שרשור הכרות

i l0ve u

New member
../images/Emo41.gifשרשור הכרות../images/Emo41.gif

בגלל שהרבה אנשים התצטרפו לפורום אז חבתי לפתוח שרשור הכרת אתם מוזמנים לשרשר.........
שם
כמה שנים רוקד/ת סלסה
קצת על עצמי.... הבנתם אנשים? יאללה לשרשר...

אני ראשון../images/Emo70.gif ../images/Emo13.gif

אז ככה..
שם: טל!
מקום מגורים\התנחלות:) כפר יונה
כמה שנים אני רוקד סלסה: שנה וחצי שנתיים
קצת על עצמי... אמממ מי שלא יודע אני מנהל הפורום ו...אני אוהב לבלותת אוהב לצחוקק (והרבה!) לעשות שטויות (לפעמים
) לרקוד! להכיר אנשים חדשים לבלות את זמני הפנוי בלמידה! (אני אוהב ללמוד) סתאאאאם בזמני הפנוי (ולאחרונה יש לי הרבה) אני מבלה לי באינט´
ו...זהו בערך.. בר - מה איתך?

אני שניה :)

שם: ניצן גיל: 16 עיר: אילת (!!) רוקדת סלסה כבר 3 וחצי שנים. קצת על עצמי? אממ אני שרה ומנגנת על גיטרה, בזמני הפנוי, רוקדת ומשחקת סנוקר ( אני מכורה, ולמען האמת, גם מאוד טובה). וכמובן כמובן,אינטרנט ומחשבים.

אני רביעית?../images/Emo51.gif

אז ככה:
עדי
בת 15 (עוד מעט)
מכפר סבא
3-4 חודשים
ואני ממש חדשה בפורום הזה!

moshkahouse

New member
אני חמישי...

אבישי מושקה, מאשקלון. רוקד כבר שנתיים... סגנון LA וקובני... אוהב את הסלסרו... אוהב את ימית... אוהב את הזירה... אוהב את הצוללת הצהובה בירושלים... אוהב כל מקום שיש בו סלסה. חבר מושבע בסלסה-לונה. איציק (ICQ): 150545731

CluBeRiT

New member
לא מותק.....

עד לפני 3 חודשים רקדתי יותר ממך..... וגם רננה רוקדת 4 שנים. אפילו יותר.

NightGirl 4ever

New member
מתקרבת ל4.5

והשבוע אסור לי לרקוד... :( שתדעו כולם, שמירי ממש מקסימה ועזרה לי כשהיה לי קשה... צל"ש למירי

גלגלולה

New member
ממש לא

אני רוקדת מנובמבר 1994, כלומר כשאת היית בת בערך 8, לא? ואני גם אחת מזקני הפורום - בת 25. כבר הזמנתי מקום בבית אבות.

Lechko

New member
אוקיי, אז גם אני...

שמי: אלכס, או כמו שחלק מהאנשים אוהבים לקרוא לי "לצ´קו" (הקשר לאלכס חולה אהבה לא מקרי בכלל) אני בן 20. (כן, אני היחיד בפורום שיכול לקנות בירה במועדונים :) אני גר בחדרה, למרות שרוב החיים שלי אני בת"א... לכן הגיוני שאנשים שרוקדים בת"א יכירו אותי מהזירה, פוקוס, ימית, סלסרו, ביילטינו... וכל השאר... אני (זו מילה שחוזרת על עצמה הרבה כאן הא?) מכור לסלסה כבר שנתיים, עד החודש האחרון (אוניברסיטה, מה לעשות) נהגתי ללכת 3-4 פעמים בשבוע (ובקיץ יותר) לכל מועדוני ת"א ולהטריד דיג´ייז בשאלות על שירים (ומאוחר יותר בדרישות). אלכס

CluBeRiT

New member
אתה מחדרה?

רוב הסיכויים שאני אהיה שכנה שלך הזמן הקרוב..... המשפוחה רוצים לעבור לאולגה.

Lechko

New member
חח גדול :)

אני גר באולגה, מה יש לכם לחפש פה? חחח ההורים שלך ביקרו פה לפני שהם החליטו לעבור? ו.. יש לך מושג איפה באולגה? בניינים חדשים? אלכס

CluBeRiT

New member
יש שם איזה מגרשים

שהם רוצים לקנות... אבא שלי קבלן, כל החיים שלו חלם לבנות למשפוחה שלו בית ענק על החוף... ואולגה זה המקום היחיד שהוא מצא. גם כן פנטזיות. רק חבל שהוא עושה את זה כשהילדים כבר גדולים... {אחי ואחותי 24 ו23.... שיעופו מהבית כבר הטפילים...} וכן...... ההורים שלי התאהבו באיזור, הטבע עשה להם את זה... אני הולכת להתגעגע לת"א שלי......

למעלה