שרשור היכרות

מעיין©

New member
../images/Emo41.gifשרשור היכרות../images/Emo41.gif

שרשור היכרות הראשון הל הפורום, יוצא לדרך
כולכם מוזמנם להפגין נוכחות ולכתוב כל מה שבא לכם על עצמכם, כדי שנוכל להכיר
אני מעיין, שמיניסטית שלומדת מאוד קשה עכשיו לקראת הבגרויות, אני מנהלת עוד 2 פורומים פה ב
- שלמה ארצי וחטיבת בני המושבים..וזה מה שעולה לי כרגע לראש...
אתם מוזמנים להצטרף

moon light2

New member
ואני../images/Emo9.gif../images/Emo29.gif

אז ככה:
השם שלי לא משנה נכון?בכל מקרה-אני אשאר חסויה כרגע
אני גם שמינסטית ככה שסוחבים עוד קצת ואז: ח-ו-פ-ש-! (עד לצבא..
חחחח,הרסתי
)
מה אני אוהבת:
מוסיקה
לקרוא
לישון
והכי הכי-אני אוהבת את הלילה
(ואני אוהבת להשקיע בהודעות
)
זה מה שעולה לי כרגע בראש על עצמי

מני שמש

New member
עכשיו תורי

אני מני בן 27 אני שותף בחברה לשירותי בר/בר אקטיבי לאירועים. כמו שציינתי אני ממש אוהב לבשל ובעיקר להכין שייקים וקוקטלים. אוהב לאכול יצות מכל הסוגים שאני מנסה לעשות ומצליח...

icy rain drop

New member
אז אני אני.

לא אוהבת שמות הגדרות וגילאים, אני פשוט אוהבת לבשל ובעיקר אוכל חלבי. :) מה הביא אותך לניהול הפורום, מעין? :)

15noonit

New member
../images/Emo66.gifשלום לכם אני מנויורק../images/Emo39.gif|פר

אני בת 22 יש לי בונבונה בת 4 חודשים גרה בנויורק ומאחלת לעצמי לחזור לארץ הקודש כמה שיותר מהר יש לי מלא מתכונים חלביים שאגרתי מפורום מתכונים פורום מהמם וברגעים אלו ממש נאיפיצ לה בתנור עוגת גבינה זה פעם ראשונה שאני מכינה אז אם זה יצליח אני אתן לכם את המתכון לגבי מאכלי חלב אני אובססית הכי הרבה על גבינה צהובה ועל שוקו בשקית לא תמיד זה מדיע לנויורק אבל כשזה מגיע אני חוטפת כרגע יש לי במקרר 2 מעדנים של ג'ננה 1 בננה 1 שוקו יאמי טוב אז להתראות לכם אצלי 10:42 בבוקר ואצלכם עוד מעט שבת אז שבת שלום

icy rain drop

New member
ג'ננה? לא ממש זוכרת את זה

פעם טעמתי... בכל מקרה אני לא סובלת את השוקולד של המילקי! אז אני גונבת את ה'טופ' מהמקרר.... ושוקו אני שונאת...

dodo6

New member
שלום לכולכם../images/Emo6.gif

שמי אסנת ואני אמא ל3 נסיכים למדתי קונדיטאות ב"דביר" אשמח לחלוק עימכם את מתכוני ואת ידיעותי בנושא האפיה בהצלחה

../images/Emo42.gif../images/Emo25.gifאניו../images/Emo9.gif

באמת מה זה חשוב השם? אני גם שמיניסטית, אוהבת כמעט כל מה שקשור לחלב ומאוהבת בגבינת חלומי מטוגנת

ואני לא מכאן...

רק באתי להגיד
על הפורום החדש למנהלת פורום שלמה ארצי מעיינוש שלנו. שיהיה לכם פורום טעים. הייתי מצטרפת בכיף, אבל בפעם האחרונה שניסיתי לבשל כמעט שרפתי ת'בית ואפילו חתולי הרחוב לא רצו לגעת בזה. שמש ים ו
גם

neriaku

New member
טוב, אני נריה

בנאדם מתוסבך (מאוד) ובד"כ מתנדנדת בין דיכאון היסטרי לאושר עילאי, חיה ונושמת את המצלמה שלי, צמחונית ולא מאידיאולוגיה מתה על מוצרי חלב, בתנועת בני המושבים ובשנת שירות שלהם שנה הבאה (אם לא אתפוס רגליים קרות...) שני אחים קטנים שבזכותם יש לי את הסיומת לשם וזהו, נדמה לי... :~)

שלומלום!!../images/Emo173.gif לחיים.....

אני קרן.... נראה לי שהכי זקנה פה בנתיים בת 27 ..... לפני שבוע. אוהבת אומנות, בישולים, את בעלי והמהממת מכולם ה-beby שלי אליה
שיהיה בהצלחה!!!! וחג שמח.

למעלה