שאלון

Robin Sparkles

New member
../images/Emo41.gifשאלון../images/Emo41.gif

שם: גיל: תראיך לידה: מקום מגורים: יש אחים? בני כמה? צבע שיער: מתי הסתפרת בפעם האחרונה? צבע עיניים: צבע אהוב: משהו טעים שאכלת לאחרונה: משהו שהיית בטוח שאתה לא אוהב אבל מסתבר שכן: בצפר כיתה: אוהב את הבצפר? יש לך הרבה חברים בכיתה? משקיע בלימודים? מה הציון הכי נמוך שקיבלת בתעודה? ובמבחן? השעו אותך? אם כן-לכמה זמן? הברזת? אם כן-מאיזה שיעור/ים? המקצוע שאתה הכי טוב בו: המקצוע שאתה הכי גרוע בו: המורה הכי נחמד שמלמד אותך? המורה הכי מרגיז ושנוא? משתתף בפעילויות בצפר[טקסים, התרמות וכו'..]? אם כן-איזה? יש לכם ועדות בכיתה[נו כמו כיתה ג'..]? אם כן-אתה באחת מהן? לוקחים אוכל לבצפר? קונים בקיוסק[אם יש]? איזה מורה מצוות המורים שלך אתה הכי אוהב ? למי מהם יש את הקול הכי צפצפני ? מי הכי רזה ? מי הכי שמן ? מי הכי מעניין ? מי הכי מרדים ? גם המורה למתמטיקה שלך מדבר על רמקול ? המורה שלך למדעים דיברה/מדברת על סקס ודברים כאלה ? למורה להסטוריה שלך יש טחול? XD למה הטחול משמש ?.. תפוז ואינטרנט בכמה פורומים אתם? איזה? ובכמה קומונות? איזה? מנהלים פורום/קומונה? איזה? מכיר אנשים מהפורום אישית? פגשת אנשים מהפורום? אם כן, מי, ואיפה? מדבר עם אנשים מהפורום בטלפון ? יודע איך עושים וועידות בטלפון ? יש בלוג? נמצא בפורומים שהם לא בתפוז? איזה? מוזיקה איזה סוג מוזיקה אתה הכי אוהב? להקה אהובה? זמר/ת אהוב/ה? אוהב פופ? היפ-הופ? רוק? פופ-רוק? רוק אלטרנטיבי? רוק כבד? מטאל? האבי מטאל? מזרחית? דיכאון? טראנסים? אחר- מנגן על משו? אם כן-על מה? היית רוצה לנגן על משו? אם כן-על מה? שונות איך אתה אומר: ישנה או יושנת? מלפפון או מלפלפון? אוטו או מכונית או רכב? מקדונלדס או מקדולאנדס? המבורגר או המבונגר? יש חבר/ה? אם כן-כמה זמן? אם לא-היית רוצה? אוהבים מישו? הוא גדול/קטן או בגיל שלכם? אוהבים מסטיקים? טיק-טק? סוכריות על מקל? טופי? מרשמלו? מעשנים? ניסיתם פעם? האם אתה אוהב לאכול.. -בשר? -מילקי? -פנקייק? -פיצה? -פופקורן? -שוקולד? -תפוח? -מלפפון? ראית פעם 'אריזה משפחתית' ? ו'הדשא של השכן' ? ו'בית האופנה' ? ו'משחק החיים' ? ו'לחיי האהבה' ? ו'צער גידול בנות' ? ו'חברים' ? ו'סיינפלד' ? כמה סרטים מצויירים של וולט דיסני יצא לך לראות ? האם תרצה להשתתף בתוכנית כמו 'מי רוצה להיות מליונר' ? אוהב את הים ? למה ? יש על התיק שלך פאטצ'ים ? כמה קבצי מוזיקה יש לך במחשב ? אתה שומע את כולם ?? איך/איפה/מתי שמעת על הזמר/ת או הלהקה שאתה הכי אוהב ? הודגש באמצעות מדגישומטיק

Robin Sparkles

New member
משעמם...

