שרשור הכוונה ומודיעין 31/3

מצב
הנושא נעול.

KIS83

New member
מחיפה לנהריה במונית שרות
שלום רב! אנא אל תהרגו אותי אם זה לא המקום לשאלה, אבל לא מצאתי מקום אחר, אז אנא עזרו לי. אני צריך להגיע ביום חמישי מחיפה לנהריה רח' וויצמן. יותר נוח לי לקחת מונית שרות. [1] כמה זמן בערך זה יכול לקחת בסביבות השעה 16:00 - 16:30 לאור הפקקים והעבודות בכבישים? [2] בנהריה אני צריך להגיע לרחוב וויצמן 50+-. האם המונית מגיעה קרוב יחסית ואיפה צריך לרדת? תודה רבה

Bi Free

New member
ממרכז ירושלים לככיר מסריק בת"א
שלום לכולם אני צריך מחר להגיע בשעה 7 בערב, לכיכר מסריק בת"א כשאני יוצא ממרכז ירושלים בשעה 4 מה הדרך הכי מהירה וקצרה להגיע? תודה מראש, אלון

ארזS

New member
ממרכז ירושלים לככיר מסריק בת"א
שלום לכולם אני צריך מחר להגיע בשעה 7 בערב, לכיכר מסריק בת"א כשאני יוצא ממרכז ירושלים בשעה 4 מה הדרך הכי מהירה וקצרה להגיע? תודה מראש, אלון
אגד 480 לרכבת מרכז תל-אביב
+ דן 18 נסיעה טובה.

מעפולה לרחוב המרד בתל אביב
מעפולה לתל אביב זה קל, קו 842 או 835. השאלה איפה הכי כדאי לרדת בתל אביב ואיזה אוטובוס לקחת כדי להגיע לרחוב המרד (בית הטקסטיל - דולפינריום) בצורה המהירה ביותר. תודה!

ndbuo5

New member
הגעה לישב עלי שבשומרון
שלום מהם הדרכים להגיע לישוב עלי בתחבורה ציבורית מהצפון. לא מכיוון ירושלים. האם יש תחבורה מאריאל או ראש העין לעלי תודה

scooby5

Member
הגעה לישב עלי שבשומרון
שלום מהם הדרכים להגיע לישוב עלי בתחבורה ציבורית מהצפון. לא מכיוון ירושלים. האם יש תחבורה מאריאל או ראש העין לעלי תודה
לפי אתר משרד התחבורה
לישוב עלי מגיע קו 148 שיוצא מירושלים בכיוון אחד ומאריאל בכיוון השני. מה נקודת המוצא המדויקת שלך ?

ndbuo5

New member
לפי אתר משרד התחבורה
לישוב עלי מגיע קו 148 שיוצא מירושלים בכיוון אחד ומאריאל בכיוון השני. מה נקודת המוצא המדויקת שלך ?
נקודת המוצא שלי - נהריה
ואני מעדיף לא דרך ירושלים

Admini

New member
הגעה לישב עלי שבשומרון
148 הוא סיוט,א בל מאריאל לעלי זה לא רע בכלל
(זה היישוב הראשון במסלול)

Wish Master13

New member
מחדרה לפארק רעננה
היי אנשים... רציתי לדעת איך אני מגיע מחדרה לפארק רעננה מחר בבוקר ובאיזה שעה אני צריך לצאת, אם אני צריך להיות שם ב8 וחצי בבוקר. כל דרך זורמת אוטובוס רכבת וכ'ו.. רק להגיע כמה שיותר מהר.. תודה רבה

ארזS

New member
מחדרה לפארק רעננה
היי אנשים... רציתי לדעת איך אני מגיע מחדרה לפארק רעננה מחר בבוקר ובאיזה שעה אני צריך לצאת, אם אני צריך להיות שם ב8 וחצי בבוקר. כל דרך זורמת אוטובוס רכבת וכ'ו.. רק להגיע כמה שיותר מהר.. תודה רבה
עם קו 921 של "אגד" מחדרה עד לצומת רעננה
ומשם עם קו 1 של "מטרופולין" עד לפארק רעננה. וקח לך לפחות שעה וחצי לפני הזמן. [אני הייתי לוקח שעתיים ליתר בטחון, ואני לא צוחק].

דניאל 130

New member
מחדרה לפארק רעננה
מבחינת לוחות הזמנים זה לא כל כך מסתדר מחר
האם זה קריטי להגיע דווקא עד שמונה וחצי בבוקר? 1.יש את קו 921,שאמור לעבור מחר בחדרה בסביבות החמישה לשבע בבוקר.צפי ההגעה הוא עד השעה שמונה בבוקר לצומת רעננה(ביום שישי בבוקר קו 921 נוסע מהר ואין בכלל פקקים,בניגוד לימי חול רגילים). 2.קו 1 צפוי לעבור בצומת רעננה בסביבות השמונה ועשרים בבוקר.לוקח רבע-שעה נסיעה בערך להגיע לפארק מהצומת,כך שצפי ההגעה לפארק הוא בסביבות העשרים וחמישה לתשע בבוקר(יותר מאוחר משמונה וחצי בבוקר). אם זה לא מתאים,יש קווים אחרים שנוסעים לכיוון בית לווינשטיין,אפשר לרדת בבית לווינשטיין וללכת לפארק ברגל. ואם ממש לחוצים,תמיד אפשר לקחת מונית לנסיעה קצרה ויקרה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה