שאלון שבועי

ליסאן

New member
../images/Emo41.gifשאלון שבועי ../images/Emo41.gif

סרט השבוע : ספר השבוע: שיר השבוע: אנימת השבוע: המלצת השבוע: מה ביאס אותי השבוע: מה עשה לי את השבוע: ציטוט השבוע: תמונת השבוע: שבת שלום ושבוע טוב לכולם ^_^

¥otamsh

New member
שבועעע טוב

סרט השבוע : וולברין, חביב למדיי... למה כ"כ קצת גמביט?? הוא ממש מגניב!! ספר השבוע: אין שיר השבוע: cry baby- allison iraheta אנימת השבוע: אין המלצת השבוע: ימי סטודנט ^____________^ מה ביאס אותי השבוע: אין פלאפון. איבדתי תז. :( מה עשה לי את השבוע: יום הסטודנט ^______________^ ציטוט השבוע: אין לי משו~ תמונת השבוע:

ליסאן

New member
נכון? גמביט ממש דמות שווה ../images/Emo41.gif

אני בכלל לא מבינה איך לא הכניסו אותו לסרטים הקודמים , הוא שווה לא פחות מוולברין . ואיך חיים בלי פלאפון? :O

A K I R A

New member
כנראה שהעבר שלו פחות מענין מאשרזה של וולברין~

ועל זה.. רק ליאור יכול לענות P:

ANGELUSPIKE

New member
מה פתאום גמביט הוא אחד בדמויות האהובות

מחבורת האקסמן, למרות שוולברין הוא כנראה האהוב ביותר.

Guid

New member
אולי הוא יזכה לסרט משלו, יום אחד...

בנתיים הסרט הבא בסדרת ``X-מן: המקור`` יהיה על מגנטו. /tapuzforum/images/emo9.gif מתוכנן גם סרט לדדפול, ועוד אחד ששכחתי מי הוא... /tapuzforum/images/emo3.gif

De-Panther

New member
היו שמועות שפשוט לא מצאו מישהו מספיק מתאים...

כדי לשחק אותו

Kawaii Me

New member
שבוע טופי../images/Emo214.gif

סרט השבוע: cable man עם ג'ים קארי חח :) ספר השבוע: מתמטיקה עם לחמן -_- שיר השבוע: within temptation- the heart of everything אנימת השבוע: X המלצת השבוע: מי שעוד לא הבין..הקיץ הגיע אז שימו סנדלים!!
מה ביאס אותי השבוע: שלא יצאתי כמעט :( מה עשה לי את השבוע: שהיה אחלה סופ"ש! ושארון 3> ציטוט השבוע: "We've been dreaming But who can deny, It's the best way of living Between the truth and the lies" תמונת השבוע:

Silverfox™

New member
שבוע טוב לכולם

סרט השבוע : Push ספר השבוע: מלחמת האדם הזקן O_O ללא ספק ספר מדהים! :O שיר השבוע:X___X אנימת השבוע: FMA המלצת השבוע: תחבקו מישהוא :) מה ביאס אותי השבוע: משמרת בוקר ואז צהריים X__X זה המצב כרגע ישנתי 3 שעות תוך 36 שעות X_X מה עשה לי את השבוע: התחלתי להבין את משמעות חיי
ציטוט השבוע: חבל שאצלנו בצבא אין פקודות כאלו "Colonel Eat the Fucking Cookie its an Order" תמונת השבוע: אין תמונה אבל יש סרטון
http://www.youtube.com/watch?v=iYSyvIbTAJA היי ליאור בו נלך לראות סרט :O

Guid

New member
עונה~

/tapuzforum/images/emo41.gifסרט: יס מן, סרט ענק! /tapuzforum/images/emo41.gifספר: עדיין eldest ושומרת אחותי. /tapuzforum/images/emo41.gifשיר: falling down- oasis, שזה במקרה שיר הפתיחה של higashi no eden~ /tapuzforum/images/emo41.gifאנימה: higashi no eden! פשוט מקסים! /tapuzforum/images/emo41.gifהמלצת השבוע: אל תחטפו נזלת אלרגית, זה לא כיף... /tapuzforum/images/emo41.gifמה ביאס השבוע: דוקא היה בסדר השבוע~ /tapuzforum/images/emo41.gifמה עשה את השבוע: מחשב~ /tapuzforum/images/emo9.gif /tapuzforum/images/emo41.gifציטוט השבוע: ``please continue being a messiah``. היגאשי נו עדן... /tapuzforum/images/emo99.gif

Sakura Kinomoto

New member
D: בדיליי~*נאבקת ביתושים*

סרט השבוע :רק מרתונים של "אבודים"XDDD ספר השבוע:לא היהD:~@! שיר השבוע:I WILL BE -LEONA LEWIS M& AVRIL LAVIGNE אנימת השבוע:לא היה@.@ המלצת השבוע:תעשו שבוע שבוע^^ מה ביאס אותי השבוע:סתם בלאגנוס~ מה עשה לי את השבוע:יומולדת לחבר המקסים שלי^^ ציטוט השבוע:"אוי~!" תמונת השבוע:אעהההאינליפהואיןליכוח~!!

¥otamsh

New member
וואו, יש לנו ארבעה שאלונים

שבועיים בעמוד! אני לא חושב שזה קרה אי פעם XDD הפורום מת! XD

ליסאן

New member
אז גם אתה שמת לב אה? -.-../images/Emo41.gif

לפחות עדיין נכנסים לענות על זה...

Guid

New member
/tapuzforum/images/emo6.gif

משתמע מכך- את היחידה שמחיה את הפורום! תתגאי בזה.. /tapuzforum/images/emo6.gif