שאלון שבועי

ליסאן

New member
../images/Emo41.gifשאלון שבועי ../images/Emo41.gif

סרט השבוע: ספר השבוע: שיר השבוע: אנימת השבוע: המלצת השבוע: מה ביאס אותי השבוע: מה עשה לי את השבוע: ציטוט השבוע: תמונת השבוע: שבת שלום ול"ג בעומר נפלא לכולם נ.ב לא מאמינה שלא ארגנו כלום השנה TT

Galmon

New member
שיהיה שבוע טוב לכולם~

או במקרה שלי שבועיים. סרט השבוע: מצפן הזהב... סרט יפה~ ספר השבוע: נלך על הספר השלישי של אנדר~ שיר השבוע: פפה פה פה פה פפה פה פוקר פייס~ אנימת השבוע: העונה השניה של FMA המלצת השבוע: לא להילחץ לחינם ולא לוותר גם כשנכשלים בפעם הראשונה. (קיטש) מה ביאס אותי השבוע: שום דבר מיוחד~ מה עשה לי את השבוע: לבלות עם חברים בסופ"ש~ וגם הרבה כיף בקורס. ציטוט השבוע: היו המון אבל לא זוכר אף אחד~ תמונת השבוע: שקיעה מדהימה בוינגייט~

lgmtk

New member
מה אתה חושב על פמא 09?

תביא בעיטה בורנשטיין D: XDDDDDD

Ihavenonick

New member
אין עונה שניה ל-FMA

זוהי פשוט גרסה חדשה לכל העסק, AND IT ROCKS!!!

ייאייי

סרט השבוע: לא ראיתי.. ספר השבוע: מתמטיקה :\ שיר השבוע: השיר פתיחה של בליץ' ושל X1999 אנימת השבוע:X1999!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 המלצת השבוע: טבעונות! מה ביאס אותי השבוע: אני וחבר שלי נפרדנו
מה עשה לי את השבוע: כלום...שבוע נורא ציטוט השבוע: חחחח הצחקתי את עצמי, כרגיל אין לי ציטוט אבל אשכרה ניסיתי לחשוב על משהו ומה שיצא "the future is still undecided" חח אם ככה כותבים את זה....מאת קוטורי
תמונת השבוע: אין אגב שאלה- הכוסית המושלמת מXXXHOLIC עם השיער השחור והפוני, היא משתתפת בעוד סדרות? או שיש מישהי עם בדיוק אותה תסרוקת כמו שלה באיזה אנימה אחרת?

A K I R A

New member
יאי! הגעתי למחשב! D:

סרט השבוע: - ספר השבוע: נערה עם עגיל פנינה עוד 40 עמודים ומתחילים את ניו מון~~!!! שיר השבוע: - אנימת השבוע: - LOL המלצת השבוע: לא לעשות פסיכומטרי? מה ביאס אותי השבוע: ללמוד פסיכומטרי זאת סיבה מספיק טובה ^^ מה עשה לי את השבוע: הסופ"ש~ חברות פאב וזה~ ציטוט השבוע: "בחוץ יש מזג אויר מצוין לחיק הטבע! טבע טבע טבע! בואי לעזריאלי!" תמונת השבוע: של"ג בעומר יגמר כבר!! נמאס לי מהרעש של העגלות האלה! ומהילדים!

Guid

New member
הו, פסיכומטרי...

Dark times indeed~ אבל נו, זה יגמר מתישהו. מתי המבחן? איזה מועד?

Kawaii Me

New member
הצילו, אני דג../images/Emo19.gif

O_X סרט השבוע: דארק סימפוני של WT ספר השבוע: אין שיר השבוע: כל שיר של WT שהתנגן בדארק סימפוני 2008 אנימת השבוע: אין. אבל קראתי את המנגה של נארוטו D: המלצת השבוע: להסתפר פעם ב3 חודשים! מה ביאס אותי השבוע: בחילות קשות כל השבוע~_~ מה עשה לי את השבוע: הסתפרתי!!! ציטוט השבוע: אין לי משהו חכם להגיד אז סייג לחכמה שתיקה. תמונת השבוע: :X

Silverfox™

New member
יאללה ליאור בו נלך לראות סרט! :O

סרט השבוע: אפקט הפרפר 3 ספר השבוע: מלחמת האדם הזקן שיר השבוע: Taylor Swift Love Story אנימת השבוע: Toradora 24 פרקים ביומים סיימתי אותה עם דמעות
המלצת השבוע: לחבק מישהוא ^^ מה ביאס אותי השבוע:עבודה כרגע על 3 שעות שינה לאחר משמרת לילה ואז צהרים ומחר יש משמרת בוקר יאללה עוד 3 שעות שינה וחזרה לעבודה!! ^^ מה עשה לי את השבוע: toradora קצת שמחה בתקופה רעה ^^ ציטוט השבוע:"חברון מאז ולתמיד " מי שביקר שם פעם יבין שזה לגמרי נכון תמונת השבוע: כשסיימתי את השירות במחלקה שלי היו כ108 מהם על התקרה של המחלקה לצערי הרבה לפי הבנתי הרוב התאבדו ונשארו כ 20.

Silverfox™

New member
תהיה שם חודש תבין

שהדרך היחידה החוץ זה התאבדות עייפות X_X בו=בוא חח

ARA SAMA

New member
../images/Emo218.gifD=

הרבה מאוד זמן לא כתבתי פה Oם סרט השבוע: the bank job ספר השבוע: אני צריך לסיים את Children of the mind >< או יותר נכון להתחיל אותו... ;>.> שיר השבוע: all the same - sick puppies אנימת השבוע: Soul Eater & Darker than black & FMA!!! המלצת השבוע: לסיים לראות סדרות! :) מה ביאס אותי השבוע: יונתן מודיע פתאום שהוא סוגר שבת ואי אפשר לעשות אצלו על האש בסופ"ש~ >< מה עשה לי את השבוע: ים, היום... עם המחלקה~ חחחח חיל הים~ P: ציטוט השבוע: P: תמונת השבוע: :p

למעלה