|
שינויים צבעוניים בפורום - כולם להכנס.

svety

New member
|../images/Emo41.gifשינויים צבעוניים בפורום - כולם להכנס.../images/Emo41.gif

היי חבר'ה
כמו ששמתם לב - העונה נגמרה, ורמת הפעילות של הפורום קצת [הרבה?] ירדה. בשביל להשאיר את הפורום פעיל, תוסס ומהנה, אני רוצה לערוך מספר שינויים קטנים. קודם כל, אלעד, אור ואלון כבר לא אדומים. אנחנו עדיין אוהבים אתכם מאוד, אל תחשבו אחרת. במקומם - יהיו אדומים חדשים! כל חודש, יהיו לנו שני אדומים מתחלפים - הראשון יהיה "הגולש המציף", כלומר מי שכתב הכי הרבה בחודש הקודם, והשני יהיה גולש שאתם תבחרו. אפשר להציע מועמדים בשתי דרכים: 1. מסר - בו תכתבו מי לדעתכם צריך להיות אדום, ולמה. כל מסר כזה יעניק 2 נקודות לאותו מועמד. 2. תגובה כאן- בה תכתבו רק את שם המועמד, בלי הסבר. כל תגובה כזו תעניק נקודה אחת בלבד לאותו מועמד. הודעות עם הסבר יימחקו!! כל אחד יכול להציע מועמד אחד, ובפורמט אחד בלבד.
שו"ת
מה בכלל הקטע של האדומים האלו? אדום בתפוז משמעו "מומחה" ברוב הפורומים. אצלנו, אדום זה סוג של צוות הווי ובידור. תפקידו להעלות משחקים, דיונים וכו'. רצוי לקשור לנושא הפורום, אבל כמובן שלא חובה. בעצם, האדמה היא דרך להראות הערכה לגולשים שתורמים לפורום, או מקצועית [בפורומים הרלוונטיים] או חברתית, בפורומים כמו שלנו. וכמה זמן אני אהיה אדום? הגולש המציף - חודש. הגולש שנבחר בדרך דמוקרטית - כחודש. כמובן שיש אפשרות לפרוש בשיא. וכמובן שאם אחרי חודש לא מוצאים אדום חדש, אז לא מחליפים. אנחנו לא נשאר ללא אדומים
אני חייב להיות אדום? ממש לא! אם האדמתי אתכם, וזה לא מתאים לכם, אתם מוזמנים לפנות אליי במסר אישי/מייל/פייסבוק/יונת דואר, ולבקש הסרה. בנוסף, אשמח אם תשלחו אליי רעיונות לפינות קבועות ע"מ לשמור על הפורום חי ובועט עד לעליית העונה השלישית. לשאלות/טענות/כתובת למשלוח צ'קים ניתן תמיד לפנות אלי. בנוסף2 - נא לסמן שקראתם הודעה זו, ע"מ שלא ארגיש לבד. אוהבת

innocence

New member
רעיונות יפים!

סליחה שנעלמתי... החודש האחרון היה קצת.. עמוס לי.

למעלה