שם:כרמית גיל:17 ו-11 חודשים
תראיך לידה:7.6.91 מקום מגורים:מרכז יש אחים?כן בני כמה?22 ו-26 צבע שיער:חום כהה מתי הסתפרת בפעם האחרונה?וואו...ממש מזמן.. צבע עיניים:חום צבע אהוב:ירוק,כחול,לבן משהו טעים שאכלת לאחרונה:פיצה משהו שהיית בטוח שאתה לא אוהב אבל מסתבר שכן:בטטה.טוב,זה היה לפני כמה שנים.... בצפר כיתה:י"ב אוהב את הבצפר?לא יש לך הרבה חברים בכיתה?כן משקיע בלימודים?רק במה שמעניין אותי.בשאר פחות. מה הציון הכי נמוך שקיבלת בתעודה?53 ובמבחן?5
או 10... השעו אותך?לא אם כן-לכמה זמן? הברזת?כן אם כן-מאיזה שיעור/ים?אנגלית,תנ"ך,אזרחות,פסיכולוגיה,ספורט.זה מה שזכור לי. המקצוע שאתה הכי טוב בו:אנגלית המקצוע שאתה הכי גרוע בו:אזרחות והיסטוריה המורה הכי נחמד שמלמד אותך?נילי המורה הכי מרגיז ושנוא?המורה לאזרחות משתתף בפעילויות בצפר[טקסים, התרמות וכו'..]?לא אם כן-איזה? יש לכם ועדות בכיתה[נו כמו כיתה ג'..]?לא אם כן-אתה באחת מהן? לוקחים אוכל לבצפר?לפעמים קונים בקיוסק[אם יש]?לא. קונים בקניון איזה מורה מצוות המורים שלך אתה הכי אוהב ?נילי למי מהם יש את הקול הכי צפצפני ?למורה שלי לספרות משנה שעברה
מי הכי רזה ?המורה לספרות משנה שעברה מי הכי שמן ?המורה לתנ"ך מי הכי מעניין ?המורה לפסיכו-סוציו מי הכי מרדים ?המורה לאזרחות גם המורה למתמטיקה שלך מדבר על רמקול ?לא המורה שלך למדעים דיברה/מדברת על סקס ודברים כאלה ? לא למורה להסטוריה שלך יש טחול? XD למה הטחול משמש ?.. תפוז ואינטרנט בכמה פורומים אתם?לא ספרתי...... איזה? ובכמה קומונות?0 איזה? מנהלים פורום/קומונה?לא איזה? מכיר אנשים מהפורום אישית?לא פגשת אנשים מהפורום? אם כן, מי, ואיפה?לא מדבר עם אנשים מהפורום בטלפון ?לא יודע איך עושים וועידות בטלפון ?כן יש בלוג?לא נמצא בפורומים שהם לא בתפוז?ב-1 בערך.... איזה? מוזיקה איזה סוג מוזיקה אתה הכי אוהב?אירית להקה אהובה?הקורס,בל אנד סבסטיאן,יו 2 זמר/ת אהוב/ה?אנריקה איגלסיאס אוהב פופ?כן היפ-הופ?כן רוק?לא פופ-רוק?כן רוק אלטרנטיבי?פחות או יותר רוק כבד?לא מטאל?לא האבי מטאל?לא מזרחית?לא דיכאון?לא טראנסים?לא אחר- מנגן על משו?לא אם כן-על מה? היית רוצה לנגן על משו?כן אם כן-על מה?חלילית אירית ואולי גם חמת חלילים
שונות איך אתה אומר: ישנה או יושנת?ישנה מלפפון או מלפלפון?מלפפון אוטו או מכונית או רכב?אוטו מקדונלדס או מקדולאנדס?מקדונלדס המבורגר או המבונגר?המבורגר יש חבר/ה? אם כן-כמה זמן? אם לא-היית רוצה? אוהבים מישו? הוא גדול/קטן או בגיל שלכם? אוהבים מסטיקים?כן טיק-טק?לא סוכריות על מקל?לא טופי?לא מרשמלו?רק את הלבן מעשנים?לא ניסיתם פעם?לא האם אתה אוהב לאכול.. -בשר?כן -מילקי?לא! -פנקייק?כן -פיצה?כן -פופקורן?לא -שוקולד?כן -תפוח?לא -מלפפון?כן ראית פעם 'אריזה משפחתית' ?לא ו'הדשא של השכן' ? אם הכוונה ל"העשב של השכן" אז כן ו'בית האופנה' ?פעם אחת ו'משחק החיים' ?כן ו'לחיי האהבה' ?לא ו'צער גידול בנות' ?כן ו'חברים' ?כןןןןןן ו'סיינפלד' ?לא כמה סרטים מצויירים של וולט דיסני יצא לך לראות ?הרבה האם תרצה להשתתף בתוכנית כמו 'מי רוצה להיות מליונר' ?לא אוהב את הים ?את הים בארץ לא למה ?הוא מגעיל ומלא במדוזות
יש על התיק שלך פאטצ'ים ?לא כמה קבצי מוזיקה יש לך במחשב ?הרבה אתה שומע את כולם ??חלק שומעים פחות וחלק יותר איך/איפה/מתי שמעת על הזמר/ת או הלהקה שאתה הכי אוהב ? בפרק של "איך פגשתי את אמא" שמעתי על בל אנד סבסטיאן
ועל הקורס אני לא ממש זוכרת.היו לי 3 שירים שלא שמעתי ומתישהו התאהבתי ב- toss the feathers והורדתי הרבה שירים שלהם והתאהבתי

