שגעון הסופרמוטו

בנדיטון

New member
../images/Emo41.gifשגעון הסופרמוטו../images/Emo41.gif

הפעם יצאנו לבדוק כלי שונה - כלי שייתן פרקטיות, שימושיות, אחזקה זולה (מאוד) ומעל לכל-פאן. והמון. כלי שרירי כזה. אחד שלא דופק חשבון. כזה שלא חשוב מה תגידו עליו, רק העיקר שתתנו לו בגז. הרבה גז. תתנו את הנשמה, (פשוטו כמשמעו) תתאמצו ותשדלו להפיק ממנו את המירב. הוא יעמוד בזה. בלי בעיות. כלי כזה שמזכיר לפחות במובן הזה בנדיט. בנדיט 1200. האותיות המודגשות על גופו השרירי אומרות הכל. הצבע הצהוב עושה את זה. גם לבנות המין היפה הצבע גורם לתחושה של הדבר האמיתי. SM אמיתי. "בוא תרכיב אותי למרכז" , "בוא שנייה, יש´ך שקל? אין? כ#ס אחתק!" היו משפטים נפוצים מאוד בזמן המבחן המיוחל. משפטים שגורמים לרטט בגופך. משפטים שאומרים "בונא, מתייחסים אלייך סוף סוף!" והכל בזכותו. בזכות הנבלה השרירית היפיפיה הזו.
הילוך ראשון (21)
האות K לפני האותיות SM, אומרות הכל. קונוונציונאלי. למרות שאני לא יודע מזה קונוונציונאלי, אני יכול להגיד שהכלי אכן כזה. הקונוונציה עושה את שלה בעוד שכל הכלים הלא קונוונציונאלים יכולים רק לחלום על סוג של קונוונציות שכאלו. פשוט אחלה של כלי קונוונציאציולית המסמל קונוונציה משלה. המנוע חזק. טוב, זה תלוי מי רוכב על הכלי. אם אתה דומה בפיזיות שלך לשבי זרעיה או לבריטני ספירס כאחד, אל תעלה עליו בשום אופן. אתה פשוט תתאכזב. ולמה? כי אתה פשוט לא תעמוד ולא תנצל אפילו במעט את הכח והפוטנציאל האדיר הטמון בכלי. אבל אם אתה לא כוסית (בריטני ספירב כוסית?) ולא שמן,אלא אלי-ענה קטן, או אפילו יניב קטן, אתה תהנה. אתה תהנה ממנוע חזק בעל כח אדיר עם פוטנציאל לווילי מהמקום, מהירויות מרשימות, וכן שפע של מומנט בכל מצב. ממנוע גמיש, שרול-און בהילוך שישי ביציאה מרמזור זה קלי קלות עבורו. הכלי מבטיח חוליגאניות, והכלי מקיים. בזכות כח אדיר המגיע משריריי הרגליים, אל הרגליות המחכות להינעץ באספלט, דרך השרשרת היישר לגלגל (י) השיניים האחורי, ווילי הוא משימה קלה עבורו (שוב- רק אם אתה בכושר. אחרת חבל לך על הזמן...). וווילי תמיד, אבל תמיד מתבקש. ביציאה מהמקום, ביציאה מסיבובים או אפילו סתם בשביל הכיף. בזכות הברקס (כן ברקס... V-BRAKES) המצויין מקדימה, סטופי מתבקש לא פחות מווילי. ומיותר להזכיר את שפע הרגש והידע אשר הברקס מעביר בכמויות לרוכב. המתלים מעולים. בולם אחורי מצוין, שנעשה לנפלא בזכות כיוונים פה ושם. התוצאה נהדרת - גיהוץ מהמורות, בורים וירקות למיניהן בצורה חלקה ומעוררת כבוד. המתלה הקדמי לעומתו נוטה להיות קצת קשה ומציק במצבים מסוימים, ונראה שיש חוסר התאמה בין המתלים - אחורי רך ומצויין, קדמי קשה ומזעזע. (לתיאום- אפשר לכוון את הבולם האחורי למצב קשה... לא מומלץ.) הגיר הוא גולת הכותרת בכלי הנהדר הזה. ההילוכים הרבים עוברים חלק, והתאוצה נעימה, החלטית ומתמשכת. פשוט תענוג.
