שאלון
!

chen010189

New member
../images/Emo41.gifשאלון../images/Emo98.gif!../images/Emo41.gif

טוב,מותר שאלון פעם בשנתיים חחחח וחוץ מזה כיף לקרוא ולענות עליהם. לקחתי אותו מפורום סקרים ושאלונים. עם קצת שיפוצים
..כי מי שכתב את זה יצא דיסלקט עם כל העיוותי הגה וכתב שלו
. (ושיניתי גם את אחת השאלות למשהו עם אורי) שמך: גיל: מיקום: עיסוק: תכונות טובות: תכונות רעות: מקצוע אהוב: מאכל אהוב: חיה אהובה: סלנג אהוב: מילה אהובה: זמר אהוב: זמרת אהובה: להקה אהובה: שחקנית אהובה: שחקן אהוב: כיתה\עבודה: בדיחה שגרמה לך לצחוק: איך אתה מרגיש: ספר מועדף: חג מועדף: יס או הוט: ספורט מועדף: ערוץ מועדף: אתה חושב שאתה יפה? אתה חושב שאתה צבוע? אתה חושב שאתה קנאי (בזוגיות)? אתה חושב שאתה אובססיבי לבת זוג? אתה חושב שאתה עקשן? אתה אוהב את עצמך? בזבזן או חסכן? איפה היית רוצה לגור בארץ? בחו''ל? איזה סידרה נוסטלגית אתה אוהב? איזה דמות מצויירת אתה? למה? יש לך פלאפון? קו פתוח? של איזה חברה? למי אתה מתקשר הכי הרבה? מי מתקשר אלייך הכי הרבה? איזה צילצול יש לך? הקול הכי יפה ששמעת? איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? ושומר מסך? אתה יודע..שפו הדוב לא באמת קיים..? וזה עצוב.. אילו פגשת את שירי מימון ברחוב כיצד היית מברך אותה על זכייתה? אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך, היית משתתף? שאתה אומר אני אוהב אותך, אתה מתכוון לזה? יש לך פירסינג? איפה יש לך? איפה אתה רוצה פירסינג\קעקוע? אם היית מוצא מיליון שקל מה היית עושה בו? אם היית פוגש ברחוב את אורי אומנותי מה היית עושה? ואם היית פוגש ברחוב את שושנה דמארי? ואם היית פוגש ברחוב את ניסו סימן טוב? אתה מאמין באלוהים? בגורל? בחייזרים? באהבה ממבט ראשון? באיזה פורומים אתה כותב: יש לך חברים בפורומים? מה הדבר האחרון שאכלת הבוקר? מה הדבר האחרון שעשית היום? מי האדם האחרון שהתגעגת אליו\חשבת עליו? מי האדם האחרון שבכית בגללו? מי האדם האחרון שדיברת איתו? מה עשית לפני שענית על הסקר? אתה שומע מוסיקה עכשיו? אם כן - איזה שיר? מה אתה לובש? מה הסרט האחרון שראית? מה התוכנית האחרונה שראית? איזה שיר רצית לשמוע ולא יצא? מה השיר האחרון ששמעת? מה החלום שלך? לסיום - הוסף תמונה שלך