jasika siton

New member
עונה .. :)

שם: ג'סיקה גיל: 16 וחצי תראיך לידה: 24.9.92 מקום מגורים: חור במרכז .. יש אחים? לא - בת יחידה D: בני כמה? צבע שיער: צבוע לבלונד מתי הסתפרת בפעם האחרונה? אמ, לפני חצי שנה בערך צבע עיניים: חום צבע אהוב: ורוד משהו טעים שאכלת לאחרונה: שניצל של אמא משהו שהיית בטוח שאתה לא אוהב אבל מסתבר שכן: סושי בצפר : מקיף כיתה: יא אוהב את הבצפר? אמ, לפעמים יש לך הרבה חברים בכיתה? כן משקיע בלימודים? יחסית מה הציון הכי נמוך שקיבלת בתעודה? 55 ובמבחן? 65 השעו אותך? השנה לא :) אם כן-לכמה זמן? בכיתה ח' לשבוע חח הברזת? אמ יצא לי כמה פעמים .. אם כן-מאיזה שיעור/ים? מתמטיקה ומחשבים המקצוע שאתה הכי טוב בו: אנגלית ולשון המקצוע שאתה הכי גרוע בו: מתמטיקה המורה הכי נחמד שמלמד אותך? המורה ללשון המורה הכי מרגיז ושנוא? אמ, המורה לספרות משתתף בפעילויות בצפר[טקסים, התרמות וכו'..]? רק שאנחנו מעלים הצגה במגמה שלי [ תאיטרון ] אם כן-איזה? עניתי למעלה יש לכם ועדות בכיתה[נו כמו כיתה ג'..]? אמ לא חח אם כן-אתה באחת מהן? - לוקחים אוכל לבצפר? יש לנו קפיטריות קונים בקיוסק[אם יש]? שרעבים איזה מורה מצוות המורים שלך אתה הכי אוהב ? יפית = המורה ללשון, ויש עוד הרבה מורים שאני אוהבת. [ תתפלאו D: ] למי מהם יש את הקול הכי צפצפני ? למורה למחשבים, היא כזאת מטומטמת ! מי הכי רזה ? אורלי, אחת מהמורות ללשון מי הכי שמן ? מיכל המחכנת שלי מי הכי מעניין ? יפית - המורה ללשון מי הכי מרדים ? שרה - למתטמיקה גם המורה למתמטיקה שלך מדבר על רמקול ? אמ, מה ? המורה שלך למדעים דיברה/מדברת על סקס ודברים כאלה ? חח לא למורה להסטוריה שלך יש טחול? הא ? אני חולה על המורה להיסטוריה. למה הטחול משמש ?.. וואט אבר תפוז ואינטרנט בכמה פורומים אתם? הייתי ב3 עכשיו 2, ולפעמים סתם עוברת בפורומים איזה? הייתי בהוליווד הילס עד שהוא נסגר, ועכשיו אני כאן בעיקר ולפעמים באבריל לאבין או בדוקטור הו ואבודים. ובכמה קומונות? בשום קומונה איזה? מנהלים פורום/קומונה? לא איזה? מכיר אנשים מהפורום אישית? אמ לא פגשת אנשים מהפורום? אם כן, מי, ואיפה? לא פגשתי מדבר עם אנשים מהפורום בטלפון ? לא יודע איך עושים וועידות בטלפון ? כן יש בלוג? היה - נסגר נמצא בפורומים שהם לא בתפוז? הייתי בהילס אבל סגרו אותו