שרשור הכוונה ומודיעין 17/11

מצב
הנושא נעול.

lklk2

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 17/11
אני מחפש את החוק על נתיב תחבורה ציבורי
מתי בדיוק לרכב מותר לנסוע בו? האם לכל רכב שפונה ימינה מותר לנסוע על הנתיב הזה? או שרק 100 מטר מהפניה מותר לו להשתלב לנתיב הזה ולפנות ימינה?

דניאל 130

New member
אני מחפש את החוק על נתיב תחבורה ציבורי
מתי בדיוק לרכב מותר לנסוע בו? האם לכל רכב שפונה ימינה מותר לנסוע על הנתיב הזה? או שרק 100 מטר מהפניה מותר לו להשתלב לנתיב הזה ולפנות ימינה?
תרשום בגוגל חוק נתיב תחבורה ציבורי ומהגוגל
יש לך קישור לחוק.

lklk2

New member
תרשום בגוגל חוק נתיב תחבורה ציבורי ומהגוגל
יש לך קישור לחוק.
אתה יכול להיות יותר ספציפי כי זה מוצא מלא
דברים אני מחפש את החוק כמו שהוא כתוב בספר החוקים זה מוצא מלא שאלות שאנשים שאלו כמוני

דניאל 130

New member
אתה יכול להיות יותר ספציפי כי זה מוצא מלא
דברים אני מחפש את החוק כמו שהוא כתוב בספר החוקים זה מוצא מלא שאלות שאנשים שאלו כמוני
תרשום דיני עבודה
יופיע לך אתר המרכז את כל תקנות התעבורה.באתר יש קובץ.תפתח אותו ושם יהיה מענה לשאלתך.

אוהד11

New member
מהרכבת בת"א למועדון הבארבי בת"א
כתובת : קיבוץ גלויות 52 באיזה תחנה בת"א עליי לרדת כדי להגיע לשם? והאם יש מוניות שירות שמגיעות למקום עצמו? תודה מראש!
מעזריאלי עם 42/83 עד דרך שלמה, או 73/173 עד
שוקן/קיבוץ גלויות

אוהד11

New member
איך מגיעים מרח' זבוטינסקי בחולון לבסיס מקשלר
שלישות רמת גן
מקוגל חולון עם 76א עד הבורסה בר"ג (אבא הלל)
ומשם עם 51/54/66/82/38/70/64/166/40/68/69 עד ז'בוטינסקי/יוסף הגלילי (משטרת ר"ג) ודרך רחוב יוסף הגלילי לשליות. במידה שהשעות של 76א אינן מתאימות, קח 73/74/74א עד עזריאלי ומשם עם 40/51/54/68 עד משטרת ר"ג וכנ"ל

olli3

New member
מנהל
מקוגל חולון עם 76א עד הבורסה בר"ג (אבא הלל)
ומשם עם 51/54/66/82/38/70/64/166/40/68/69 עד ז'בוטינסקי/יוסף הגלילי (משטרת ר"ג) ודרך רחוב יוסף הגלילי לשליות. במידה שהשעות של 76א אינן מתאימות, קח 73/74/74א עד עזריאלי ומשם עם 40/51/54/68 עד משטרת ר"ג וכנ"ל
אם רוצים לנצח את הפקקים
אפשר לקחת את 74 א לרכבת ההגנה, משם להמשיך ברכבת עד תחנת בני ברק, לצאת מהתחנה לגשר ולקחת משם את קו 40 של דן לכיוון בת ים ולרדת במשטרת רמת גן על דרך ז'בוטינסקי, משם 5 דקות הליכה ברגל. אפשר גם לקחת את הרכבת ולרדת ברכבת מרכז, לצאת ביציאת רמת גן ומצומת עלית לקחת את כל הקווים שציין אוהד עד למשטרת רמת גן.

אוהד11

New member
אם רוצים לנצח את הפקקים
אפשר לקחת את 74 א לרכבת ההגנה, משם להמשיך ברכבת עד תחנת בני ברק, לצאת מהתחנה לגשר ולקחת משם את קו 40 של דן לכיוון בת ים ולרדת במשטרת רמת גן על דרך ז'בוטינסקי, משם 5 דקות הליכה ברגל. אפשר גם לקחת את הרכבת ולרדת ברכבת מרכז, לצאת ביציאת רמת גן ומצומת עלית לקחת את כל הקווים שציין אוהד עד למשטרת רמת גן.
הצעה לא מוצלחת לחלוטין, שכן הדרך באזור איילון
ובן גוריון שקולה להחלפת קווים שמגיעים בתדירות

מצב
הנושא נעול.
למעלה