שאלות, נצל"שים ואוף-טופיק

yaelile

New member
שירים

שלום. שמי יעל כהן ואני מדריכה בתנועת נוער. הייתי רוצה לעשות לחניכים שלי פעולה בנושא מוזיקה ולחשוף אותם לסגנונות רבים. אבל אני לא מכירה מספיק את המוזיקה היפנית ורציתי לשאול אם מישהו יכול לתת לי שם של שיר שנחשב למוזיקה יפנית מובהקת. גם דברים מסורתיים. תודה מראש לכל העונים.

Vivi Sparrow

New member
קיימים אין ספור ז'אנרים,

וגם לז'אנרים קיימים תתי-ז'אנרים; לכן, אם תוכלי להגדיר באיזה סוג מוסיקה את מעוניינת, יהיה יותר קל להציע לך אמנים ושירים.

yaelile

New member
תודה לך על התשובה

אני מבינה שבכל סוג מוזיקה יש אינספור ז'אנרים. וזה לא בדיוק קשור אליי. אני פשוט רוצה לחשוף את החניכים שלי לסגונות מוזיקה שונים. כך שכל דבר שנכלל בתוך מוזיקה יפנית יתאים, פשוט חוסר הידע שלי בסוג הזה הוא גדול מאוד.

Vivi Sparrow

New member
אני ממליצה על מיאבי וMalice Mizer,

מיאבי היה האמן הראשון שהאזנתי לו, מאליס מיזר היו השניים. מיאבי מנגן בסגנון רוק, פופ ופאנק, מאליס בכיוון של רוק יותר כבד. אם את מחפשת מטאל, יש את Dir en Grey, MUCC, Phantasmagoria, Moi Dix Mois, Gazette וX Japan למשל. יש גם את Kagrra, L'arc~en~Ciel, Nightmare, Psycho le Cemu ועוד הרבה להקות שאני לא בטוחה לאיזה ז'אנר לשייך אותן. משהו בין פופ לרוק. אם את מחפשת להקות בנות, יש את Morning Musume ושאר להקות הבת של Hello Project. עוד כמה דוגמאות לזמרות פופ יפניות: Ayumi Hamasaki, Kumi Koda, Amuro Namie, Utada Hikaru, Ai Otsuka, Yui וגם BoA, שהיא למעשה קוריאנית אבל גם שרה ביפנית. אני בטוחה ששאר חברי הפורום יוכלו לעזור לך בשמות של אמנים. אני מקווה שעזרתי, ולו במעט.

sonaku

New member
ויוי יקירה

Phantasmagoria, Moi Dix Mois ,Malice Mizer הם ללא ספק ג'ייגות'. דיר אנ גריי נחשבים כג'יימטאל? כי תכלס הם נורא כבדים,אבל אני לא יודעת אם אפשר לסווג אותם לקבוצת המטאל.

sonaku

New member
הם דיי מוגדרים כג'ייגות' בכמה וכמה

אתרים. אבל בכלליות כאילו מתייחסים אליהם כאל רוק. נו לכי תביני XP ודיר אנ גריי נשמעים לי כמו מטאל אבל אפשר להגיד שהם ג'יירוק כבד במיוחד או משהו כזה

oracle

New member
Mucc לגמרי פאוור מטאל... ^_^

וגם Azrael ו-Concerto moon. לגבי Onmyouza נראה לי שהם יותר מטאל סימפוני~~

sonaku

New member
אבל למי יש עצבים להתחיל למיין את כל

הלהקות? כאילו להקות עושות ת'סגנון שלהם,קצת קשה לקטלג את זה כי זה נורא תלוי בשירים,זה משתנה. אולי בגלל זה פשוט אומרים ''ג'ירוק'' ומתכוונים בכלליות למוזיקה יפנית...י-י;

oracle

New member
../images/Emo41.gifשאלות, נצל"שים ואוף-טופיק../images/Emo41.gif

pusher

New member
שאלהלהלהה../images/Emo2.gif../images/Emo215.gif

למי יש פה את SEASONS של איומי גרסת רמיקס??

sonaku

New member
לא לי X: בטח לנדב או מיכאל או נוגה

או עומר או....ג'ייסז,יש פה יותר אוהבי ג'ייפופ מרוק 0_0 מה נסגר?

למעלה