פתיחת מצערת
אחרי בדיקה מקיפה יצאנו אני ותאודור ג´וניור הצלם (דור התותח) לבדוק את יכולות ה K.S.M במשטח המועדף עליו - האספלט, (במקרה שלנו-בלטות ג´יפה של השכונה) מכניס להילוך (שישי) ויוצא לדרך. בזכות הגיר הנעים והמנוע הגמיש מתקבלת תאוצה נהדרת. הכלי מרגיש חזק, וחזק במיוחד במגרשי ה S.M אשר כל כך אהובים עליו. שינויי כוון מהירים הם עניין של מה בכך בכלי הזה, ואפילו מתחלואי ועד-הבניין הוא לא מתרגש. (והרי ידוע עד כמה מהמורות ועד-הבניין מאימים פי כמה וכמה ממהמורות מע"צ הקלילים...) בעודי מתקרב אל סיבוב חד שבו תאודו ג´וניור הצלם צריך לצלם אותי, אני שם לב שאני מגיע במהירות גבוהה מדי. לא מתרגש. לחיצה חזקה על הברקס (נכון... ברקס. כבר אמרנו.) האחורי, ומייד מתגלה לה החלקת זנב מטורפת (שלמה כהן, מצאתי את נקודת ההחלקה! היא נמצאת בדיוק אחרי שהיד לוחצת בטירוף על מנוף הבלם! ) ואני נכנס לסיבוב בצורה לא כל כך טובה. למזלי, האחיזה בצמיגים מתוצרת "חנניה" שופעת ומעוררת רצון. והשכבות חזקות, פניות מהירות, וקצת חול לא גורמים לצמיגים המעולים לאבד אחיזה, והכלי שומר על קו אחיד כל הזמן ובכל מצב. שמח וטוב לב אני יוצא מהפנייה בסטייל מושלם. הברקסים והצמיגים עושים את העבודה, אבל לא תמיד- מייד אחרי אותו סיבוב, התלהבתי כל כך והייתי צמא לעוד אחד. הפעם יותר נמוך, יותר חזק, יותר מהיר. לא הלך... התוצאה-נקע ביד שמאל שגמרה את היום. אחרי התבכינות קצרה המלווה בצחוק מטורף (תאודור ג´וניות כמובן...) אני מנגב את פרצופי מהבלטות דמויי האספלט, וניגש בזריזות את הכלי השרירי-פגוע שלי. אני מלטף, מחבק, מנקה ומשפשף (לא... לא משפשף! סוטים!) והכלי מתעורר לחיים. שמחים וטובי לב אנחנו מסכמים בקצרה את הכלי הנהדר הזה. כלי של חוליגנים ותו לא. "כלי ברזל של גברים שמשתינים ניטים, ולא כלי של כוסיות עם שילדת "אלומיניום תעופתי מכרסומת מדויקת,לקבלת היגוי חד כסכין,כזה כאילו.."" (ג´אנגו כמובן...) ובקיצור- פשוט כלי

בנדיטון

New member
../images/Emo41.gifהבהרה../images/Emo41.gif

כפי שאתם רואים,תאודור ג´וניור הצלם ואנוכי נראים רכובים על הכלי האימתני הנ"ל
ללא ציוד מגן כלל, מכוון שבזמן ביצועי ה"סטופים" השונים, היינו טפשים לאללה (סטופים..
) מכדי להבין שציוד רכיבה הוא דבר חשוב בהחלט לשמירה על גוף תקין.. (כפי שתוכלו לראות את ידי בצילום..) ועל כך אנו מתנצלים מראש. בתודה, הבנדיטון.

למעלה