפו בסדרה בעונה החדשה שלה?אין לי מושג.. 9.אם היית יכול,היית משנה את השם של הסדרה?לא..השם מאוד מקורי!! 10.לאיזה מהדמויות אתה הכי דומה?יעל/מור חח..השאלון נחמד והוא גם קשור לראש גדול..לדעתי צריכים לעשות הרבה שאלונים שקשורים לראש גדול..אהבתי!!

אוףף כלב המחשב הזה

.איזה דמות הכי אהבת מהסדרה?בועזזזזזזזזזזזזזזזזזזז 2.איזה דמות הכי שנאת מהסדרה?אממ..אורי...בלי לפגוע גוריי...אבל זה דמות לא השחקן האמיתי..
מתאים לגור יותר תפקיד ראשי
3.אם היית יכול,איזה דמות היית רוצה לשחק ולמה?אממ את טלי..
4.איזה דמות הכי הצחיקה אותך?צ'וריסוס...XDDDDDDDDDDDD 5.איזה דמות הכי ריגשה אותך?0_o 6.איזה דמות אתה חושב שהיא מיותרת בסדרה?אממ..זה אורי..התלבלבתי..
7.אם היית יכול,היית משנה את העלילה של הסדרה?לע.. 8.איזה שחקן\שחקנית היית רוצה שיישתתפו בסדרה בעונה החדשה שלה?אני הייתי רוצה שיכניסו לסדרה את אגם רודברג בתור איזה משו.. 9.אם היית יכול,היית משנה את השם של הסדרה?לא..נחמד לי ככה.. 10.לאיזה מהדמויות אתה הכי דומה?בטח כולם יגידו למור..אני לא דומה לאפחת

עכשיו אני מרגישה יותר טוב...

אתמול הרגשתי ממש רע... בקושי יכולתי לנשום
. יש לך מסנג'ר ברוש?

עונה....

הדמות הכי אהובה: יעל.ואיריס דמות שנואה: תומר (אדם הירש). אם הייתי יכולה לשחק בסידרה : הייתי רומה לשחק את התפקיד שספיר דרמון שיחקה, את הדמות יעל. הדמות שהכי הצחיקה אותי: ריקרדו,ואלחנן. דמות שריגשה: יעל. דמות שצריכה להתמודד עם הגירושים של ההורים.בשביל תשומת לב ,עשתה את עצמה חרשת.חחחחחחח.וגם דמות מיותרת: זאתי מהרחוב ,אם אני לא טועה אנסטסיה. לא הייתי משנה את העלילה, כי פשוט אין לי רעיון אחר. שחקנים חדשים בעונה החדשה שהייתי רוצה: רותם אבוהב, נתן דטנר, מיה דגן.ולא עולה לי משהו אחר לראש. הייתי משאירה ,את השם של הסידרה. אני עירבוב של דמויות : עירבוב של יעל, אורי ,איריס ,וגם של מור.

בקשה תיכנסו! למה כתבתי סתם?

1.איזה דמות הכי אהבת מהסדרה? איתי (רועי)
2.איזה דמות הכי שנאת מהסדרה? אמממ אפחד! 3.אם היית יכול,איזה דמות היית רוצה לשחק ולמה? טלי... כיף לשחק את הסנובה!
4.איזה דמות הכי הצחיקה אותך? רודריגוס!
5.איזה דמות הכי ריגשה אותך? זו אמורה להיות סידרה מרגשת?!
6.איזה דמות אתה חושב שהיא מיותרת בסדרה? ראנה
7.אם היית יכול,היית משנה את העלילה של הסדרה? לאאאא
8.איזה שחקן\שחקנית היית רוצה שיישתתפו בסדרה בעונה החדשה שלה? אממממ.... אני? חחח סתם.. אפחד אני סומכת על המפיקים...
9.אם היית יכול,היית משנה את השם של הסדרה? חס ושלום! 10.לאיזה מהדמויות אתה הכי דומה? אפחד....

עונה...

1.איזה דמות הכי אהבת מהסדרה?
ריקרדו. 2.איזה דמות הכי שנאת מהסדרה?
טלי. 3.אם היית יכול,איזה דמות היית רוצה לשחק ולמה?
יעל דמות מרגשת. 4.איזה דמות הכי הצחיקה אותך?
ריקרדו. 5.איזה דמות הכי ריגשה אותך?
יעל. 6.איזה דמות אתה חושב שהיא מיותרת בסדרה?
יונתן. 7.אם היית יכול,היית משנה את העלילה של הסדרה?
לא. 8.איזה שחקן\שחקנית היית רוצה שיישתתפו בסדרה בעונה החדשה שלה?
נינט טייב ומיה דגן. 9.אם היית יכול,היית משנה את השם של הסדרה?
לא. 10.לאיזה מהדמויות אתה הכי דומה?
אין לי מושג....

למעלה