שירשור הפרק, סיכום שבועי - 6

omer719

New member
../images/Emo41.gif שירשור הפרק, סיכום שבועי - 6 ../images/Emo41.gif

היום בפרק - תקציר השבוע + המועמדים להדחה. ביום שלישי ההדחה. הפרק מתחיל ב- 21:00 בערוץ 22. כול הדיעות, ההשערות ומחשבות אתם מוזמנים לשרשר לכאן
רק לזכור!!!
לשמור על שפה נאותה בפורום, גם כלפיי מתמודדיי התוכנית שחשוב לזכור שגם הם בני אדם.
לשרשר למקום, לא לפתוח שירשור חדש לנושא הזה.
ולא לריב אחד עם השני, שכן אנחנו פה בשביל להנות ולא בשביל להתווכח. אז דיון נעים לכולנו

לפי אסי וטל זאת הולכת להיות הדחה מפתיעה

אבל מצד שני יכולה להיות שהיא תהיה מפתיעה רק למי שלא רואה אונליין ולא קורא פה בפורום משמע לא מצפה לשמוע שמות כמו קרן, שי וצבר

no nick 1989

New member
הלוווווואי ואלו יהיו השמות

איזה כיף זה יהיה לראות את הפרצוף של שי אם יודיעו שהוא מועמד להדחה (נראה לי כמעט בטוח! יש לי הרגשה)

droriko

New member
אם שי מודח זה יהיה הזוי לגמרי

אפשר לשנוא אותו, אפשר לאהוב אותו. כך או כך אי אפשר להגידשהדחה שלו תיהיה הכי משמעותית . היא בעצם תסובב את הוילה ב-180 מעלות .

דורוN

New member
זה יעשה רק טוב. צריך לרענן את העניינים

ואם שי ילך נקבל וילה שונה לגמרי. אבל אין סיכוי שהוא ילך השבוע.

שירשור בתוך שירשור--->הימורים--->2 מועמדים

יש לשים שני מועמדים שאתם חושבים שיועמדו הערב להדחה אני חושב שיהיה את שי ונעמה

droriko

New member
למה לשים 2 אם אתה יודע שיהיו הרבה יותר

בכל מקרה המועמדים יהיו נעמה-קרן-שי-צבר (במידה של 3 צבר לא מועמד) נקווה רק שלא יגזימו עם 5-6 מועמדים (גם 4 זה קצת מוגזם האמת)

יהיה מעניין...../images/Emo66.gif

מעניין איך יוסי יגיב,אני נראה לי היחידה שמקווה שיגידו להם שהם הפסידו כי "אחד בשביל כולם וכולם בשביל אחד" נראה אותם מתרצים את זה. נכון שזה מסכן את התקציב אבל באמת אתם בני אדם מעניין איך שי היה מגיב אם רק הוא היה עובד הוא בטוח היה אומר הייתם צריכים לסכן את התקציב ולהראות לי שאתם לא צבועים והיה בלאגן שלם סביב זה,יוסי לא יעשה הרבה בלאגן. נעמה קרן וערן מקווה שיעמדו להדחה ולא משנה מי ילך,לדעתי כמה ששי צועק הוא עדיין נחוץ בוילה. גם רנין אני מקווה שתעוף כבר למרות שאין סיכוי היא עלתה לי על כל העצבים!!!!אם ההתבכנויות שלה ואני אהבתי אותה מאד בהתחלה... צפייה מהנה

אורישקי

New member
לדעתי

נעמה-עינב/קרן/שתיהן-שי/ערן/שניהם-לצבר יש סיכוי בקיצור נעמה בטוח כל השאר שציינתי,לפחות שניים מהם יועמדו

YanMen

New member
עכשיו הבנתי את המשימה הזאת...

עכשיו הבנתי את המשימה המחורבנת הזאת כל השבוע הבנתי מחברי הפורום שזה לא פייר שהם עובדים על יוסי ורק עכשיו ראיתי והבנתי שזה פייר כי הוא זה שהתנדב..זה "נפל עליו"... ואני לא מבין למה רציתם שהם יכשלו במשימה...אלא אם כן הם עבדו עליו מה שלא קרה....

nik name

New member
זהו גם אני לא ממש הבנתי במשך השבוע

וגם לא יצא לי לעקוב אחריי זה היום לפחות היה הסבר מה היה ומה קרה

יNOT

New member
לא הבנת את חברי הפורום

זה נכון זה לא פייר שעבדו רק על יוסי, כי זה לא הוגן להתערב בצורה כל כך פרטנית בחיי הנעשה בווילה. בנוסף התקווה בפורום הייתה שהם ייכשלו במשימה בגלל הכיתוב שבחד העבודה של יוסי במפעל. וכן , הם עבדו עליו, בחרו את טובתם כקבוצה ולא את טובתו כפרט, נכשלו לשים את עצמם במקומו.

בהתחלה אני גם חשבתי ככה../images/Emo66.gif

אבל דוגרי יוסי נהנה מזה וגם הוא לא היה מוכן שיורידו מהתקציב הוסיפו לו סיגריות זה לא מפריע לו אין לו אגו כמו לשי ועוד אנשים שם שהיו מקימים צעקות

YanMen

New member
לטובת המשימה...

הם עבדו עליו כי זה בעיקרון הייתה המשימה... יצא ככה שהוא התנדב והוא "אכל אותה".... מה רצית שהם יגלו לו ואז כולם היו מפסידים ?!?!

יNOT

New member
יש פה עבודה בעיניים על עבודה בעיניים

לא התייחסתם בכלל לכיתוב שהיה בחדר של יוסי, לא...אני ראיתי את זה מהתחלה "כמילכוד 22 " יגלו לו מפסידים - לא מגלים לו מפסידים. אבל יוסי הוא אחד שלא משנה אם עובדים עליו או לא , מבחינתו הם יכלו גם לצאת לביקור קרובים והתגובה שלו בייתה אותו דבר....ככה שאין פה ממש טעם. אני אומר רק שלא אהבתי את המשימה הזו. והיא לא היה לה הרבה עומק.

למעלה