שרשור הכוונה ומודיעין 31/3

מצב
הנושא נעול.

דניאל 130

New member
מת"א -למשטרה בטבריה במונית שירות?
ועוד איך יש מוניות שירות לטבריה!
מוניות השירות לטבריה דרך עפולה אף יוצאות בחלקן מהחניון הצמוד לדרך נמיר בתל-אביב-חניון רכבת מרכז. היות ואינני יודע אם הן עוברות דרך משטרת טבריה,להלן מספרי הטלפון של חברות מוניות השירות בכדי לשאול אותם ולברר מולם את הסוגיה: ניו-ליין שרותי מוניות:04-6724141. קווי שרות מוניות טבריה:057-7502042.

רוזהלי

New member
איך מגיעים לת'א רחוב פנקס 60
צריכה להגיע בסביבות השעה 1:00 לת'א ממודיעין לת'א רחוב פנקס אשמח לתדרוך קצר איך לעשות זאת תודה מראש
מודיעין לפנקס ת"א
ממודיעין קו 111 "קונקס" עד לרכבת מרכז, תל אביב. משם קו 5 או 7 של "דן" עד לבית החייל.

אוהד11

New member
הגעה מרחובות לשכ' משתלה
אני צריך להגיע מחר בבוקר לרחוב אלכסנדר ארגוב 15 במשתלה . ברור לי ש: א. רכבת לת"א ב. קו פנימי שיוביל אותי לשם
מרחובות עם הרכבת עד עזריאלי או ב"ב ומשם עם
525/531 של אגד הכניסה לשכונת המשתלה, מול ביה"ק הצבאי בקרית שאול

zvir1

New member
מרחובות עם הרכבת עד עזריאלי או ב"ב ומשם עם
525/531 של אגד הכניסה לשכונת המשתלה, מול ביה"ק הצבאי בקרית שאול
ממש לא! רכבת עד האוניברסיטה ומשם 47/48
לאורך רוקח , בני אפריים עד שכונת המשתלה. מאחד שגר בשכונת המשתלה.

Tu Lus

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 31/3
צריכה להגיע בעמק יזרעאל לת"א
שלום, אני צריכה להגיע ביום שלישי מהמכללה בעמק יזרעאל אל ת"א מרכז ארלוזורוב כמה שיותר מהר. אני יוצאת משם בשעה 12:00 אני רואה שבתחנה המרכזית בעפולה יש קו שנוסע לת"א מרכז אבל משך הנסיעה היא שעתיים ועשרים. יש קווים אחרים אולי לא של אגד שמגיעים יותר מהר? תודה

Tu Lus

New member
שלום, אני צריכה להגיע ביום שלישי מהמכללה בעמק יזרעאל אל ת"א מרכז ארלוזורוב כמה שיותר מהר. אני יוצאת משם בשעה 12:00 אני רואה שבתחנה המרכזית בעפולה יש קו שנוסע לת"א מרכז אבל משך הנסיעה היא שעתיים ועשרים. יש קווים אחרים אולי לא של אגד שמגיעים יותר מהר? תודה
יעד סופי מת"א לרמת גן
מת"א אני צריכה להגיע לרחוב ז'בוטינסקי 138 ברמת גן תודה לעוזרים.

scooby5

Member
אני לא מכיר קווים אחרים, אבל
קווים 842/835 לדעתי מגיעים תוך לכל היותר כשעה וארבעים דקות (842 אמור להיות מהיר יותר) ולא תוך שעתיים ועשרים. מת"א מרכז את יכולה לקחת קווים 40/64/70/82/38 של דן לתוך רמת גן, עוצרים מול מכון מור, משם צריך ללכת מעט אחורה (מערבה) כדי להגיע למס' 138. (40 עוצר בדרך בגין ועובר כל כ-13 דק', שאר הקווים עוצרים מול הרכבת, ברח' על פרשת דרכים בתדירות משולבת די טובה, לא תצטרכי לחכות יותר מ-7-8 דקות לאוטובוס, וזה גם הכי קרוב למקום שיורידו אותך הקווים מעפולה).