איזה? הוליווד הילס מוזיקה איזה סוג מוזיקה אתה הכי אוהב? היפ הופ, רוק, סתם שירים שקטים וקצת שירים ישראלים. להקה אהובה? linkin park זמר/ת אהוב/ה? Avril Lavigne אוהב פופ? כן היפ-הופ? מאוד רוק? כם פופ-רוק? כן רוק אלטרנטיבי? ככה ככה רוק כבד? סכרימו הכוונה ? כן מטאל? לא האבי מטאל? לא מזרחית? לפעמים דיכאון? לא טראנסים? במסיבות אחר- שירים שקטים באנגלית D: מנגן על משו? התחלתי ללמוד על גיטרה :) אם כן-על מה? גיטרה היית רוצה לנגן על משו? כן אם כן-על מה? תופים שונות איך אתה אומר: ישנה או יושנת? ישנה חח מלפפון או מלפלפון? מלפפון אוטו או מכונית או רכב? אוטו מקדונלדס או מקדולאנדס?מקדונלדס המבורגר או המבונגר? המבורגר יש חבר/ה? נפרדנו. אם כן-כמה זמן? היינו שלושה חודשים אם לא-היית רוצה? אמ, שהמישהו הנכון יגיע אז אני ירצה, לא צריך למהר אוהבים מישו? דלוקה על מישהו הוא גדול/קטן או בגיל שלכם? גדול ממני בשלוש וחצי שנים אוהבים מסטיקים? כן טיק-טק? כן סוכריות על מקל? כן טופי? כן מרשמלו? כן מעשנים? כן .. ניסיתם פעם? אני מעשנת.. האם אתה אוהב לאכול.. -בשר? האוכל האהוב עליי חח -מילקי? רק תשוקולד -פנקייק? כן -פיצה? מאוד -פופקורן? כן -שוקולד? כן -תפוח?כן -מלפפון? כן ראית פעם 'אריזה משפחתית' ? לא ו'הדשא של השכן' ? לא ו'בית האופנה' ? כן ו'משחק החיים' ? חח כן ו'לחיי האהבה' ? כן ו'צער גידול בנות' ? כן ו'חברים' ? אחת הסדרות :) ו'סיינפלד' ? כן כמה סרטים מצויירים של וולט דיסני יצא לך לראות ? ואי, מליון האם תרצה להשתתף בתוכנית כמו 'מי רוצה להיות מליונר' ? כן אוהב את הים ? מאוד למה ? כי אני אוהבת להשתזף ובכללי להיות בים גם בצהריים, מרגיע כזה יש על התיק שלך פאטצ'ים ? לא כמה קבצי מוזיקה יש לך במחשב ? בכל סוג מוזיקה יש לי מלא להקות בכל להקה יש לי מלא דיסקים בכל כל דיסק יש לי תיקיה לקבצים שונים של השיר כמו חי, קליפים, רמיקס, ועכשיו אני מדברת רק על ה200 להקות שיש לי בחשב, שלא נתחיל לדבר על השירים האחרים. קיצר מיליון ו..D: אתה שומע את כולם ?? חחח לא איך/איפה/מתי שמעת על הזמר/ת או הלהקה שאתה הכי אוהב ? שהייתי ביסודי ילדה מהכיתה שלי כל הזמן שמעה אותה, ותתמיד לא סבלתי אותה וזה [ את הזמרת ] עד ששמרתי לה פעם אחת את הטלפון, שמתי שיר שלה, הקשבתי, התלהבתי והורדתי שירים שלה D:

