שרשור געגועים....

gordi13

New member
ואי אני מתגעגעת לשחקנים!!!!!!

יוא איפה השחקנים הם לא נכנסים הרבה בזמן הזה תם גל בכלל לא שמענו ממנו שנים וגם מאלמה וספיר ואדם ורועי בקיצר כולם!!!!!

ayeltush1

New member
לפכות החקנים שאתם אוהבים פה

אני מתגעגעת ליהונתן רצחחחחחחחח אתם לא יודעים כמההההההההההההההההההההה מזמן לא דיברנו הוא אפילו לו בפרוםםםםםםםםםםםםםם אני יודעת שהוא לומד ולומד ולומד ובאמת שיצליח אבללללללללללללללל אני לא יכולה לחכות עודדדדדדדדדדדדד

../images/Emo41.gifשרשור געגועים....../images/Emo41.gif

כי אני מתה מגעגועים... לסדרה... ולשחקנים!

וואי...

אני הכי מתגעגעת לימים שהסידרה רק התחילה, כי אז השחקנים היו ניכנסים, היו הרבה יותר ילדים בצ'אט (מעלה זיכרונות.. הוותיקים מבינכם בטח זוכרים...חח...) וביכלל הייתה יותר מעורבות של השחקנים במסרים, בצ'אט ובפורום וניכנסו יותר ילדים...

../images/Emo45.gif

צודקת לגמרי... יש לי רעיון... אולי נקבע כמו פעם ראשונה שכולם נכנסים לצ'אט... גם השחקנים... ביום מסויים שעה מסויימת?

shirel 1211

New member
../images/Emo7.gif

איזו באסה.... למה? למה הסדרה נגמרה?
התגעגעתי לכולם ובמיוחד לאלחנן
היה כל כך כיף...
הלוואי שזה יחזור...

אני מתגעגעת לכולםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

ואני מקווה שתתחיל עונה שניה..... פחחחחחחח מה זה מקווה?!?! דורשתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת עונה שניה..!!!!!!!
ואני מתגעגעת לכל כל כל כל השחקנים המדהימים.!!!!!!!!! ואלמההההה אני מתגעגעת אלייך תחזרי אלינו מהרררררררררר חחחחחח מתה עלייך.!!!!!!

שמעתם את צליל? היא דורשת! אז יאללה

תעשו עונה שנייה לפני שצליל תתעצבן עליכם!!!!!! צלילוש----> מושלמת!!!!!

חחחחחחחחחח תודה מאמיייייייייייייייי

את יותר!!!!!!!1 חחחחחחחחח ובטח מה זה?! לקטנטנות- 7 עונות, למורדים- 2 עונות, ליפים והמציצים (אמיצים)- 123456789 עונות (חחחחחחחח, מי סופר?!?!?!) לפלור'- 2 עונות (בינתיים) אז למה שלראש גדול גם לא יהיה כמה עונות?!!!!!!!!!!!

4קטיה

New member
../images/Emo135.gifמתגעגעת ל.....:../images/Emo24.gif

מתגעגעת לכל השחקניםםם!!!{רועי תענה במסריםם}..... שיעשו עונה שנייה!!!!.....משעמם לי אין לי מה לראות בטלויזיה אופפפ{לעזאזל}...חח...סתם סתם סדרה מצוינת הייתה!!!!!!!!!! חחח....בא לי גלידהההה {בלי קשרר...}

למעלה