שרשור לפטופים

../images/Emo41.gif שרשור לפטופים ../images/Emo41.gif

כיוון שכל הזמן אנשים רוצים פרטים על דגמים של ניידים, בואו נכין שרשור של ניידים על פי תקציב וכל אחד יוסיף את הניידים שהוא ממליץ בטווח המחיר הרשום עם יתרונות וחסרונות

4tis

New member
hp pavilion dv4000

יתרונות - 4 כניסות USB , בלו תות ,ויירלס וכל החברה האלה... מסך 15.4" ,עיצוב מרשים ,כניסה ל6 סוגי כרטיסי זיכרון ,מניסיון אישי סוחב לי תלת מימד בצורה סבירה ביותר למרות שבוא רק 256 מגה (אפשר להרחיב...) חסרונות - לפי השמועות השירות לקוחות במקרה הצורך...(שלא נדע מצרות...
) יש עוד הרבה נקודות ,אבל שורה תחתונה עיסקה טובה ומשתלמת למחיר שלו...(אני רכשתי בחמש וקצת כולל תיק וכו...)

Mיקי_

New member
אשמח לפרטים על הדגם הזה!!!

אגב אני ראיתי אותו בעד 6000...

Y.G.J

New member
AMILO A1650

AMD 64bit 512MB ram 60GB HD לפחות זה המחיר שאני קניתי אותו... כלומר בפחות מ7

xroeeh

New member
"iBook 1.33GHz 12

המחשב הקטן ביותר של Apple, בעל מעבד PowerPC G4 במהירות 1.33GHz ו 512MB של זיכרון. המעבד עצמו שקול לפנטיום 4 2.4GHz בביצועים אבל חסכוני בחשמל עוד יותר מה PentiumM, המסך שלו הוא מסך "12 ברזולוציה של 1024x768 שמהניסיון שלי הוא מאוד איכותי והמסך מחובר ל ATI Mobility Radeon 9550 שמצוייד ב 32MB של זיכרון יעודי. בנוסף המחשב מכיל כונן Combo מובנה בניגוד למרבית הניידים בסדר גודל שלו. חיבורים - 2 פורטי USB2.0, פורט Firewire400 אחד, חיבור רשת ומודם ויציאת VGA.
מערכת הפעלה - Mac OS-X Tiger, ראו הערה למטה בשירשור. רועי

האם יש המלצות - LG LS55 13JE?

מציעים לי את המחשב הזה במחיר 6,999 ש"ח. המפרט כולל: Intel Pentium M Processor Dothan 1.73 GHz(740), 533MHz FSB, 2MB cache sonoma אבל לא הבנתי למה באותה שורה מופיע גם דותן וגם סונומה, ממה שקראתי פה הבנתי שמדובר בשני מעבדים שונים ולכן להבנתי הם לא אמורים להופיע יחד? האם מדובר בטעות? זכרון 512 מגה (נשמע טוב) מסך XGA+ , בהירות גבוהה, 200nit (מה זה?), 15 אינץ (נשמע טוב) דיסק קשיח 60 ג'יגה (מהירות 5400Rpm (נשמע טוב)) כרטיס רשת אלחוטי wlan, b/g אנטנה לרשת אלחוטית DUAL HEXA BAND (מה זה?) כונן צורב דיוידי משקל 2.6 קילו כולל סוללה 3 יציאות USB אם אני קורא נכון, מנ זה wirefire? כניסה לזכרונות פלאש מסוגים Memory Stick, MS pro, MMC, Secure Digital (לא ברור לי אם זה מתאים לכרטיס זיכרון מסוג SD?) סוללה 6 תאים לי-און (כמה שעות זה, 4?) אחריות 3 שנים מערכת הפעלה אקס פי ביתי עוד דבר: האם LG מומלצת באופן כללי? עד כמה שאני יודע הם יחסית חדשים בשוק המחשבים הניידים, מה עם השירות שלהם? היכן ניתן לתקן אם משהו מתקלקל (מעבדת שירות) ועוד. האם זה נורמלי ששנת האחריות הראשונה היא בינלאומית והשנתיים הנוספות הן רק בישראל? זהו.. תודה עמית