Simply an Angel

New member
../images/Emo27.gifעונה../images/Emo37.gif ../images/Emo13.gif

שמך:ליאור גיל: 15 וקצת מיקום: מרכז [?] עיסוק: תלמידה
תכונות טובות: אממ.. לא דעת
תכונות רעות: לאדעת
מקצוע אהוב: כימיה
מאכל אהוב: יש כלמיני
חיה אהובה: כלב
סלנג אהוב: באמ'שך
מילה אהובה: נראה לי שאיזיגוגו
זמר אהוב: אממ.. יש כלמיני זמרת אהובה: יש כלמיני..
להקה אהובה: יש כלמיני
שחקנית אהובה: לאדעת
שחקן אהוב: לאדעת
כיתה\עבודה: י' בדיחה שגרמה לך לצחוק: אממ.. לא זוכרת
איך אתה מרגיש: ככה ככה... ספר מועדף: חג מועדף: כולם- כי יש חופש
יס או הוט: ברור ש- HOT... ספורט מועדף: כדורעף.. ערוץ מועדף: יש כלמיני... אבל בעיקר ערוץ 3, ערוץ E! ו-Reality TV אתה חושב שאתה יפה? לא אתה חושב שאתה צבוע? לא אתה חושב שאתה קנאי (בזוגיות)? לא אתה חושב שאתה אובססיבי לבת זוג? לא אתה חושב שאתה עקשן? אממ.. כצריך אני עקשנית
ולפעמים גם כשלא
אתה אוהב את עצמך? לא בזבזן או חסכן? חסכנית איפה היית רוצה לגור בארץ? אין העדפה מסויימת.. בחו''ל? לאדעת
איזה סידרה נוסטלגית אתה אוהב? הדרדסים XDDD איזה דמות מצויירת אתה? לאדעת
למה? כי לאדעת
יש לך פלאפון? יאפ קו פתוח? יאפ של איזה חברה? אורנג' למי אתה מתקשר הכי הרבה? הורים ואחיות.. מי מתקשר אלייך הכי הרבה? הורים ואחיות
איזה צילצול יש לך? של טומי לפיד אומר- 'מדוע אתה לא עונה?'
הקול הכי יפה ששמעת? יש כלמיני
איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? אחד מהרקעים של WINDOWS XP ושומר מסך? ביטלתי ת'שומר מסך.. הוא מרגיז אותי
אתה יודע..שפו הדוב לא באמת קיים..? וזה עצוב.. אני יודעת
אילו פגשת את שירי מימון ברחוב כיצד היית מברך אותה על זכייתה? 'מזל טוב'.. ביי
אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך, היית משתתף? יאפ שאתה אומר אני אוהב אותך, אתה מתכוון לזה? ברור.. אז מה אני?צוחקת? יש לך פירסינג? לא איפה יש לך? אין לי איפה אתה רוצה פירסינג\קעקוע? יאפ
אם היית מוצא מיליון שקל מה היית עושה בו? אממ... הייתי מפקידה אותו בבנק למען העתיד.. אם היית פוגש ברחוב את אורי אומנותי מה היית עושה? אומרת לו שלום.. שואלת מה נשמע.. לא מטרידה יותר מדי
ואם היית פוגש ברחוב את שושנה דמארי? אממ.. פשוט אעבור לידה וזהו
ואם היית פוגש ברחוב את ניסו סימן טוב? עוברת לידו וזהו
אתה מאמין באלוהים? כן בגורל? אממ.. לפעמים.. בחייזרים? לא כ"כ באהבה ממבט ראשון? בערך באיזה פורומים אתה כותב: בפורום הזה (פורום אורי אומנותי שליטא
) ובפורום טב"ע (בעיקר) יש לך חברים בפורומים? כן
מה הדבר האחרון שאכלת הבוקר? שתיתי אקטימל מה הדבר האחרון שעשית היום? אכלתי
מי האדם האחרון שהתגעגת אליו\חשבת עליו? התגעגעת וחשבתי עליכם
מי האדם האחרון שבכית בגללו? לא זכור לי אחד כזה
מי האדם האחרון שדיברת איתו? אחותי
מה עשית לפני שענית על הסקר? אמממ.. הייתי בצ'אט טב"ע.. אתה שומע מוסיקה עכשיו? לא אם כן - איזה שיר? לא שומעת (בינתיים) מה אתה לובש? פיג'מה מה הסרט האחרון שראית? בקולנוע- הארי פוטר 4
מה התוכנית האחרונה שראית? עשירים במערב הפרוע או איך שלא קוראים לתוכנית הזו...
איזה שיר רצית לשמוע ולא יצא? לאדעת
מה השיר האחרון ששמעת? אממ... נראה לי The Call של Backsteet Boys מה החלום שלך? להיות וטרינרית