jasika siton

New member
כן גם אני ממש התבאסתי,

ולא מצאתי שום פורום לסדרה הזאת, |: מישהו חייב לפתוח !

עונה..

שם:רונית גיל:18 תראיך לידה:18.12 מקום מגורים:ב"ש יש אחים?הרבה.. בני כמה?הקטנה 12 ואחר-כך 15,18,22,26,29,32 צבע שיער:חום מתי הסתפרת בפעם האחרונה?ממ צבע עיניים:חום-דבש צבע אהוב:אין צבע אהוב..יש צבעים שנואים. משהו טעים שאכלת לאחרונה:ממ הסלט שאחותי הקטנה הכינה. משהו שהיית בטוח שאתה לא אוהב אבל מסתבר שכן:חביתה,הופתעתי לטובה! בצפר כיתה:יב אוהב את הבצפר?את שלי,לא!! יש לך הרבה חברים בכיתה?כן,כמעט כולה. משקיע בלימודים?במה שאני אוהבת. מה הציון הכי נמוך שקיבלת בתעודה?40 ובמבחן?במבחן בערבית בכיתה ח',14(בגלל שכתבתי את שמי בערביתI) השעו אותך?!!!never אם כן-לכמה זמן? הברזת?בטחח אם כן-מאיזה שיעור/ים?מהכול,אצלי אין אפליות. המקצוע שאתה הכי טוב בו:אנגלית וספרות. המקצוע שאתה הכי גרוע בו:מתמטיקה. המורה הכי נחמד שמלמד אותך?המורה לאנגלית וספרות. המורה הכי מרגיז ושנוא?המורה למתמצטיקה עדיין יש לי חלומות שאני מעלה אותה באש. משתתף בפעילויות בצפר[טקסים, התרמות וכו'..]?פעם כן. אם כן-איזה?טקסים,התרמןות. יש לכם ועדות בכיתה[נו כמו כיתה ג'..]?לא אם כן-אתה באחת מהן? לוקחים אוכל לבצפר?בדרך כלל לא. קונים בקיוסק[אם יש]?כן איזה מורה מצוות המורים שלך אתה הכי אוהב ?המורה לאנגלית.. למי מהם יש את הקול הכי צפצפני ?למחנכת שלי. מי הכי רזה ?המורה למתמטיקה נראה לי. מי הכי שמן ?המורה לאנגלית וללשון. מי הכי מעניין ?ספרות מי הכי מרדים ?תנ"ך גם המורה למתמטיקה שלך מדבר על רמקול ?לאא.. המורה שלך למדעים דיברה/מדברת על סקס ודברים כאלה ?לא.. למורה להסטוריה שלך יש טחול? XD למה הטחול משמש ?.. תפוז ואינטרנט בכמה פורומים אתם?3,4 איזה?מארון(שנסגר
