שאלון שבועי

ליסאן

New member
../images/Emo41.gifשאלון שבועי ../images/Emo41.gif

סרט השבוע: ספר השבוע: שיר השבוע: אנימת השבוע: המלצת השבוע: מה ביאס אותי השבוע: מה עשה לי את השבוע: ציטוט השבוע: תמונת השבוע--> שבת שלום ושבוע מצוין לכולם ^_^

¥otamsh

New member
שבוע :0

סרט השבוע: אין ספר השבוע:אין שיר השבוע: lucky של ג'ייסון מראז וקולבי קליאט אנימת השבוע: אין ~ המלצת השבוע: לאכול סביח :0 מה ביאס אותי השבוע: החיים זה קשה מה עשה לי את השבוע: איזה וידאו ביוטיוב ציטוט השבוע: "she is famous" "idont know, people like her tingly place" תמונת השבוע--> נואו תמונות און דיס קומפוטר שיהיה שבוע יותר טוב מזה שהיה :S

¥otamsh

New member
אההה וכמובן!!!

סחטיין על הטניסאים המוכשרים שלנו!!!! איזה יופי!! כמה חבל שעושים פה היסטוריה דווקא בסופש שאין לי טלויזיה בכלל X.X

ANGELUSPIKE

New member
שבוע טוב ובוקר טוב לכולם.

סרט השבוע: ברגע שזה יסתיים להוריד זב יהיה רובוטריקים 2. ספר השבוע: מנגות. שיר השבוע: Cidinho & Doca - Rap das armas‬ אחד השירים המממכרים שיש וכנראה הלהיט של הקיץ. ומי שאולי לא מכיר לינק ליוטיוב: http://www.youtube.com/watch?v=ZthNYozVwNM&feature=fvstאנימת השבוע: וואן פיס, בליץ ונארוטו הקבועים. המלצת השבוע: השיר הנ"ל. מה ביאס אותי השבוע: כלום. מה עשה לי את השבוע: ההישג של נבחרת ישראל בדייוויס ואחותי שבאה לביקור עם הילדות. ציטוט השבוע: סנסציה דה לה סנסציה - בקשר של דביע דייוויס. תמונת השבוע--> הכנס פה תמונה של נבחרת ישראל בדייוויס

Kawaii Me

New member
אני מוכן~! אאאאאאאני מוכן~!

סרט השבוע: וול אי..בערך ספר השבוע: איןןןןןןןןןןןןןן שיר השבוע: alice cooper- poison חח אנימת השבוע: אין המלצת השבוע: להיזהר כשרוכבים על אופניים מה ביאס אותי השבוע: כלוווווום. הכל טוב >< אבל אני חולה רצח נראה לי..משתעלת עם כאבים בחזהO_ם מה עשה לי את השבוע: גם כלום -_- ציטוט השבוע: i ain't gonna be just a face in the crowd, ur gonna hear my voice when i shout it out loud תמונת השבוע-->

Adi Chan

New member
גוד וויקקקקקק

סרט השבוע: איך פגשתי את אימאאאאאאאא3$%@$$#^# זה כזה גאאוווניייייייייי ספר השבוע: ספר תיאוריה>: הלימודים בחיים לא נגמרים שיר השבוע: regina spektor - laughing with אנימת השבוע: הכי קרוב לאנימה שעשיתי, זה שאלון בפייסבוקXD המלצת השבוע: אממ....אני לא ידועת כמה זה נכון להגיד את זה....אבל...תעשו שופינננגגגגגגגגג.!!@# מה ביאס אותי השבוע: אזרחותT_T_TT_T_T_T_T__TT זה קשה!!!! לא הצלחתי למצוא עבודה מה עשה לי את השבוע: אמממ לא יודעת~דברים קטנים כאלה~ ציטוט השבוע: איןןן ליליילליליילילילילילילילייי תמונת השבוע--> סתם משהו שהתחלתי לצייר ואין לי כוח להמשיך

היר איי אם!

סרט השבוע: סטאר טרק ספר השבוע: קציצות שיר השבוע: hey julie אנימת השבוע: הגזמתם.... המלצת השבוע: ספונטניות ושופינג! מה ביאס אותי השבוע: כשארזתי את כל הדברים שלי כדי להחזיר הביתה לפני השחרור... מה עשה לי את השבוע: שאחרי 10 דקות החזרתי הכל לחדר :) ציטוט השבוע: "I DO"

Adi Chan

New member
חח היא התחתנה עם הצבא!D:

לכמה חודשים הקרובים~ואז גירושים!!

Sakura Kinomoto

New member
wooohooohooo~~

סרט השבוע:עידן הקרח 3~!!!גאוניXDD ספר השבוע:לא@.@ שיר השבוע:BLUE~U MAKE ME WANNA~ אנימת השבוע:לא היה:O המלצת השבוע:תקנו מזגן~!!! מה ביאס אותי השבוע:עקיצות מטורפותT^T~~~ מה עשה לי את השבוע:ים~!סרטים~וכיופיישןD: ציטוט השבוע:when exactly did you lose your mind? about three weeks ago.I woke up married to a pineapple...an ugly pineapple, but I loved her...." תמונת השבוע-->אינליכוחבאימאשכככםםם~!!!!

The Dead Archer

New member
האהא

סרט השבוע:דוגמה ספר השבוע:אין. שיר השבוע:unwritten star וים הרחמים של קובי אפלולו. אנימת השבוע:האמת לא יצא לי ממש לצפות באנימה.. המלצת השבוע:אוזניות ירוקות.זה פשוט מגניב מידי. מה ביאס אותי השבוע:נשרפתי בכתפיים וילדה בקייטנה הרביצה לי ._. מה עשה לי את השבוע:ים עם חברות ו...מוזר לי להגיד את זה (מאוד מוזר),אבל זה מתמטיקה XD ציטוט השבוע:"רוני,עכשיו הבנתי!הגלים באים בגלים!" תמונת השבוע-->

למעלה