m i r u s h i

New member
../images/Emo108.gif

שמך:מירי
גיל: 17 וקצת (בקרוב וחצי ^_^) מיקום:אשקלון P: עיסוק:תלמידה[?] תכונות טובות:אתם תגידו|: תכונות רעות:אוהו.כמה
מקצוע אהוב:אין כזה
מאכל אהוב:פיצה
,ספגטי עם רוטב בולונז P: חיה אהובה:חתול[!!!!!!] סלנג אהוב:שיהיה*מגלגלת עיניים* מילה אהובה:לא דעת
זמר אהוב:בון ג'ובי,פיל קולינס
זמרת אהובה:מריה וג'ניפר :] להקה אהובה:בלק אייד פיז,פוסיקט דולז ^__^ שחקנית אהובה:ג'ולייה סטייליס,סנדרה בולוק שחקן אהוב:אורי (מן הסתם XD) וג'ים קארי
כיתה\עבודה:י''ב בדיחה שגרמה לך לצחוק:יש המון XD איך אתה מרגיש:בסדר תודה :] מה איתך? ספר מועדף:מממ..ריקוד המוות P: חג מועדף:היומולדת שלי נחשב? XD יס או הוט:HOT. ספורט מועדף:שחייה :] לא שעכשיו אפשר *פרצוף שבוז* וההליכון שבבית D: ערוץ מועדף:HOT 4 אתה חושב שאתה יפה? לא ממש :S אתה חושב שאתה צבוע? לא. אתה חושב שאתה קנאי (בזוגיות)?לא בקיצוניות :O אתה חושב שאתה אובססיבי לבת זוג? אין לי ככה שאין לי איך לדעת P: אתה חושב שאתה עקשן? בדברים מסויימים כן אתה אוהב את עצמך?לא מתה על עצמי..אבל אם אני לא אוהב את עצמי,מי כן יאהב? P: בזבזן או חסכן?באמצע :O איפה היית רוצה לגור בארץ? ת"א בחו''ל? מיאמי איזה סידרה נוסטלגית אתה אוהב? נילס ^___^ איזה דמות מצויירת אתה? אני? מממ...לא יודעת
למה?
יש לך פלאפון? אכן קו פתוח? יאפ של איזה חברה? אורנג' למי אתה מתקשר הכי הרבה? אנשים קרובים מי מתקשר אלייך הכי הרבה? אמא
איזה צילצול יש לך? my hump הקול הכי יפה ששמעת?מממ..יש כמה
איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? אורי במסך הזהב D: (התמונה של מוטי) ושומר מסך? גארפילד :] אתה יודע..שפו הדוב לא באמת קיים..? וזה עצוב.. אילו פגשת את שירי מימון ברחוב כיצד היית מברך אותה על זכייתה? במה?
אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך, היית משתתף?לא
שאתה אומר אני אוהב אותך, אתה מתכוון לזה? יאפ :] יש לך פירסינג?לא איפה יש לך? אין לי איפה אתה רוצה פירסינג\קעקוע?קעקוע כן P: לא שהייתי עושה XD אם היית מוצא מיליון שקל מה היית עושה בו? בית להורים,בית לי XD רישיון[!] ולימודים בשנקר :] אם היית פוגש ברחוב את אורי אומנותי מה היית עושה? אומרת שלום
וחיבוק P: ואם היית פוגש ברחוב את שושנה דמארי? ממשיכה ללכת
ואם היית פוגש ברחוב את ניסו סימן טוב? מי זה?
אתה מאמין באלוהים? רוב הזמן P: בגורל? אוהו.כן! בחייזרים? לא XD באהבה ממבט ראשון? אכן P: באיזה פורומים אתה כותב:פה וטב"מ יש לך חברים בפורומים? יאפ =] לפחות ככה נראה לי D: מה הדבר האחרון שאכלת הבוקר? צהרים אולי? |: מה הדבר האחרון שעשית היום? ראיתי קצת 'הסיפור שאינו נגמר' אבל חזרתי לפה ואני מתכננת שוב לישון
מי האדם האחרון שהתגעגת אליו\חשבת עליו? כולכם :]] המפגש! מי האדם האחרון שבכית בגללו? היועצת ה**** שעושה לי את החיים קשים
מי האדם האחרון שדיברת איתו? אמא מה עשית לפני שענית על הסקר? הייתי בצ'אט אתה שומע מוסיקה עכשיו? יאפ אם כן - איזה שיר?as long as you love me מה אתה לובש? פיג'מה מה הסרט האחרון שראית? הסיפור שאינו נגמר מה התוכנית האחרונה שראית? לא זוכרת :| איזה שיר רצית לשמוע ולא יצא?
מה השיר האחרון ששמעת? BSB מה החלום שלך?להיות מאושרת
לסיום - הוסף תמונה שלך *מתאימה עצמי לנושא הפורום*

