שירשור פרק - 3 - הדחה ב-21:00

omer719

New member
../images/Emo41.gif שירשור פרק - 3 - הדחה ב-21:00 ../images/Emo41.gif

מי יודח הערב? שפרה,עינב, בוריס או יוסי? כל ההשערות והדיעות על הפרק לכאן! לא לשכוח את חוקי הפורום! אני מזכיר כמה מהם -
חל איסור על שימוש בלשון בוטה בהודעות בפורום.
אין להוציא דיבה ו/או לשון הרע על גולשים אחרים, וגם על מתמודדי התוכנית, אל תשכחו שגם הם בני אדם!
הודעות בעלות תוכן בוטה יימחקו ואותו אדם יוזהר במסר, לאחר 3 הזהרות במסר על מחיקת הודעה או על התבטאות לא נאותה בפורום המשתמש ייחסם ליום אחד. אני ממש מקווה שלא נגיע למצב של מחיקת הודעות וחסימה, אז תשתדלו ותזכרו שאנחנו פה בשביל להנות!

ShukyD

New member
לעשן מותר? ../images/Emo120.gif

אני לא רוצה שאף אחד יעוף כבר התחברתי להרבה מהם זה לא כמו לראות פעם בשבוע זה כל יום כל יום אבל אני מאמין שבוריס יעוף וזה גם הכי פחות פיספוס לדעתי למרות שיהיה מוזר בלי אחד מהם בבית

BeN ShaDe

New member
ביי בוריס.

לא יאומן איך בשבוע ויום הבנאדם הזה לא עשה כלום (חוץ כמובן מלעשן ולעשות חיקוי של תרנגול / בת יענה / לאון עלוב ופתטי).

ליאורי13

New member
למה עלוב למה? הוא בחור טוב,מנומס

זה שהוא לא פרובוקטור לא עושה אותו פחות טוב מיתר דיירי הבית דווקא הוא אחד היותר נחמדים שם

BeN ShaDe

New member
אבא שלה הולך לחטוף התקף לב...

נראה שאנחנו הולכים לקבל תוכנית מעניינת במיוחד.

matankzr

New member
לא צריכים להודיע לו כלום!

הוא אמור להיות מנותק מהעולם. הוא לא אמור לדעת מה הולך בחוץ. אלה החוקים וצריך לשמור אותם.

ShukyD

New member
למי שראה אל תתעסק עם הזוהאן

כשאסי עזר אומר דברים וארז טל צועק עליו שלא יגלה והוא אומר "מה, בקטנה ככה" זה כמו עידו מוסרי בזוהאן כשהוא רומז להם שהוא ישראלי ואז אומר what? for clues!

סאמוואן

New member
כוכלם כל כך בטוחים

שבוריס יוצא שבסוף זה עוד יבוא לכם בהפוכה ושיפרה או יוסי ייצאו...

למעלה