שרשור לשחקנים

a y o o s h

New member
../images/Emo41.gif שרשור לשחקנים ../images/Emo23.gif ../images/Emo85.gif ../images/Emo32.gif

כל מי שיש לו להגיד משהו לשחקנים או על השחקנים - לשרשר לפה! כנ"ל לגבי מי שרוצה לרשוםן סתם דברים שלא קשורים.. נ.ב ספיר יש לך יומולדת בתאריך 4 ימים אחריי ;) את אני ואדם מזל שוררר
מזל שור שולטט!!!

תומר-אדם-תומר-אדם!!!

תגידו לי אנשים אתם שפויים? יום אחד אני בפורום הזה ואני רואה שתגובה אחת אין על אדם?! מה נ=י=ס=ג=ר איתכםםם?!?!?!?! תרשו לי לציין ש-ה-ו-א נ-י-ר-א-ה ט-ו-בבבבבבבבבבבבבבב!!!! חיחיחיחיח אדם לאב יו אתה הכי יפה שיש נישבעת!!!!! וואי גם ספיר דרמון ניראית נחמד.. חיחי היא לובשת טיאנטי:) אדםםם-->>
ספירוש--->>

ל- sim girl

מזתומרת אדם בטיול? חוץ מיזה מה זה יענו פורום ישיר שכותבים לו והשחקנים של ראש גדול רואים מה שאת כותבת וזה?? נ.ב. אם התכוונת אליי אני לא בלונדינית... סה"כ אוהבת איך שהוא ניראה... מה אסור להביע דעה?

SiM GirL

New member
מה?

לא הבנתי בנוגע לבלונדינית.. פשוט התכוונתי שאדם עכשיו בטיול ל-4 ימים ולא נראה לי שיש לו מחשב נייד, חוץ מזה-מחשב נייד באיזור הררי שומם? I don't think so... חיחי...

חחח הבנתי

יו איזה נחמד לו.. 4 ימים? ותגידי מתי הוא חוזר? הוא עונה על שאלות בפורום נכון? :)

לא הבנתי משו...

איך מדברים בפרטי? כאילו בפורום הפרטי? אם מישו יודע שיאמר לי--->> דחופיי!! טנקסססס :)

noam666

New member
היא צודקת!!

היא לא אמרה על זה שלא מדברים איתו!!! היא אמרה על זה שכולם תמיד אומרים משו שכולם אומרים לשחקנים אני חולה עליך וזה וזה וזה ועל אדם איןן כלוםם

למיכאלה

שלום, אני אביבית אוחנה מהר אדר ורציתי לשאול אותך שאלה: האם האופי האמיתי שלך בחיים הוא כמו בסדרה?

SiM GirL

New member
כנסי../images/Emo26.gif

אם את חדשה
יש כזה דבר שרשור-והוא נועד בשביל הסדר. תנסי לשרשר למען השם

למעלה