שירשור המפגש

כולםם + שחקנים-->כנסוו...דחוףףף...!

אתם רק אומרים: " אנחנו רוצים מפגש , רוצים מפגש"... אבל אתם לא כל כך רוצים כמו שאני רואה... אם הייתם כל כך רוצים אז כבר ממזמן היה לנו מפגש.. שאלתי חלק מהשחקנים והם אמרו שאין להם בעיה... יש לי את הטלפונים של כמעט כולם..אדם, ספיר, גור, רועי ויהונתן... ואני מתביישת להתקשר.. מה אני יישאל אותם: אתם רוצים מפגש?!?!? שחקנים... אם אתם רואים את זה.. בבקשה תגידו אם אתם רוצים לעשות מפגש.. אבל רציני.. ואיפה הכי נוח לכל אחד לעשות את המפגש...?? וגם אתם.. הילדים.. תגידו איפה הכי נוח לכם..? אני חושבת שהכי נוח זה בעזריאלי... שבתל אביב!! זה במרכז והכי נוח לכולם לבוא.. ואפילו מי שגר קצת רחוק אם אתם רוצים כל כך לראות אותם אז תתאמצו.. אני לא גרה בתל אביב.. אבל אני חושבת שהכי קל זה להגיע לתל אביב כי זה במרכז... א.!.ה.2.ת -----> ספ*7!שששש.....

לכולם

לא ניפגש בעזריאלי .. אני לא יכולךה שםפ חשבתי שאני יכולה בואו נחשוב אולי בכפר סבא נפגש.. בקניון שמהה .. זה מקופם פתוח ולא כולם באים לשן כי יהיה קשה לי לבוא לעזריאלי ..

זה בקשר למפגש!!!! חובה להיכנס../images/Emo41.gif

תקשיבו!!! אני בעד לעשות את זה במיסעדה או משהו כזה תקשיבו לא נעשה את זה בקניון כי יש מלא אנשים ואז זה לא יהיה כיף כי כולם היתנפלו עליהם וכל זה ... לא חובה במסעדה אפשר גם באיזה סתם מקום אבל שיהיה סגור ועם מעט אנשים.....אפשר לעשות את זה בחיפה.......באחת המסעדות בתחנות דלק או משהו...אפחד לא נמצא שם....... תגיבו ותגידו מה אתם חושבים..... ודרך אגב אני חדשה אז...דברו איתי במסרים...כי משעמם לי רצחחחח יאללה ביייייייי שחר....

adiiiii

New member
מה??

קודם כל שכחי מהרעיון של מסעדה... קודם כל זה מלא כסף ודבר שני לא נוכל להיות שם הרבה זמן... וגם לחיפה להרבה קשה להגיע...

אני מצטערת.. אני לא יכולה לתת את של

אף אחד... יש להם פרטיות.. ואני לא מתקשרת כדי לא להציק להם... אני ייתקשר רק אם יהיה איזה משהו חשוב כמו זה... ו.. אתמול דיברתי עם תם.. ספיר.. וגור.....!!!! איזה חמודיםם... א.ו.ה.2.ת ---> ספ*7!!!שששששש....!!!

אוקיי מאמי ...../images/Emo70.gif

לא נורא .. יש לי שאלה למה אף אחד לא עונה על השאלות בזמן האחרון אני חדשה פה ץץ איזה חמודים אם אניר איתי אותם במציאות .. איזה כוסונים אבל אדם יותר אדם יותר יפה מממ לא יודעת אבלה וא חתיך הורססססססססססססססססססססססס תודיי נכוןן ??

אני מסכימה איתך

המקום הכי טוב זה קניון עזריאלי גם אני לא גרה בת''א, אלה בעפולה....... ואני בעד מפגש מעריצים.

אני לא ממש מתלהבת מעזריאלי...

בעזריאלי זה המוני מדי ויהיו עוד מיליון איש שידבקו סתם...! וגם יש לי בעיה להגיע כי עזריאלי זה רחוק לי והורים שלי לא יוכלו להסיע אותי.... ואני ממש ממש רוצה לבוא...!

את האמת..

תיראי עזריאלי זה מקום שיש בו פולללללל אנשים..ו..מלא אנשים ידבקו לשחקנים והכול..אז אני חושבת שעזריאלי זה מקום לא הכי טוב לעשות בו את המפגש...

elad2431

New member
כולם....

היי כולם... אני עוזר לשפה לעשות את המפגש... בבקשה מנהלים אל תמחקו את השרשור... כל מי שרוצה לעשות מפגש באזור המרכז שיגיד כאן(גם השחקנים) ואם יתאפשר נעשה אחד כזה

מקום סגור רק בשבילנו אפשר לסגור משו

בטוח! וחוצמזה כולם רוצים מפגש וכדאי שהוא יהיה בתל אביב כי זה האמצע של הכל והכי נוח שמה אז בואו ננסה לסגור בתל אביב או לסגור בבית של מישהו בית גדול כאילו שיסכים לארח אותנו ואת השחקנים נגיד בקיסריה או משו.... לי אישית אין בעיה לסגור את הבית של דודה שלי בקיסריה והיא מרשה לי כי היא לא גרה שמה זה בית ריק וע-נ-ק אז מה שבא לכם פשוט עדיף לסגור איפה שהוא..... לאב יוו מאיי

keton13

New member
לאאאא

אל תכנסו לי לזה עכשיו תכף גם נשכור מועדון ללילה עדיף שיהיה במקום פתוח אבל לא כ"כ המוני

adiiiii

New member
אבל במקום פתוח כולם יתנפלו עליהם

וגם פחות נשים לב אליהם צריך לארגן משהו רציני... כי אחרת זה כמו שסתם תלכי לקניון עם חברה ותפגשי שם מפורסם. וגם אם עושים מפגש אז לא להתנפל עליהם צריך שזה יהיה מסודר ככה הם יספיקו לחתום ולהצטלם עם כולם. תחשבו גם עליהם...

keton13

New member
אוי לא-_-

תנו לי לנחש: שעולה לכם מפגש איתם בראש אתם חושבים: להיתקע במקום אחד ולהצטלם?

למעלה