שרשור הכוונה ומודיעין 3/7

מצב
הנושא נעול.

Devil Kid

New member
אוקי, תודה רבה

מת"מ קווים 16/30/31 עד מגדלי האופרה בהתחלת
אלנבי או תחנה אחרי, מסוף כרמלית. אפשר גם לקחת קו 4 מתוך התחנה המרכזית, קומה 4, עד בן יהודה/אלנבי והליכה של שתי דקות. כל הקווים בתדירות גבוהה ובחזרה אותו דבר
אוקי, תודה רבה

AmiTutiT14

New member
תחנה מרכזית תל אביב-קניון רמת אביב+עוד כמה

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
איך אני יכולה להגיע מת"מ ת"א לקניון רמת אביב, ואיך אני יכולה להגיע מקניון רמת אביב לדיזינגוף או שנקין?

מאיפה את מגיעה לתחנה המרכזית?

איך אני יכולה להגיע מת"מ ת"א לקניון רמת אביב, ואיך אני יכולה להגיע מקניון רמת אביב לדיזינגוף או שנקין?
מאיפה את מגיעה לתחנה המרכזית?
אני שואל כי רוב הסיכויים שאפשר לחסוך ממך את הכניסה ל"משתנה המרכזית", דבר שיחסוך לך זמן מיותר..

מת"מ י-ם עדיף לנסוע עם קן 480 לרכבת מרכז

מתחנה מרכזית ירושלים..
ומהתחנות שעל דרך נמיר, לקחת את אחד הקווים: 27, 45, 127 של דן או 74, 86, 274 של אגד לקניון רמת אביב. למרכז ת"א כפי שכתבתי קודם לכן. הנסיעה מהרכבת לקניון אורכת עשר עד 15 דקות לכל היותר. מהקניון למרכז ת"א כחצי שעה.

AmiTutiT14

New member
תודה רבה!

ומהתחנות שעל דרך נמיר, לקחת את אחד הקווים: 27, 45, 127 של דן או 74, 86, 274 של אגד לקניון רמת אביב. למרכז ת"א כפי שכתבתי קודם לכן. הנסיעה מהרכבת לקניון אורכת עשר עד 15 דקות לכל היותר. מהקניון למרכז ת"א כחצי שעה.
תודה רבה!

27 או 127 של דן מקומה 7 לקניון

27 או 127 של דן מקומה 7 לקניון
מהקיון לדיזנגוף סנטר (קינג ג'ורג') או שינקין קו 25 של דן.

נצרת עילית-תל השומר.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
נצרת עילית-תל השומר.
אני יודעת שמפה לת"א זה קו 826 אבל איפה לרדת ואיך משם מגיעים לתל השומר? (קו 70 או משהו כזה.)

לרדת ברכבת מרכז (רח' ארלוזורוב). מרח' על פרשת

נצרת עילית-תל השומר.
אני יודעת שמפה לת"א זה קו 826 אבל איפה לרדת ואיך משם מגיעים לתל השומר? (קו 70 או משהו כזה.)
לרדת ברכבת מרכז (רח' ארלוזורוב). מרח' על פרשת
דרכים, עם קווי דן 64, 70.

landmn

New member
איך חוזרים מהילטון ת"א למסוף ארלוזרוב

בכיוון הלוך קו 55 (של חברת קווים) מגיע ממש עד למלון. איזה קו כדאי לקחת בחזור?

גם 55, רק שהוא עובר בבן יהודה (מקביל לרח'

בכיוון הלוך קו 55 (של חברת קווים) מגיע ממש עד למלון. איזה קו כדאי לקחת בחזור?
הירקון בו נמצא המלון). הוא פונה שמאלה לרח' ארלוזורוב.

noa20041

New member
איך מגיעים מבת ים לרמת אביב ?

הירקון בו נמצא המלון). הוא פונה שמאלה לרח' ארלוזורוב.
איך מגיעים מבת ים לרמת אביב ?
רח' מבצע סיני בבת ים לרח' ברודצקי רמת אביב? תודה רות אם אפשר שיהייה אוטובוס אחד.