arye vider

New member
סונומה והיתרון של LG בשוק הניידים

קודם כל סונומה זה כמו להגיד "סנטרינו דור ב'" זהו הדור הבא של ניידי אינטל המצויידים ב: מעבד הדותן החדש (מהירות 1.7GHZ ומעלה) + צ'יפ-סט 815 וכרטיס רשת אלחוטי 812.11..(מסוג G ולא B הישן, בד"כ. יש לבדוק). זה בקשר לזה. לגבי היתרון שיש ל-LG בשוק הניידים: מגוון רחב של מוצרים ומחירים. ההיצע של מהירות המעבדים הוא גדול, של כרטיסי המסך ושל אמצעי האחסון. זה אומר שאתה יכול לתאם נייד LG לצרכיך הספציצים... אתה לא ציינת את זה אבל לדעתי לדגם שהצעת יש כ. מסך ATI X300 64BIY מה שאומר שהוא מציע יכולות גרפיות טובות יותר מהכרטיסים המשולבים הרגילים ו-TV טיונר - לחיבור ל-TV וגם למסך שני. זה טוב בעיקר אם אתה מתכוון לצפות בסרטים באמצעות הנייד. מה עוד...האחריות 3 שנים היא עבודה בעיניים, למיטב ידיעתי. חבר שלי קנה מירדן פי.סי. LG שהובטח לו 3 שנים אבל בדיעבד הוא קיבל רק שנה. בכל מקרה השנה הזו היא אחריות בינלאומית, גם בארה"ב זו חבילת האחריות הבסיסית ואם אתה רוצה 3 שנים - תשלם (בד"כ תוספת של בין 500-800ש"ח). LG הוא נייד קל ודק יחסית לשאר הניידים המוכרים בקטגוריה שלו ואם אתה אוהב את הסגנון המטאלי שלהם זה עוד משהו.

renegader

New member
HP pavilion zt 3447 EA

בתקופה שאני קניתי זה עלה 7500 היום זה עולה פחות אבל אני לא מוצא את הדגם הזה היום בחנויות בישראל יתרונות: רמקולים איכותיים, מסך רחב(15.4") יותר מכל מסך אחר בסידרת ה 15" אינטצ' שני אנטנות פנימיות (עם טכנולוגית סנטרינו) לקליטה מעולה כרטיס מסך ATI -MOBILITY RADEON 9200 מספיק כדי לשחק בו את היילו GUNZ, SWAT ומישחקים אחרים בטריה מספיקה ל4 שעות (הספקתי לראות שני סרטים באורך מלא לפני שהבטריה ניגמרה
) שטוח ודק ויותר מהכל הוא יפה וחלק חסרונות: כבל החשמל שמתחבר לנייד עצמו מתנתק בקלות -מה שמחייב לחבר את הבטריה כל הזמן, אין מספיק חיבורי USB ׁ(היום הכל בא עם USB ואם רוצים להדפיס ולחבר עכבר ומצלמת רשת וסורק -ובמיקרה שלי לוח ציור עדיף ליקנות האב), הצבע הכסוף בפינות באיזור של הידיים (כאשר מקלידים) משתפשף ==================================================================== בסה"כ שווה את הקניה הוא עובד טוב דקיק מאוד והמישקל לא מפריע קצת פחות משלוש קילו ויש גם כרטיס זיכרון SD שטוב למי שיש לו מצלמה דיגיטלית

Jan22

New member
HP NX6110

בהחלט אחד הניידים החזקים ,מגיע עם מעבד 1.73 ,1GB זיכרון קינגסטון הרדיסק 60GB 5400RPM ,כרטיס מסך ACCELARATOR128 מעולה ,בהחלט בין הטובים כיום בשוק .

xroeeh

New member
iBook 1.42GHz 14" SuperDrive

המחשב האישי של Apple, בעל מעבד PowerPC G4 במהירות 1.42GHz ו 512MB של זיכרון. המעבד עצמו שקול לפנטיום 4 2.8GHz בביצועים וחסכוני בחשמל יותר מה PentiumM, עם משך חיים של עד 6 שעות. מסך "14 איכותי ברזולוציה של 1024x768 שמחובר ל ATI Mobility Radeon 9550 עם 32MB של זיכרון יעודי. בנוסף המחשב מכיל כונן SuperDrive מובנה שזה צורב DVD עם כל מה שמסביב. חיבורים - 2 פורטי USB2.0, פורט Firewire400 אחד, חיבור רשת ומודם ויציאת VGA. מערכת הפעלה - Mac OS-X Tiger, ראו הערה למטה בשירשור. רועי

arye vider

New member
2 דברים על ניידי אפל

לא לשכוח שאפל עוברת לייצר ליין חדש של מוצרים מבוססי מעבדי אינטל והם יהיו בחנויות כנראה בתחילת 2006. זה אומר שני דברים: 1. הורדת מחירים צפוייה למוצרים הקיימים (עוד לא ידוע עם לכל המוצרים או רק לחלקם. ג'ובס בעצמו דיווח על כך בתערוכת מק-אקספו, אתמול בפאריז). 2. החלפת ליין המוצרים הקיים בליין חדש פירושה אולי סיכון לחוסר תאימות עתידי של התוכנות הקיימות עם המקינטל (=המקים מבוססי אינטל). *לעוד פרטים אפשר לפנות לפורום מקינטוש באתר

למעלה