chen010189

New member
חח זה הורג אותי..

הרבה אנשים אומרים שהם רוצים קעקוע אבל לא היו עושים מהפחד חחחחחחחחחח אמא, אתמול הסתכלתי בסדרת ספרי השיאים של גינס מ5 השנים האחרונות ובאחד מהם ראיתי אחד שעשה 32 פירסינגים בחזה בבת אחת! אמא..היו לי סיוטים כל היום
יש שם דברים מגעילים ומפחידים תצלום של איש בלי אף (האף שלו קפא מהתאונה בהר האוורסט) בקלוז-אפ משמעותי

m i r u s h i

New member
לא בגלל הפחד../images/Emo108.gif

כאילו גם.. אבל אי אפשר להתחתן כשיש קעקוע.. במקווה לא מאשרים את זה.. אולי אחרי החתונה

chen010189

New member
ואני עונה לעצמי.. :)

שמך: חן גיל: 17,עוד שבועיים אהההה. מיקום: חיפה עיסוק: אמ.... תנו לי 10 שנים ואני חוזרת אליכם עם עיסוק,טוב?
תכונות טובות: אופטימית, לא מרימה ידיים\"דגל לבן" בקלות, ושאפתנית
תכונות רעות: בעלת פיוז קצר
(אמ כן..נוגד את האופטימיות,אבל ככה זה בא אצלי בתקופות), חסרת-סבלנות, מרדנית מדי.
מקצוע אהוב: אנגלית מאכל אהוב: אמ....עיקרי לא כלכך, אבל תותים
חיה אהובה: חתול סלנג אהוב: אשכרה מילה אהובה: אשכרה
זמר אהוב: לא יודעת זמרת אהובה: אמ...לא יודעת להקה אהובה: שייגעצ, וBlink 182
שחקנית אהובה: טלי שרון
שחקן אהוב: אורי אומנותי
כיתה\עבודה: י"א בדיחה שגרמה לך לצחוק: ליגההההההההההה.
איך אתה מרגיש: חחחחחחחח מעולה פשוט. ספר מועדף: "רודף העפיפונים", אבל אמרו לי שהשמינייה מותח עד כדי כך שהוא הפך תוך פחות מחודשיים לרב מכר ואני רוצה אותו
חג מועדף: חנוכה יס או הוט: הוט, הוא חמים ונעים..
ספורט מועדף: כדורסל ערוץ מועדף: אני כבר בקושי רואה טלוויזיה חוץ מהשמינייה אבל ערוץ 24 אתה חושב שאתה יפה? אמ..אני סתמית כזאת חחחח אתה חושב שאתה צבוע? הוו.כן,לפעמים, כשצריך נו.. אתה חושב שאתה קנאי (בזוגיות)? מאוד, ולא רק בזוגיות אתה חושב שאתה אובססיבי לבת זוג? לא אתה חושב שאתה עקשן? מאוד אתה אוהב את עצמך? חחחח מזה. נרקיסיסטית אל תשאלו בזבזן או חסכן? חסכן, אפילו קמצנית (עם עצמי) לרוב יש לאמר
איפה היית רוצה לגור בארץ? ת"א בחו''ל? ארה"ב איזה סידרה נוסטלגית אתה אוהב? פיטר פן אבל לא המקורי, הזה שהיה בערוץ 11 לפני 8 שנים
איזה דמות מצויירת אתה? באופי, דאפי-דק למה? חחחחחח כי..נו, בגלל האופי השובב שלו והטמטום שהוא מפגין במכוון לפעמים יש לך פלאפון? כן קו פתוח? ביג-טוק
של איזה חברה? אורנג' למי אתה מתקשר הכי הרבה? בקושי מתקשרת
