שרשור הפרק הראשון

Aviad1987

New member
פרק חמוד ביותר

השני צריך להיות יותר טוב ממה שאני זוכר מהבכורה
בהצלחה!!

מממדדדהההיייםםםם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מדהים חברה..... תרשמו תגובות....ספירית,שרון,עלמה... תעשו לי ילדה!!! אחלה סדרה!

וווווווואאאאאאאאאאאאווווווו

איזה פרק פצצה!!!!!! ממש יפה!! :) אני אהבתי!

../images/Emo187.gif../images/Emo183.gifחדששההה../images/Emo70.gif

הייי...במקרה היום פתחתי את הטלויזיה וראיתי את הרבע שעה האחרונה של הסידרה. חייבת לציין:נהנתי מכל רגע
הסידרה עשויה בהומור, והשחקנים ממש טוביםםם
נדהמתייי
במיוחד הבלונדינית עם התלתלים-אהבתי
וכמובן שממש כל השחקנים שם יפים וטוביםםם
אז אחרי הדעה הארוכה שלי..חח..
קצת על עצמי: אז ככה אני סיון בת 14 מראשון
. אני חוללהה על בנחמין רוחס המושלם
ואני רואה פלוריסיינטה, ירח פראי, קטנטנות(בימי שבת) ולפעמים האהבות שלנו. ועכשיו כנראה גם "ראש גדול"..חח.. הסידרה זה כל יום
יש שידורים חוזרים-באיזה יום ושעה
אוהבת המון,סיון

With You

New member
שידור חוזר

זה משודר כול יום בשעה 17:00 ושידור חוזר של הפרק ב20:00

היהההה פצצצההה!!!!!!!!!

איזה פרק יפה.. נדפק לי המחשב ביום חמישי.. אז לא היה לי מחשב עד עכשיו.. והיום אבא שלי החזיר אותו.. אבל היה ממש יפה!!!!!!!!!!!! עלמה ספיר ודטנרית.. תעשו לי ילד.. חחח אדם רועי וגור יאא כוסונים.. חחחחחח היה ממש יפה...

וואוו

היה ממש יפה... נהנתי מאוד.. וכמובן שגם מאוד התרגשתי... כל הכבוד גם לכל השחקנים.. אוהבת אתכם הכי בעולם!

אז ככה....

היה פרק ממש מתוק וקליל! באמת שכולם כולם כולם שיחקו יפה!! יו איך נבהלתי שתם (יונתן) הרביץ לעצמו!!!!!!! מסכנון שלי..... חחחחח וזהו.. אני בטוחה שעוד כמה ימים תיהיה התפתחות בעלילה למרות שטיפה עיצבן אותי הקטע שזה כבר ברור מראש שתומר וטלי יתאהבו.. חח אבל אחלה! ממש יפה!~

אה.... נועה...

אני מאוד מבקש פה לא מעבירים בקורת פה רק מהללים את השחקנים!!!!! (סתם כפרה תחווי בקורת חשוב לי לשמוע!)

mortz

New member
כן!!

זה לגמרי ברור כאילו כבר מהפרק הראשון?!? אבל לא משנה בכל זאת אחלה סדרה ואני בכל זאת מתכוונת לראות אותה..!!! **אתם כלים!!

Tol e Hatulee

New member
וואי ראש גדול הפרק הראשון היה יפה!!

טלי אהבתי אותה חחחח רק המילים באנגלית שהיא מוציאה כול שניה. והילד הקטן אחר של רון לא יודע איך קראו לו למה הוא מרביץ לעצמו???מה הוא פסיכי?

סדרה נחמדה....

אין לי יס...אבל ראיתי אצל חברה אבל הסדרה ממש יפה נראית מושקעת כזאת וואי כשהיו אודישנים... אז הדמות של יעל הייתה ממש שונה ממה שהיא עכשיו!!

למעלה