),קולדפליי,הטופ מודל הבאה,המומינים(שנסגר),וזה. ובכמה קומונות?0 איזה?. מנהלים פורום/קומונה?.. איזה?... מכיר אנשים מהפורום אישית?מהפורום הזה,לא. פגשת אנשים מהפורום? אם כן, מי, ואיפה?זה באמת משנה? מדבר עם אנשים מהפורום בטלפון ?ממ לפעמים. יודע איך עושים וועידות בטלפון ?לא.. יש בלוג?לא נמצא בפורומים שהם לא בתפוז?לא איזה? מוזיקה איזה סוג מוזיקה אתה הכי אוהב?ממ לא יודעת. להקה אהובה?MAROON,קולדפליי,ביטלס,ועכשיו קצת אואסיס. זמר/ת אהוב/ה?סטיבי וונדר,ג'ון מאייר. אוהב פופ?בקטנה. היפ-הופ?בקטנה. רוק?מאוד. פופ-רוק?אכן. רוק אלטרנטיבי?ממ לא ממש. רוק כבד?לא מטאל?לא האבי מטאל?לא מזרחית?לא דיכאון?לא טראנסים?לא. אחר- מנגן על משו?לא אם כן-על מה? היית רוצה לנגן על משו?לא אכפת לי ללמוד. אם כן-על מה?גיטרה. שונות איך אתה אומר: ישנה או יושנת?ישנה. מלפפון או מלפלפון?מלפפון אוטו או מכונית או רכב?רכב מקדונלדס או מקדולאנדס?מקדונלדס המבורגר או המבונגר?המבורגר יש חבר/ה?NOP אם כן-כמה זמן? אם לא-היית רוצה?לא ממש. אוהבים מישו?לא הוא גדול/קטן או בגיל שלכם? אוהבים מסטיקים?כן טיק-טק?כן סוכריות על מקל?כן טופי?רק את הכתום והורד. מרשמלו?בקטנה מעשנים?לא ניסיתם פעם?כן האם אתה אוהב לאכול.. -בשר?כן! -מילקי?כן!!!!!!!!!!!!! -פנקייק?כן!!!! -פיצה?כן!!!!!!!!!!!!! -פופקורן?כן!!!!!!!!!!!!! -שוקולד?כן!!!!!!!!!!!!! -תפוח?כן. -מלפפון?כן ראית פעם 'אריזה משפחתית' ?גדלתי על אריזה משפחתית,השיר פתיחה זה הצלצול שלי! ו'הדשא של השכן' ?לא ו'בית האופנה' ?לא ו'משחק החיים' ?איכס ו'לחיי האהבה' ?איכס בריבוע. ו'צער גידול בנות' ?כן..מההתחלה עד הסוף! ו'חברים' ?ברווור ו'סיינפלד' ?בקטנה. כמה סרטים מצויירים של וולט דיסני יצא לך לראות ?הרבה.! האם תרצה להשתתף בתוכנית כמו 'מי רוצה להיות מליונר' ?לא אוהב את הים ?לא למה ?אני שונאת את החול! יש על התיק שלך פאטצ'ים ?לא כמה קבצי מוזיקה יש לך במחשב ?הרבה. אתה שומע את כולם ??לא איך/איפה/מתי שמעת על הזמר/ת או הלהקה שאתה הכי אוהב ?בטלוויזיה בכיתה ז' הקליפ הראשון שלהם THIS LOVE,ואז את הקליפ השני SHE WILL BE LOVED וככה בהתחלה רק את הקליפים שלהם ואז בכיתה י' חברה שלי התחילה להאזין להםן וככה הורעלתי!