מי מתקשר אלייך הכי הרבה? הייתה מתקשרת, ביקי איזה צילצול יש לך? חחחח סתם אחד מעפן ורגוע,אני באמת צריכה להתקשר לאלה שאחראים שהפלאפון שלי יהיה נגיש להורדות הקול הכי יפה ששמעת? בינתיים, הדר עוזרי, הכוונה בשירה.. בדיבור אני לא יודעת איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? השמינייה ושומר מסך? של הסרט "שלח לי מלאך" עם יחיאל אלקבץ
אתה יודע..שפו הדוב לא באמת קיים..? וזה עצוב.. חחחחחח מאוד עצוב. אילו פגשת את שירי מימון ברחוב כיצד היית מברך אותה על זכייתה? מי היה אומר שבכלל הייתי ניגשת אליה? אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך, היית משתתף? כבר הזמינו לשתיים
, אבל לא השתתפתי, תלוי בנושא שלה..
שאתה אומר אני אוהב אותך, אתה מתכוון לזה? כן יש לך פירסינג? רק באזניים
איפה יש לך? .. איפה אתה רוצה פירסינג\קעקוע? בשום מקום, למרות שאם לא הייתה לי אסטמה הייתי עושה באף, אבל אמרו שזה מסוכן או משו למי שיש אסטמה.שיהיה.. אם היית מוצא מיליון שקל מה היית עושה בו? חחחחחחח אוי ואבוי,לא יודעת אם היית פוגש ברחוב את אורי אומנותי מה היית עושה? צועקת לו! ובטח מעכבת אותו שנתיים ברחוב עם דיבורים על אה ודה כמו שאני עושה בערך עם כל מישהו שאני מכירה ולא ראיתי הרבה זמן
ואם היית פוגש ברחוב את שושנה דמארי? חחחחחחח שתמשיך ללכת. ואם היית פוגש ברחוב את ניסו סימן טוב? חח כנ"ל אתה מאמין באלוהים? מאוד בגורל? לא בחייזרים? לפעמים באהבה ממבט ראשון? לא,אם כבר אז הדלקות באיזה פורומים אתה כותב: אורי אומנותי, השמינייה, טלי שרון יש לך חברים בפורומים? כן מה הדבר האחרון שאכלת הבוקר? ת'לחמניה בבי"ס מה הדבר האחרון שעשית היום? עניתי על השאלה למעלה מי האדם האחרון שהתגעגת אליו\חשבת עליו? עזבו
מי האדם האחרון שבכית בגללו? ממ..לא משנה(לא בכיתי, התעצבנתי יותר מדי) מי האדם האחרון שדיברת איתו? מירי
מה עשית לפני שענית על הסקר? קראתי ת'טור של ברוריה ב"לאישה" אתה שומע מוסיקה עכשיו? כן אם כן - איזה שיר? Blink 182 - Always מה אתה לובש? טרנינג ורוד בהיר מה הסרט האחרון שראית? אמ....נו,לא זוכרת מה התוכנית האחרונה שראית? חחחחחח מרי קייט ואשלי בפעולה,לא היה לי מה לעשות תוך כדי שאני אוכלת צהריים
איזה שיר רצית לשמוע ולא יצא? אמ...כל השירים שעוד לא שמעתי של בלינק182 מה השיר האחרון ששמעת? Blink 182 - Go (אני חורשת על הדיסק
)
מה החלום שלך?להיות שחקנית ועיתונאית לסיום - הוסף תמונה שלך