כרגע עברתי על ההודעות באתר אגד,ואין שום הודעה

תודה,אבל
כתןב באתר של אגד שמבצעים עבודות כביש בקו הזה. ואני צריכה להיות מאוד מוקדם ברמת אביב, לבדיקה. תודה רות
שקשורה לקו 86.. גם מ הכרותי עם המצב בשטח- מעבר לעבודות שמתבצעות בין צומת חולון לצומת הולץ, אין שום עבודות מיוחדות לאורך המסלול של קו 86, וגם בקטע הזה לא צפוי להיות משהו חריג במיוחד..

noa20041

New member
תודה דניאל

שקשורה לקו 86.. גם מ הכרותי עם המצב בשטח- מעבר לעבודות שמתבצעות בין צומת חולון לצומת הולץ, אין שום עבודות מיוחדות לאורך המסלול של קו 86, וגם בקטע הזה לא צפוי להיות משהו חריג במיוחד..
תודה דניאל
אפשר לשאול באותה הזדמנות איך מגיעים למצפה רמון בתחבורה ציבורית? מבת ים רוצה להתבודד יום אחד תודה. רות ומה משך הנסיעה?

מצפה רמון..

תודה דניאל
אפשר לשאול באותה הזדמנות איך מגיעים למצפה רמון בתחבורה ציבורית? מבת ים רוצה להתבודד יום אחד תודה. רות ומה משך הנסיעה?
מצפה רמון..
טוב, אז קודם כל נוסעים לתחנה המרכזית החדשה בת"א ומקומה 6 לוקחים את קו 370 של חברת מטרופולין עד לתחנה המרכזית של ב"ש, ומהתחנה המרכזית של ב"ש(רציף 13), לוקחים את קו 60 של מטרופולין למצפה רמון.. (אפשר גם לקחת רכבת מתחנת ת"א ההגנה לב"ש מרכז שסמוכה לתחנה המרכזית של ב"ש וההמשך כמו מקודם עם קו 60.. כדי להגיע לתחנת ת"א ההגנה מבת ים, קחי את קו 86 עד לרחוב החרש (תחנה אחת אחרי הולץ), ופשוט תעלי במדרגות לגשר ותחנת הרכבת תהיה מימין..) סה"כ זה עשוי לקחת לך בסביבות 4 וחצי שעות..

harhanegev

New member
תוספת למידע - מצפה רמון

תודה דניאל
תוספת למידע - מצפה רמון
הנסיעה מבאר שבע למצפה רמון בקו 60 אורכת כשעה עד שעה ורבע. הנסיעה בקו 370 מת"א לבאר שבע אורכת שעה ועשרים ומשהו דקות , למעט שעות הפקקים ביציאה מת"א בהם זה מתארך במעט. רכבת מת"א לבאר שבע יקרה בערך פי 2 מאוטובוס, ולכן רכבת כדאית אך ורק אם מדובר בזמנים פקוקים, אחרת אין יתרון בנושא המהירות. כמו כן, איחורים בזמני היציאה של קו 370 נדירים מאוד, ואיחורים בזמני יצתיאת הרכבת, לצערי, לא כל כך נדירים.

noa20041

New member
אוי, אתה מה זה נחמד

תוספת למידע - מצפה רמון
הנסיעה מבאר שבע למצפה רמון בקו 60 אורכת כשעה עד שעה ורבע. הנסיעה בקו 370 מת"א לבאר שבע אורכת שעה ועשרים ומשהו דקות , למעט שעות הפקקים ביציאה מת"א בהם זה מתארך במעט. רכבת מת"א לבאר שבע יקרה בערך פי 2 מאוטובוס, ולכן רכבת כדאית אך ורק אם מדובר בזמנים פקוקים, אחרת אין יתרון בנושא המהירות. כמו כן, איחורים בזמני היציאה של קו 370 נדירים מאוד, ואיחורים בזמני יצתיאת הרכבת, לצערי, לא כל כך נדירים.
אוי, אתה מה זה נחמד
יש באפשרותך להציע לי מקום של שעה וחצי נסיעה מפה?מבת ים אני מרגישה לא הכי הכי באוטובוס. ואיני נוהגת למרחקים ארוכים. רוצה רק שקט ושלווה. תודה רות גם לא מקום יקר כל כך

מצב
הנושא נעול.
למעלה