שרשור הפרק היומי

ווואוווו איזה פרקקקקקקקקקקקק!

תומר חולה עליךךךךךךךךךךךך יא גבר!!!!11 חחחח סתם! פליזז אם יש לך אייסיקיו או מסנג'ר תרשום לי תודה מלירון {לולי}!

dannyshadow

New member
../images/Emo41.gifשרשור הפרק היומי../images/Emo41.gif

מותך, פנטסטי ומרגש. כרגיל

שני ממן

New member
כנסוו...למרות שרשמתי את זה כבר

עלק יונתן...: "שבתה מים בששון ממעיינה ישועה" חחחחח הרגת אותי מצחוק!!! והקטע..של הסוף...שכולם שרים במדרגות האלה,הרג אותי!!! חחחחח...אנשים אתם קרועים!! איציק כהן משחק מעולה!!...עם הקטע של המדבר גם היה קורע!!... מה עוד?... אממ... טלי מעצבנת אותי כל פעם מחדש...!! שזה כבר מעלה לי את הנרווים!...ופעם ראשונה בהסטוריה,שלתומר אשכרה היה אכפת מחבר שלו... שיחקת אותה!... ספיר...הקטע שיצאת מהמקרר...הרג אותי...חח אני בספק אם לא כאב לך אח"כ אחרי שהוא דחף אותך!! חחח יאללה אנשים תגיבו..היה פרק סוףף!!!

n 0 f a r

New member
שמתם לב ש...

שחנוכה טעה...הוא קרה לרועי יונתן במקום איתי.. ממש בתחילת הפרק לפני שהם באו אליו עם שרק.... ויונתן קרעת אותי עם המים...וגם ספיר שהיא יצאה מהמקרר...חח..

עמיתוש14

New member
וואי איזה פרק =)

יאוו איזה חמוד רועי =)) תגידו, למה הוא אף פעם לא נכנס לפה? או לצ'אט!? רועי ! אם אתה רואה את זה, ווקשה תענה לי !!!!! -נואשת-

יצא פרק נחמד !

וואי אלחנן השרוט הזה , קאלק זה "יעלי סורפרייז" , חחחחחחחחחחחחחחחחחח , דרך אגב , אני חדש פה , אז שלום לכולם !

ChEnOoSh2

New member
היה פרק מגניב:)

היה פרק נורא יפה... ו... גם אני חדשה פה... שלום לכולם:):):)

חב'רה

לא הייתי פה 4 ימים - ממש סורי- פשוט יש לנו המון פרוייקטים בבית ספר ואני תקוע שם עד מאוחר... ממש מצטער. כשאני חוזר הבייתה- אני ישר עונה לכולם.

סבבה

אנחנו בכלל צריכים להגיד תודה שאתם נכנסים לכאן.. וואי היה הפרק שהכי נקרעתי מצחווווק..!!!

רועיי אני מתה עלייך

רועי אני שרופה עליך אני הכי אוהבת אותך מכולם שם!!!!!!!!!!!!!!! תגיד באיזה כיתה אתה?!?! מי יוצא לשפיים!?

Loriella

New member
איזה פרקקק

מהמם! וואי אהבתי הפעם במיוחד את יונתן ושרון (שנתנו הופעה מהממתתת) טחחח יונתן ואיציק כהן קרעו אותי.... למה פחות מראים את יעל ומור? הראו אותם בקושי הפרק...ומה עם אורי? ויונתן(הקטן)? מים מים בששון!

הפרק היומי

טלי היא סופר רעה!!!!!!!!!!!!!!!!!! מור היא אחלה!!!!!!!!!!!!!! וגם יעל מאוד חמודה!!!!!!!!!!!!!

לפי דעתי פרק מגניב!

צחקתי מאוד, עשוי טוב. ראיתם בסוף שאיריס לא יכולה לרקוד אז היא עושה ככה עם הקביים כמו ציפור צולעת? זה הכי הרג אותי מהכל

שני ממן

New member
הפרק של היום היה שווה ביותר!!!

עלק יונתן...: "שבתה מים בששון ממעיינה ישועה" חחחחח הרגת אותי מצחוק!!! והקטע..של הסוף...שכולם שרים במדרגות האלה,הרג אותי!!! חחחחח...אנשים אתם קרועים!! איציק כהן משחק מעולה!!...עם הקטע של המדבר גם היה קורע!!... מה עוד?... אממ... טלי מעצבנת אותי כל פעם מחדש...!! שזה כבר מעלה לי את הנרווים!...ופעם ראשונה בהסטוריה,שלתומר אשכרה היה אכפת מחבר שלו... שיחקת אותה!... ספיר...הקטע שיצאת מהמקרר...הרג אותי...חח אני בספק אם לא כאב לך אח"כ אחרי שהוא דחף אותך!! חחח יאללה אנשים תגיבו..היה פרק סוףף!!!

שני ממן

New member
חחחח איזה חמודה את!!!

אמרו לי שאת ממש נחמדה...!!!! {גם במציאות} ואת בטח גם יודעת מי אמר לי!! חחח את נורא מתוקה!!1... מואההה ענקית!

אד11נת

New member
ספירררררר

למה את לא עונה לי בפרטי! נעלבתי! לדעתי את גדוווווולה! אין עלייך! תעני לי בפרטי!!!
אד11נת....

למעלה