Lilo the fairy

New member
בוקר טוב../images/Emo42.gif../images/Emo13.gif ../images/Emo141.gif

שמך: ליהיא גיל: 14 [
] מיקום: אילת
עיסוק: תלמידה תכונות טובות:
לא אוהבת להחמיא לעצמי. תכונות רעות: הממ. אני שמה לב לכל הדברים הקטנים וזה פוגע בי לפעמים. מקצוע אהוב: מתמטיקה
מאכל אהוב: אוכל של אמא! חיה אהובה: חתול
סלנג אהוב: באמאשך מילה אהובה: לא יודעת
יש הרבה זמר אהוב: בון ג'ובי
זמרת אהובה:
להקה אהובה: בית הבובות
שחקנית אהובה: טלי. שחקן אהוב: אורי
כיתה\עבודה: ט-4 בדיחה שגרמה לך לצחוק: לא זוכרת
איך אתה מרגיש: נחמד
ספר מועדף: הסדרה של הארי פוטר חג מועדף: חנוכה יס או הוט: הוט ספורט מועדף: אין כזה
ערוץ מועדף: HOT3 אתה חושב שאתה יפה?
לא אוהבת להחמיא לעצמי. אתה חושב שאתה צבוע? לא אתה חושב שאתה קנאי (בזוגיות)? בסבירות. כמו כל אחד אתה חושב שאתה אובססיבי לבת זוג? לא אתה חושב שאתה עקשן? כן אתה אוהב את עצמך? כן. כולם אוהבים את עצמם. בזבזן או חסכן? בזבזנית
איפה היית רוצה לגור בארץ? ת"א
בחו''ל? קליפורניה
איזה סידרה נוסטלגית אתה אוהב? הדרדסים
איזה דמות מצויירת אתה? לילו[?]
למה? כי אני אווווהבת אותה!
וגם כי אומרים שיש דימיון בינינו, וכי יש לי סטיץ
[חברה. לאלו שלא הבינו
] יש לך פלאפון? יאס קו פתוח? לא של איזה חברה?
סלקום
למי אתה מתקשר הכי הרבה? אמא, אחותי. זה מה שיש לי
מי מתקשר אלייך הכי הרבה? חברות איזה צלצול יש לך? "אהובתי" של משינה הקול הכי יפה ששמעת? קול של חברה! עדין ושקט כזה
איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? נוף
ושומר מסך? אקווריום של דגים שוחים
אתה יודע..שפו הדוב לא באמת קיים..? וזה עצוב.. הוא לא?
אילו פגשת את שירי מימון ברחוב כיצד היית מברך אותה על זכייתה? מזל-טוב! אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך, היית משתתף? לאדעת שאתה אומר אני אוהב אותך, אתה מתכוון לזה? כן. תמיד. יש לך פירסינג? באף. אבל זה נזם
איפה יש לך? רק באף. איפה אתה רוצה פירסינג\קעקוע? קעקוע בקרסול אני רוצה
אם היית מוצא מיליון שקל מה היית עושה בו? שמה בבנק וחיה מהריבית
אם היית פוגש ברחוב את אורי אומנותי מה היית עושה? אה אורי מה נשמע..סתם
מה שהיה יוצא! ואם היית פוגש ברחוב את שושנה דמארי? אה שושנה מה נשמע... ואם היית פוגש ברחוב את ניסו סימן טוב? אה ניסו מה נשמע... אתה מאמין באלוהים? כן בגורל? כן בחייזרים? לא באהבה ממבט ראשון? ככה ככה באיזה פורומים אתה כותב: טלי, טב"ע וכאן
ויש הרבה שאני קוראת סמויה בהם. יש לך חברים בפורומים? כפרה עליכם
מה הדבר האחרון שאכלת הבוקר? עוד לא אכלתי הבוקר
מה הדבר האחרון שעשית היום? הרגע קמתי. מי האדם האחרון שהתגעגת אליו\חשבת עליו?
מי האדם האחרון שבכית בגללו? חברות! ריגשו אותי אתמול
מי האדם האחרון שדיברת איתו? עכשיו עם חברה באיסיקיו... מה עשית לפני שענית על הסקר? קראתי בפורום אתה שומע מוסיקה עכשיו? כן אם כן - איזה שיר? Diana kine - Lies li li li - נראה לי ככה קוראים לזה מה אתה לובש? מכנס פיג'מה קצר וחולצת טריקו מה הסרט האחרון שראית? הארי פוטר וגביע האש מה התוכנית האחרונה שראית? קחי אותי שרון נראה לי
היה אתמול בערוץ 7. איזה שיר רצית לשמוע ולא יצא? לא זוכרת. מה השיר האחרון ששמעת? מה שכתבתי למעלה. ^^ מה החלום שלך? שאלה כבדה.. אני עוד לא יודעת. לסיום - הוסף תמונה שלך : עזבו אתכם שטויות..

