שירשור שאלות

מישהו יכול להסביר

לי את עניין הכספת? התקציב שלהם בפנים? איפה הכספת?

vip103

New member
יש פה עוד מישהו ששונא את ערן?

הוא בן 26 ומתנהג כמו ילד, צוחק כמו מפגר ועושה קולות כמו אדיוט וואלה יופי שיש לך גוף יפה ראיתם איזה מסריח? מתיישב לאכול בשולחן בלי חולצה, אוכל בפה פתוח בעעע ועוד עושים לו תמיד קלוז-אפ על הפה ואין לו מושג מזה. בקיצור דביל וגם הפנים שלו מכוערות לגמרי, היה מת להיראות כמו צבר.

ExsoTic Cop

New member
מישהו לקח תכסף מהכספת

ככה יוסי אמר...הוא קיבל מכתב מהאח הגדול שהיה כתוב את זה והקריא לאנשים בבריכה. מה שאומר שמי שעשה את זה הרוויח 50,000 שקל ולהם ירד 50 אחוז מהתקציב בפעם הבאה.

BeN ShaDe

New member
שלום אני חדש פה + דעה שלי על "האח הגדול".

שלום , אני חדש בפורום. קוראים לי בן , אני בן 16 וחצי ואני ככל הנראה... מכור ל"אח הגדול". "האח הגדול" , היא ריאליטי , שבדיוק כמו "השרדות" , התמכרתי אליה אפשר להגיד ישר מההתחלה. בכל בוקר שאני מתארגן לבית הספר אני פותח את ערוץ 20 ורואה חצי שעה וישר שאני חוזר הביתה אני פותח ומשאיר את הטלוויזיה כל היום על הערוץ. יש תמיד הרגשה שמפספסים משהו , אבל זה כמובן בלתי אפשרי לעקוב אחרי התוכנית 100 ימים ברציפות שזה 24 שעות ו-7 ימים בשבוע. ישנם אנשים שיגידו שזה משעמם לראות אנשים כל היום שמדברים ומעשנים (נראה לי עם כמות העישונים שם , חצי יחזרו עם סרטן בריאות) , אבל משום מה , זה מעניין אותי ואני נראה לראות את זה. נראה לראות את אשר מניח תפילין בבוקר , נהנה לראות את לאון כל היום (נכון , הוא מצחיק , אבל הוא ממש אחלה) ואני כמובן שנהנה מלשמוע את דברי החוכמה שיוצאים כל יום ליוסי מהפה. בכלל , יוסי הוא הכוכב הראשון של התוכנית והמתמודד הכי אהוב עליי. "אני דורבן שקולע בזמן" זה משפט שייכנס להיסטוריית סדרות הריאליטי בישראל ויש גם את "יש כלבים הומואים ויש כלבים קוקסינלים" , "את בת 23 אבל מתנהגת כמו בת 22 וחצי" וכמובן המרדפים אחרי הצרצר. כל אלה גורמים לי לצחוק בקול והבנאדם פשוט ענק. מזל שהוא לא הודח בראשון. מצדי - שיזכה בתוכנית. אחריו בא צבר שממש התחברתי אליו. הוא נראה בנאדם טוב והייתי שמח אם הוא יגיע כמה שיותר גבוה וזהו , לא מתחבר לעוד בנים. אולי קצת לאשר. לאון זה כבר בת. מהבנות אין לי ממש מישהי אהובה , אבל אני חייב להגיד שונסה ורנין הן פשוט פצצות. בסה"כ , הם לקחו אנשים מכל שכבות האוכ' , אבל חשבתי שיהיה פה למשל גם שמן , אתיופי (בלי לפגוע כמובן) וכו' ולא רק חתיכים וחתיכות (אבל מה לעשות שזה רק מה שמוכר). אני בינתיים יודע את רוב שמות המתמודדים ואפשר להכיר אותם קצת מהשלושה ימים האלו , אבל אני בטוח שאני אכיר אותם עוד ב... 97 יום הבאים. פאק , 97 יום. למה התמכרתי? איך חוסמים את ערוץ 20?

ExsoTic Cop

New member
איזה אנשים הייתם מוסיפים בוילה?

ממה שראינו עד עכשיו האנשים די רדודים איזה אנשים הייתם מוסיפים לשם שיהיה קצת אקשן? חבל שההפקה לא הביאו איזה מישהו שמן מזה שמן דובי שוקל 150 קילו.. היה אוכל להם את כל האוכל שם וככה היה יוצר אקשן בסידרה וריבים כולם היו מנסים להעיף אותו והקהל בבית תמיד היה מחזיר אותו כי הקהל אוהב ריבים ואקשן..לדעתי רעיון לעונה הבאה.. מה דעתכם?

omer719

New member
חחח ברוך הבא../images/Emo24.gif

לא צריך לחסום אותו, פשוט לבוא בין לבין לפורום ולדבר על זה

erez87

New member
אותי

אני נכה, הומו, אתאיסטת וכחן בטירוף, ממש מעצבן, גיימר וחנון נוראי לא יתאים?

BeN ShaDe

New member
לא הבנתי...

"לא צריך לחסום אותו, פשוט לבוא בין לבין לפורום ולדבר על זה?".

תרגום:

לא צריך לחסום את הערוץ אלא פשוט לעשות הפסקות שבהן תבוא לדסקס על הנעשה בבית פה בפורום.

vip103

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ממה הסקת את זה בדיוק? שהחמאתי לצבר? חחחחחחחחחח, אוקיי אוקיי...

למעלה