שרשור הכוונה ומודיעין 4/6

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
אחרי סיבוב גדול בגני תקוה/קרית אונו...

דווקא יש לך קישור ישיר ללשכת הגיוס
עם כל הכבוד לקווים 64 ו-70, אין שום סיבה שתיאלץ להחליף אוטובוס בתל השומר. קו 55 (מרחוב על פרשת דרכים) או 68 (מרחוב מנחם בגין סמוך לבית רסיטל) מסיימים את מסלולם בכניסה ללשכת הגיוס. 68 מהיר מעט יותר לטעמי (נוסע דרך ציר ז'בוטינסקי וכביש גהה) מ-55 (דרך גבעתיים ואלוף שדה). לשניהם תדירות טובה.
אחרי סיבוב גדול בגני תקוה/קרית אונו...

נג היפה

New member
רכבת ת"א

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
רכבת ת"א
היי אם אני עולה ברכבת בהרצליה, ורוצה להגיע לאוטובוס בת"א, בארלוזרוב.. אז באיזה תחנה אני צריכה לרדת? ומה המרחק בין התחנת רכבת לארלוזרוב? תודה רבה =)

matany

New member
ת``א מרכז ארלוזרוב

רכבת ת"א
היי אם אני עולה ברכבת בהרצליה, ורוצה להגיע לאוטובוס בת"א, בארלוזרוב.. אז באיזה תחנה אני צריכה לרדת? ומה המרחק בין התחנת רכבת לארלוזרוב? תודה רבה =)
ת``א מרכז ארלוזרוב
נקראת גם סבידור.

stratomaximus

New member
תשובה

רכבת ת"א
תשובה
את צריכה לרדת בתחנת "תל אביב מרכז", שזאת בעצם תחנת ארלוזורוב. אם את מתכוונת למסוף ארלוזורוב, אז תחנת הרכבת נמצאת צמוד למסוף. אם את מתכוונת לרחוב, אז הרחוב גם מתחיל מהתחנה.

נג היפה

New member
הממ אני מתכוונת

תשובה
את צריכה לרדת בתחנת "תל אביב מרכז", שזאת בעצם תחנת ארלוזורוב. אם את מתכוונת למסוף ארלוזורוב, אז תחנת הרכבת נמצאת צמוד למסוף. אם את מתכוונת לרחוב, אז הרחוב גם מתחיל מהתחנה.
הממ אני מתכוונת
למקום שממנו יוצאים האוטובוסים חח.. מסוף אני מאמינה(?) תודה רבה! עין גדי Here I come!

Image of me

New member
כן, הוא צמוד לרכבת.

הממ אני מתכוונת
למקום שממנו יוצאים האוטובוסים חח.. מסוף אני מאמינה(?) תודה רבה! עין גדי Here I come!
כן, הוא צמוד לרכבת.
אם תגידי לאן את ממשיכה משם, אולי נוכל לכוון אותך למיקום המדויק של התחנה.

horse 1212

New member
איך אני מגיעה

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
איך אני מגיעה
מבאר יעקב,לעפולה(או עדיף צומת מגידו) תודה,תודה,תודה!

alx18

New member
מצומת מגידו קווים 823 830 302 841

איך אני מגיעה
מצומת מגידו קווים 823 830 302 841
מגיעים לעפולה ומבאר יעקב לא מצאתי שום קו שתואם לעפולה גם לא דרך תל אביב

scooby5

Member
באר יעקב - עפולה

איך אני מגיעה
באר יעקב - עפולה
מבאר יעקב עד תל אביב בקו 157 של סופרבוס בשעות: 0525,0550,0625,0705,0810,0930,1100,1215,1330,1500,1630,1800,1930. מתחנה מרכזית למגידו יש את הקווים הבאים: 835 840 830 829 823 841 קחי את 835/830 - הם הכי מהירים. לא משנה מה, אל תקחי את קו 841, הוא עושה טיול שנתי.

Image of me

New member
גם 823 עושה טיול שנתי.

באר יעקב - עפולה
מבאר יעקב עד תל אביב בקו 157 של סופרבוס בשעות: 0525,0550,0625,0705,0810,0930,1100,1215,1330,1500,1630,1800,1930. מתחנה מרכזית למגידו יש את הקווים הבאים: 835 840 830 829 823 841 קחי את 835/830 - הם הכי מהירים. לא משנה מה, אל תקחי את קו 841, הוא עושה טיול שנתי.
גם 823 עושה טיול שנתי.

אפשר להמשיך עם הרכבת עד בינימינה ומשם קו

מבאר יעקב לתל אביב אפשר ועדיף ברכבת.
יש רכבת פעם בשעה.
אפשר להמשיך עם הרכבת עד בינימינה ומשם קו
156 של קווים בשעות 0650,0920,1615,1830 לעפולה דרך יקנעם וצומת מגידו (כ-45 דק' נסיעה)

aureli

New member
איך להגיע מאונ' ת"א להבימה?

ערב טוב לכולם... אני צריך כאמור להגיע מאונ' ת"א להבימה (אולם הפילהרמונית ליתר דיוק)... מהי הדרך הכי מהירה לעשות זאת, תוך כמה זמן והאם זה כרוך בהחלפת קווי אוטובוס? תודה רבה לכולם...

Image of me

New member
לדעתי האפשרות הכי טובה היא קו 25

ערב טוב לכולם... אני צריך כאמור להגיע מאונ' ת"א להבימה (אולם הפילהרמונית ליתר דיוק)... מהי הדרך הכי מהירה לעשות זאת, תוך כמה זמן והאם זה כרוך בהחלפת קווי אוטובוס? תודה רבה לכולם...
לדעתי האפשרות הכי טובה היא קו 25
עד הדיזנגוף סנטר, ומשם 10 דקות הליכה. יש גם דרכים להגיע ממש עד האולם, למשל 27/74/86 עד עזריאלי, ומשם 63.

קובי לו

New member
קו 25 מגיע למרחק הליכה סביר מהבימה/היכל התרבו

קו 25 מגיע למרחק הליכה סביר מהבימה/היכל התרבו
ת. גם קו 24 מגיע למרחק זהה (שניהם מגיעים לקינג ג'ורג', שבמקום הכי קרוב הוא בקושי 10 דקות הליכה מהבימה ו/או היכל התרבות).

sshoshan

New member
שלום.באיזו תחנה עלי לרדת בלה גרדיה

מקו 52 עליו עליתי בקניון איילון, כדי חהגיע הכי קרוב להיכל הספורט?

לה גוארדיה פינת יגאל אלון

מקו 52 עליו עליתי בקניון איילון, כדי חהגיע הכי קרוב להיכל הספורט?
לה גוארדיה פינת יגאל אלון
ומשם ללכת כחמש דקות צפונה על יגאל אלון (את ההיכל ניתן לראות בבירור עוד מהצומת)

מצב
הנושא נעול.
למעלה