שרשור הודעות לשחקנים

רועי, יונתן,ספיר,גור- כנסו!!

מה נשמע? מה העניינים יפים שלי, כמו שבטח כבר אמרו לכם אוהבים אותכם המון פה, והסדרה משדרת רק שבוע ותראו כמה מעריצים יש לכם...אוי סליחה שחכתי "להציג" אצת עצמי...אז ככה קוראים לי אור אני משוהם בת 14, ושלחתי כבר הודעה לרועי והוא ענה לי ואני רק חייבת להגיד, שזה ממש שימח אותי (תודה רועי!!), ואני רוצה ככה לדבר איתכם על מכל מני דברים וזה, פשוט קצת קשה לדבר איתכם בתגובות כל הזמן ואתם לא רואים וילדים נעלבים שאין יחס...אזזזז ככה אני רוצה לומר....אמממ....וואי מה לומר, יש לי כל כך הרבה דבירם להגיד ואני לא יודעת מאיפה להתחיל....אהה...שאלה קטנה...זה מוזר לכם שקוראים לכם שחקנים כאילו שרושמים לכם בהודעות- "לכל השחקנים", זה לא קצת מוזר? טוב אני כבר רושמת המון ואתם קוראים כבר המון, אז אני פה יסיים, אבל אל תחשבו שתפטרו ממני כל כך מהר!! (חחח) אז יאללה ביי ביי מושלמים שלי!! ובבקשהההההההההההה תגיבו!!!! תודה! -אור-

סנופקה8

New member
../images/Emo25.gifלכל השחקנים!

אם יש לכם אי סי או מסנגר פליז תרשמו לי אותו בפרטי! כי פה אף אחד לא עונה לי וזה מעצבן!! אממממממ עוד שאלה יש לכם מושג מאיפה אפשר להוריד תשיר פתיחה?? תודה! לב יו

אממממ..........

לא כל כך הבנתי את השאלה אבל אני יכול להגיד לך שזה כיף להיות שחקן בסדרה כיף שאומרים לך שאתה טוב ומצליחים להזדהות איתך ושבכלל הסדרה היא טובה! אפילו כיף שבביה"ס קוראים לי אורי...

ל נ ג ר

New member
מה הקשר שאלתי אם מישהו יודע!!!

ועוד פעם אני ישאל!! מישהו יודע בת כמה מיכאלה ומאיפה היא!?

LuLiLoPiLaTo1

New member
היי אתה זה זה ששר "התקווה" מהאף?

זה מהסידרה שהייתה בערוץ 6 ביום העצמאות פעם?(וחוזרת כל שנה חח)

LuLiLoPiLaTo1

New member
חח מה אני לא היחידה? בכל מקרה

אני אוהבת איך שאתה משחק ואיך אני לא אזכור את הקטע הכל כך מצחיק הזה חח

קרן 2004

New member
סופר מודל 2004 כנסי!

היי אני קרן מה קורה?! רציתי לשאול אותך עם תוכלי להביא לי ב-ב-ק-ש-ה את הכתובת של רועי!?!?? פליז זה ממש ממש ממש חשוב!... איזה חמוד הוא, נכון?! ה-ו-ר-ס! חח...הוא משחק מצויין!..(וואי איזה מ-ז-ל שיש לי ייס..!) תודה רבה.. קרן

לקרן

קודם כל את ממש צודקת!!! הוא פשוט ה-ו-ר-ס והוא יודע את זה חח.... אבל תראי מאמי אין לי את הכתובת שלו (לצערי) שלחתי לו הודעה בפרטי... תלחצי על השם שלו שמסומן באדום, לא משנה שאיזה הודעה, וזה יפתח לך את כרטיס החבר שלו ומשם את יכולה לשלוח לו הודעה פרטית...

היי אור..

גמני מצטרפת לדעה של גור ושל רועי.. זה נשמע נורא גדול שקוראים לנו פתאום "שחקנים".. אבל מצד שני.. זה גם נורא כיף! שאחרי שהשקענו מאוד... ובאמת עשינו הכל מכל הלב אתם נהנים מהסדרה.. ובשבילינו זה שווה הכל..!

למעלה