שרשור החדשות השבועי

sonaku

New member
O:< חוצפה,מזה?! כאילו שהם לא יודעים

שיש אנשים שמסתמכים על המיילים שלהם סססס..>.>

Nora Shu

New member
לא מוזיקה, אבל עדיין חדש ומיאבי~

אני מביאה עימי בשורות מעולם הסטוקרים האקראיים בארצות הברית! [זה כמעט מבדר כמו התחפושת פיקאצ'ו של ג'ין!] הבחינו במיאבי מטייל להנאתו בקניון בלאס אנג'לס, ארה"ב. הוא הלך לקניות בחנות הלבשה תחתונה יוקרתית [Overpriced novelties, anyone?] בשם "וויקטורייז סיקרט" [Victoria's Secret], שם הוא שהה לפחות שעה, כנראה. XD הנערה שהבחינה בו בדרך לחנות החליטה לעקוב אחריו אל תוך החנות. היא ניסתה לברר עם אנשי הצוות שהיו מסביבו אם הוא באמת מיאבי [קשה שלא לזהות מה עם כל הפירסינגים והפרצוף שלו XDD] אבל הם אמרו לא שזה לא הוא ונראו בכלליות מתחמקים. לכן ברגע שהיה לבד [במאמר המקורי יש קטע מאוד מבדר בו הנערה מספרת על איך מיאבי ביקש מהמוכרת אם מותר לו למדוד את הבגדים והמוכרת ניסתה שלא להתפקע מצחוק בלא הצלחה XD] הנערה שאלה אם הוא "באמת מיאבי" והוא ענה שכן. היא ביקשה תמונה אבל הוא סירב לה [מי שפירסמה את הידיעה הזו הוסיפה וסיפרה שמיאבי נוטה לא להצטלם עם מעריצים מאז שתמונה שלו שיכור במסיבה צצה ברחבי האינטרנט.] ובמקום זה חתם לה על שטר דולר. בחדשות אחרות, קאמה עוזב את KAT-TUN ל-LA, יאמאפי וקיויאמה מ-NEWS מעתיקים בבחינות והעולם צוחק עליהם; לוזרים, שיעברו כבר ל-LA ויארחו למיאבי וג'ין חברה במועדונים עם גותיות שיכורות. D: מצורף להודעה תמונה של מיאבי בקניון ב-LA עמוס שקיות ורודות מהחנות לתחתוני נשים שנתקעים בתחת מהר מדי. -> מקור: מישהי מ-LJ. מי שיעודד את מוחי לזכור יקבל עוגייה[וירטואלית]. [זה נחשב לחדשות או ספאם?!??!! האם אני יוצרת פה אנגסט על זה שמיאבי בחר דווקא(!!!!!) חנויות בגדי הלבשה לנשים באמריקה ולא בישראל?!??! מישהו מתישהו יתן לי יפסיק את כל האנגסט באינטרנט?!?! ושמישהו יתן לי חטיף קראנק כבר, או שקאמה יאבד את הראש שלו (לא כזה הפסד, אבל בכל זאת.)!!111] אנא אל תהרגו אותי בגלל שאתם אימו שמיאבי לא מבקר גם אותנו [מה, תחתוני סבתא מיובאים מטורקיה זה לא מספיק בשביל ה-מיאבי?!?!121], באהבה, Moi. דגה דאן~ *חוזרת לפינה שלה*

Nora Shu

New member
שכחתי-

הדולר החתום. -> גם, וואי ההודעה שלי ממש ספאז אחד ענק. עימכם הסליחה. אני לא ישנתי יותר משלוש שעות רצופות כבר כמה ימים. [לא תירוץ, אבל עדיין.] אה! כמעט שכחתי!! [אבוי האנגסט!!!!!111] התמונה מקודם של מיאבי בקניון צולם ע"י אותה נערה שפגשה אותו אבל בגלל שהוא לא נתן לה לצלם אותו ברשות היא עלתה לקומה למעלה וחיכתה לו משהו כמו שלושת-רבעי שעה עד שהוא יצא מהחנות [... לוקח זמן לנשים לקנות תחתונים, מה? >> <<] ואז צילמה אותו בחשאיות. פפפט, נינג'ה סקילז. [הייתי עכשיו מתקנת את כל השטויות בהודעה הראשונה שלי אבל זה לא באמת חשוב, אז תתעלמו מזה, כן? תודה. XD;]

Nora Shu

New member
סביר להניח.

לא יודעת אם היה שם מפגש "בוא נעקוב אחרי מיאבי, שיאאואוואואו!!121". אולי אחד היה מתארגן אם מאגר הפאנגירלז הבינלאומי היה יודע שמיאבי אמור להיות בחו"ל. @@;;

sonaku

New member
XDDDDD; אמג מיאבי

זה כזה מגניב..יו לפגוש סתם ככה במקרה את מיאבי..שיואו גם אני רוצה ;; כבר הערתי שאפשר להביא ג'יירוקרים קטנים לארץ?XD;

מ א י י ק

New member
איזה כיף לה *______*../images/Emo211.gif

גמאני רוצה לראות את איומי וגאקט ובואה ומיאבי אעאעאעאע

last day

New member
הוא גם מבקש ממישהו לשמור לו על התא

שהוא מודד חזיות :p ? לא הייתי מתנגדת להסתובב באפרודיטה ולמצוא את מיאבי מודד מחוכים XD *______________* ~הולכת ללמוד להיות נינג'ה, נארוטו מאחורייך~

למעלה