שאלות קטנות ונצל"שים (במקום אוף)

GALU94

New member
מממ... מישו מכיר

את הלהקה ANCAFE ? אני חושבת שהם להקה יפנית אני לא בטוחה.. מישו מכיר אותם בכל זאת? תודה.. ביביי

dinora12

New member
../images/Emo210.gifאוף טופיק(ממממ..)../images/Emo32.gif

מישהוא מכם אוהב לצייר? (לא במכחול) אם כן תשלחו תמונות..(של הציורים) :)

מורן60

New member
OFF

שלום לכולם! חולי יו יו האקושו? חושבים שקואברה מפגר?:p חושבים שקורמה בישי? חושבים שהעין השלישית של היאה שקסעית? אוהבים המון תמונות של קורמה הבישי ושל כול השאר?!? אז קדימה כנסו ותהנו! http://www.tapuz.co.il/Communa/userCommunaMsges.asp?Communaid=22280&smsMsg

עזרה

אני לא יודעת אם זה המקום אבל אני מחפשת מוזיקה יפנית אותנטית (מסורתית) אשמח אם תתנו לי כיוון איך למצוא ולהוריד מהאימיול

Vivi Sparrow

New member
שעון חורף!11../images/Emo29.gif

תזכורת קטנה לכוון את השעון שעה אחת אחורה. לפני כיוון השעון: 09:30 אחרי כיוון השעון: 08:30 *בודקת אם תפוז סינכרנו את השעות* דרך אגב, מיאבי באמת פורש לטובת חוות גידול מלפפונים בעיירה נידחת?

מ א י י ק

New member
אני לא יכול לעזור לך../images/Emo4.gif../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

אסור לדבר על זה כאן בפורום
וגם זאת עברה על חוקי תפוז
מצטער

מ א י י ק

New member
אם את אוהבת פופ ורוק../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

אתה יכולה לשמוע את איומי (Ayumi Hamasaki) שהיא זמרת פופ מעולה וגם בואה (BoA),וזמר רוק טוב זה גאקט (Gackt). הם מאוד מוכרים ויהיה לך קל לשמוע מוזיקה שלהם
תהני

Nora Shu

New member
מכיוון שאת מחפשת מסורתי אז-

Gagaku טובים, ואם את מחפשת אנקה אז: Ishikawa Sayuri, Misora Hibari, Nagayama Youko ו- Kobayashi Sachiko הם חלק מהאהובים עליי [אבל זה הטעם האישי שלי, אז תצטרכי לסמוך עליי משהו XD]. אם את מחפשת מוזיקת קוטו וכו', באמת פשוט תכניסי למנוע חיפוש שילוב של המילים Traditional Japanese music/Koto/Enka וכדומה ותמצאי אמנים/תזמורות וכו'. בהצלחה.

מ א י י ק

New member
בהצלחה בקומונה =]../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

ופעם הבאה תשרשרו לאיזה מקום.

מ א י י ק

New member
אני מצייר =]../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

הראתי לסמדר את הציורים שלי במסן =]

מ א י י ק

New member
חח אני צריך לסרוק מלא../images/Emo4.gif../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

אבל אני יכול לסרוק את היפים ביותר ולהעלות לפה =] אחרי יום כיפור אני יעלה =]

dinora12

New member
../images/Emo210.gifטוב תכף עובר..

מחכה לתמונות..אני ינסה גם לעלות יש לי 2 סיגנונות אחד שפיתחתי היום ואחד בסיגנון אנימה/מנגה יראה לכם את שתיהם... :):):)

dinora12

New member
../images/Emo210.gifשלי גם לא משהוא...

יצא לי אחד ממש יפה אבל הדימיון שלי לא פורח ואין לי רעיונות למכנסיים.... :(

למעלה