Lilo the fairy

New member
לא יצאתי משו |: ../images/Emo141.gif

זה ברודוס, היה קר! תראו את השמיכה שעלי
כמו של האירים

עונה

איך אני אוהבת לענות לזה :) שמך: דנית גיל: 15 מיקום:פתח תקווה עיסוק: תלמידה תכונות טובות:מצחיקה חברמנית חברותית תכונות רעות: עקשנית ואממ עצלנית מקצוע אהוב: ספורט מאכל אהוב: כריות ופיצה חיה אהובה: חתול סלנג אהוב: תכלס (אם זה נקרא ) מילה אהובה: אין לי כזו זמר אהוב: הראל סקעת עידן רייכל זמרת אהובה: קלי קלארקסון ומירי מסיקה להקה אהובה: גרין דאי שחקנית אהובה: טלי שרון אילת זורר והדס מורנו גם שחקן אהוב: אורי
ג'ים קארי כיתה\עבודה: י'6 שליטה
בדיחה שגרמה לך לצחוק: אממ בדיחה שסיפרו לי אתמול- זוג נכנס לחנות כדי לקנות ילד... המוכר אמר: ילד אתיופי-10 שקל ילד רוסי-20 שקל ילד פרסי-30 שקל ילד גרוזיני- 45 שקל ילד אשכנזי-65 שקל בסוף הזוג בחר באשכנזי .. והביאו 70 שקלל... המוכר אמר : "להחזיר לכם 5 שקל או שאתם רוצים סל של תימנים?"
איך אתה מרגיש: מעפן משועמת ורועד לי העין מרוב עיפות ספר מועדף: אממ אין ספר מועדף אבל אהבתי את מישו לרוץ איתו היומן ומכתב בבקבוק.. ואממ עכשיו אני קוראת את נער קריאה מומלץ בחום! חג מועדף: חנוכה יס או הוט: הוט ברור ספורט מועדף: הכל ערוץ מועדף: MTV ערוץ 7 וויוה ופוקס קידס אתה חושב שאתה יפה? לא יודעת.. הכל בעייני המסתכל. אתה חושב שאתה צבוע? לא אתה חושב שאתה קנאי (בזוגיות)? אממ אני רכושנית וזה לפעמים מתנגש.. אבל קנאית אני לא. אתה חושב שאתה אובססיבי לבת זוג? לא אתה חושב שאתה עקשן? כן חח אתה אוהב את עצמך? לא בעע בזבזן או חסכן? בזבזן איפה היית רוצה לגור בארץ? לא בארץ
אני רוצה לגור בחוץ לארץ זה נשמע מגניב... אפילו למין חופשה ארוכה כזו ואם כבר אז בת"א. בחו''ל? חחחח בצרפת או בניו יורק או בהוואי (איזה חלומי
) איזה סידרה נוסטלגית אתה אוהב? קופיקווווווווווו חח איזה דמות מצויירת אתה? אממ אן שירלי חח ככה אמרו לי למה? כי אני לפעמים חולמנית כזו ויש לי יציאות כמו שלה לפעמים יש לך פלאפון? כן קו פתוח? כן של איזה חברה? אורנג' למי אתה מתקשר הכי הרבה? לחברים-גל רעות וכו' מי מתקשר אלייך הכי הרבה? חברים- גל רעות וכו' איזה צילצול יש לך? של קלי קלארקסון הקול הכי יפה ששמעת? הקול? של יהודה סעדו .. חח סתם אממ לא יודעת.. הבת של חבר של אבא שלי יש לה קול יפה. איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? של אורי