scooby5

Member
אני לא מכיר קווים אחרים, אבל
קווים 842/835 לדעתי מגיעים תוך לכל היותר כשעה וארבעים דקות (842 אמור להיות מהיר יותר) ולא תוך שעתיים ועשרים. מת"א מרכז את יכולה לקחת קווים 40/64/70/82/38 של דן לתוך רמת גן, עוצרים מול מכון מור, משם צריך ללכת מעט אחורה (מערבה) כדי להגיע למס' 138. (40 עוצר בדרך בגין ועובר כל כ-13 דק', שאר הקווים עוצרים מול הרכבת, ברח' על פרשת דרכים בתדירות משולבת די טובה, לא תצטרכי לחכות יותר מ-7-8 דקות לאוטובוס, וזה גם הכי קרוב למקום שיורידו אותך הקווים מעפולה).
תוספת לקווי ת"א - ר"ג
את יכולה גם ללכת לדרך בגין, שם יעצרו לך גם קווים 50/51/54 של דן וקווים 68/69 של קווים, כך שלא משנה באיזו אופציה תבחרי - לא תעמדי הרבה זמן.

olli3

New member
מנהל
תוספת לקווי ת"א - ר"ג
את יכולה גם ללכת לדרך בגין, שם יעצרו לך גם קווים 50/51/54 של דן וקווים 68/69 של קווים, כך שלא משנה באיזו אופציה תבחרי - לא תעמדי הרבה זמן.
ל69 אין תחנה שם, הוא יוצא ממסוף 2000.

olli3

New member
מנהל
זה נכון, אבל בכל זאת
הוא כל כך זניח, שאין שום סיבה שהיא תחכה דווקא לו ותפספס. כך שעקרונית אתה צודק, מעשית - זה לא ממש חשוב...
אני גם לא התכוונתי שהיא תמתין לו
רק ציינתי שהוא לא עוצר שם. יחד עם זאת מלבד הקווים שציינת יש עוד קווים שאם הם מגיעים חבל שלא לעלות עליהם, אבל שיהיה, לא כזה חשוב, ממתינים עוד דקה, שתיים ויגיע אחד התדירים שציינת.

scooby5

Member
אני גם לא התכוונתי שהיא תמתין לו
רק ציינתי שהוא לא עוצר שם. יחד עם זאת מלבד הקווים שציינת יש עוד קווים שאם הם מגיעים חבל שלא לעלות עליהם, אבל שיהיה, לא כזה חשוב, ממתינים עוד דקה, שתיים ויגיע אחד התדירים שציינת.
אכן. בחרתי ממש את המיינסטרים

רוזהלי

New member
עפולה ת"א.
בשעה 12.20 יש קו 835, יוצא מטבריה דרך עפולה לתל אביב. זה בערך 1.55 ש', אין משהו אחר מעפולה לת"א מהיר יותר.

olli3

New member
מנהל
מת"א - לקניון שבעת הכוכבים בהרצליה. יש מונית
שירות מהתחנה המרכזית אם לא, אוטובוס? איזה קו? תודה
הכי מהיר וטוב רכבת
מתחנת הרכבת של הרצליה מדובר בהליכה של 8-10 דקות, אפשר גם לקחת משם אוטובוס לנסיעה של תחנה אחת אך זה מיותר לטעמי (רק לשאול את הנהג אם הוא בכיוון הנסיעה לקניון או לא). כמו כן קווים 501/502 של אגד (502 מהיר יותר). השאלה היותר עיקרית היא מהיכן את יוצאת לדרכך, כי מעבר במרכזית ת"א יאריך מאד את הדרך גם אם את מגיעה מהדרום.

nora1234

New member
הכי מהיר וטוב רכבת
מתחנת הרכבת של הרצליה מדובר בהליכה של 8-10 דקות, אפשר גם לקחת משם אוטובוס לנסיעה של תחנה אחת אך זה מיותר לטעמי (רק לשאול את הנהג אם הוא בכיוון הנסיעה לקניון או לא). כמו כן קווים 501/502 של אגד (502 מהיר יותר). השאלה היותר עיקרית היא מהיכן את יוצאת לדרכך, כי מעבר במרכזית ת"א יאריך מאד את הדרך גם אם את מגיעה מהדרום.
מת"א לירושלים בשבת הקרובה
צריכה להיות במבשרת ציון (מחלף הראל- מחלף מרכזי מאוד) בשעה 19:30 במוצ"ש הקרוב. האוטובוסים מתל אביב לירושלים מתחילים רק ב- 19:45 האם יש מונית שירות ת"א- ירושלים שאני אוכל להגיע איתה בזמן??? בבקשה זה מאוד חשוב לי לדעת תודה!

מצב
הנושא נעול.
למעלה