noa elisha

New member
עונה

שם: נועה גיל: 17 בקרוב :) תראיך לידה: 09.07 מקום מגורים: רמת גן יש אחים? לא בני כמה? - צבע שיער: חום מתי הסתפרת בפעם האחרונה? כמה חודשים.. צבע עיניים: חום צבע אהוב: סגול משהו טעים שאכלת לאחרונה: פופקורן :) משהו שהיית בטוח שאתה לא אוהב אבל מסתבר שכן: סושיי בצפר כיתה: י"א אוהב את הבצפר? אי אפשר לתאר בכלל כמה שלא יש לך הרבה חברים בכיתה? אפששר להגיד.. משקיע בלימודים? כשיוצא מה הציון הכי נמוך שקיבלת בתעודה? 50 ובמבחן? 35 השעו אותך? לא אם כן-לכמה זמן? הברזת? כן אם כן-מאיזה שיעור/ים? יש שיעור שלא ?! המקצוע שאתה הכי טוב בו: פסיכולוגיה המקצוע שאתה הכי גרוע בו: ביולוגיה (ב"ה לא לומדת יותר :) ) המורה הכי נחמד שמלמד אותך? לאזרחות המורה הכי מרגיז ושנוא? המנהל משתתף בפעילויות בצפר[טקסים, התרמות וכו'..]? אממ לא ממש :| אם כן-איזה? יש לכם ועדות בכיתה[נו כמו כיתה ג'..]? חח לא אם כן-אתה באחת מהן? לוקחים אוכל לבצפר? כן קונים בקיוסק[אם יש]? בטחח :) איזה מורה מצוות המורים שלך אתה הכי אוהב ? נוו אזרחות למי מהם יש את הקול הכי צפצפני ? חח המורה למתמטיקה, של 5 יחידות מי הכי רזה ? המורה לאזרחות מי הכי שמן ? המורה לביולוגיה מי הכי מעניין ? יש דבר כזה?!! מי הכי מרדים ? כולם ביחד גם המורה למתמטיקה שלך מדבר על רמקול ? חח לא המורה שלך למדעים דיברה/מדברת על סקס ודברים כאלה ? לא למורה להסטוריה שלך יש טחול? XD למה הטחול משמש ?.. תפוז ואינטרנט בכמה פורומים אתם? רק זה איזה? ובכמה קומונות? איזה? מנהלים פורום/קומונה? איזה? מכיר אנשים מהפורום אישית? פגשת אנשים מהפורום? אם כן, מי, ואיפה? מדבר עם אנשים מהפורום בטלפון ? יודע איך עושים וועידות בטלפון ? יש בלוג? נמצא בפורומים שהם לא בתפוז? איזה? מוזיקה איזה סוג מוזיקה אתה הכי אוהב? מה שיוצא להקה אהובה? אממ..סימפל פלאן זמר/ת אהוב/ה? אנריקה אינגליסס :) אוהב פופ? לפעמים היפ-הופ? לפעמים רוק? לא פופ-רוק? לפעמים רוק אלטרנטיבי? לא רוק כבד? לא מטאל? לא האבי מטאל? לא מזרחית? בצחוקים דיכאון? לפעמים טראנסים? אפשר.. אחר- מנגן על משו? קצת גיטרה, קצת פסנתר אם כן-על מה? היית רוצה לנגן על משו? על גיטרה יותר טוב אם כן-על מה? שונות איך אתה אומר: ישנה או יושנת? ישנה מלפפון או מלפלפון? מלפפון. שונאת שאומרים מלפלפון :| אוטו או מכונית או רכב? אוטו מקדונלדס או מקדולאנדס? מקדונאלדס המבורגר או המבונגר? המבורגר יש חבר/ה? לא אם כן-כמה זמן? אם לא-היית רוצה? קצת.. אוהבים מישו? לא הוא גדול/קטן או בגיל שלכם? אוהבים מסטיקים? כןן טיק-טק? לא סוכריות על מקל? לא טופי? לא מרשמלו? על האש מעשנים? לא ניסיתם פעם? לא האם אתה אוהב לאכול.. -בשר? כן -מילקי? לא -פנקייק? כןןן :) -פיצה? כן -פופקורן? כן -שוקולד? כן -תפוח? כן -מלפפון? לפעמיםם ראית פעם 'אריזה משפחתית' ? כן ו'הדשא של השכן' ? לא ו'בית האופנה' ? לא ו'משחק החיים' ? כן ו'לחיי האהבה' ? כן ו'צער גידול בנות' ? כןן :) :) ו'חברים' ? ברורר נווו ו'סיינפלד' ? כן כמה סרטים מצויירים של וולט דיסני יצא לך לראות ? שניה אני אספורר.. האם תרצה להשתתף בתוכנית כמו 'מי רוצה להיות מליונר' ? לא. מלחיץ מידיי אוהב את הים ? ברורר :) למה ? ככה יצא יש על התיק שלך פאטצ'ים ? לאא כמה קבצי מוזיקה יש לך במחשב ? מחשב חדש, קצת. אתה שומע את כולם ?? כן איך/איפה/מתי שמעת על הזמר/ת או הלהקה שאתה הכי אוהב ? שיט מאיפה אני זוכרת

למעלה