ושומר מסך? אין לי שומר מסך אתה יודע..שפו הדוב לא באמת קיים..? וזה עצוב.. כן באסה אילו פגשת את שירי מימון ברחוב כיצד היית מברך אותה על זכייתה? לא אוהבת את שירי מימון בעעעעעעעעעעעעע אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך, היית משתתף? בארור! שאתה אומר אני אוהב אותך, אתה מתכוון לזה? כן ותמיד
יש לך פירסינג? היה באף איפה יש לך? אין לי איפה אתה רוצה פירסינג\קעקוע? אממ בסנטר וקעקוע אני לא רוצה. אם היית מוצא מיליון שקל מה היית עושה בו? הייתי חוסכת 500 מליון ללימודים ולעתיד שלי, 100 אלף הייתי תורמת למי שזקוק לזה, והכוונה לא לאגודות, אלא לאנשים שאני מכירה וזקוקים לזה, 100 אלף הייתי נוסעת לחוץ לארץ 100 אלף להורים שלי (ברור) 100 אלף לקנות לעצמי דברים ו100 אלף לאגודות חח. אם היית פוגש ברחוב את אורי אומנותי מה היית עושה? מחבקת אותו.
ואם היית פוגש ברחוב את שושנה דמארי? הייתי חולפת על פניה חח. ואם היית פוגש ברחוב את ניסו סימן טוב? מי זה בכלל
אתה מאמין באלוהים? כן בגורל? כן בחייזרים?לא באהבה ממבט ראשון? כן טיפה באיזה פורומים אתה כותב: אורי אומנותי טלי שרון טלנובלה בעמ וזהו יש לך חברים בפורומים? כן
מה הדבר האחרון שאכלת הבוקר? סנוויץ' מה הדבר האחרון שעשית היום? ראיתי רבלדה והשתעממתי. מי האדם האחרון שהתגעגת אליו\חשבת עליו? למישו אחד.. מי האדם האחרון שבכית בגללו? רבתי עם אמא שלי ובכיתי לפני חודש ככה. מי האדם האחרון שדיברת איתו? עם אמא שלי מה עשית לפני שענית על הסקר? ראיתי רבלדה אתה שומע מוסיקה עכשיו? לא אם כן - איזה שיר? לא מה אתה לובש? תלבושת בצפר מה הסרט האחרון שראית? נזיר חסין אש מה התוכנית האחרונה שראית? רבלדה איזה שיר רצית לשמוע ולא יצא? של רובי וויליאמס מה השיר האחרון ששמעת? ביאיינד דאס אנזל אייס מה החלום שלך? להיות טטיייסת, לסיום - הוסף תמונה שלך אני לא יכולה כי אני רשמתי בתגובה מהירה....

Lilo the fairy

New member
חחחחח זה לא ככה הבדיחהXD../images/Emo141.gif

איזה זוג נכנס לחנות ילדים ורצה לקנות ילדים הם הלכו שאלו את המוכר כמה עולה ילד רוסי? אמר להם 50 שקל שאלו כמה עולה צרפתי? אמר להם 20 שאלו כמה עולה אמריקאי? אמר להם 29 אמרו לו 'טוב אנחנו רוצים את כולם...' הביאו לו שטר של מאה, המוכר אמר להם 'אין לי שקל עודף...אם אתה רוצה תעבור ביציאה קח תסל של המרוקאים'
ויש עוד משהו דומה : איש אחד נכנס לחנות של מוחות... וחיפש מוח שאל את המוכר כמה עולה מוח של ישראלי? אמר לו 100 אלף שקל כמה עולה מוח של אמריקאי? אמרו לו 500 אלף שקל כמה עולה מוח של גרוזיני? אמר לו 700 אלף שקל שאל אותו למה כלכך יקר
? אמר לו 'עד שמוצאים אותם...'

למעלה