שרשור פרק שבועי- הטופ מודל הבאה *פוזה*

always be me mc

New member
../images/Emo41.gifשרשור פרק שבועי- הטופ מודל הבאה *פוזה*../images/Emo8.gif

שם הפרק: הבחורה שהובהלה לחדר מיון
מס' הפרק: 6X11(או במילים אחרות פרק 11 לעונה 6)
תקציר הפרק: חמש המועמדות הסופיות לומדות לרקוד ריקוד תאילנדי מסורתי; דניאל חשה ברע ומובהלת לביה"ח; הבנות מצטלמות בג'ונגל על גבו של פיל, ובתום הערב תודח מועמדת נוספת.
ש.ח לפרק: שבת ב-17:25 אוף איזו תמונה קטנה מצאתי השייכת לדניאל
וזה לא לעניין אז זהו, בפעם הבאה אני כבר אבקש מפורום הטופ מודל תמונות
בכל מקרה מקווה שנהניתם מהפרק
אני יודעת שאני נהניתי ומחר כבר אגיב בהרחבה

../images/Emo90.gif../images/Emo216.gifאני כמעט התפללתי שפורונדה תעוף!

באמת, כאילו לא הבנתי כבר מה היא עושה שם. אין לה גוף יפה, גם הפרצוף שלה לא משו, והיא נהייתה מתנשאת קצת. אני דיי מתפלאת איך לא העיפו אותה בסינונים הראשונים |: (סליחה אם מישהו נפגע מהתגובה
)

always be me mc

New member
לא נפגעתי למרות ש...

אני לא מבינה איך רצית להתפלל לזה
היא הייתה קורעת עם הריקוד והתנועות שלה
חוץ מזה אם הנסיכה של הבית תעוף אז מי תירש את הכתר ותישא אותו בגאווה?
אבל בסדר זכותך לחשוב ככה
אה ומאמי היא תמיד הייתה מתנשאת
אחרי התוספות שיער בכלל דיווה
אבל לא נורא היה כיף איתה, האמת במקום מסויים דווקא חבל לי ששרה לא הלכה(למרות שהיא הפייבוריטית שלי), כי אני מקבלת את התחושה שזה באמת לא כזה חשוב לה וחבל שאחרות שממש רוצות את זה ילכו הבייתה במקום

always be me mc

New member
שמחה שצחקת../images/Emo8.gif ובאשר לצילומים אז את מי אהבת?

אני יודעת שממש אבל ממש אהבתי את של דניאל(וסחטיין לה במיוחד בהתחשב בעובדה שהיא לא הרגישה טוב
)
לדעתי היא גם יכולה להיות טופ מודל מעולה עם כזו גישה
ותעוזה
והיא גם יכולה להשיג את זה אם היא תדבר ברור ותפטר מהמבטא(בקיצור שתצמצם פערים ולא רק בשיניים ואז יש לה סיכוי) באשר לשרה-> אני נשארת בדעתי ולדעתי היא צריכה לעוף. היא לא חשה את זה מספיק והיא סתם מעתיקנית
אז עדיף שהיא תעשה משהו שהיא מרגישה איתו יותר טוב(אולי משחק?
) באשר לג'ואני-עוד צילום מעולה! בואנה הבחורה הזאת משתפרת משבוע לשבוע! וכדאי מאוד שג'ייד תתחיל לפחד כי יש ממה
המ. וג'ייד סתם נוקשה ופורונדה באמת נהייתה חלשה עם השבועות אז טוב שעפה

../images/Emo90.gif../images/Emo216.gifג'ואני הייתה ממש טובה !

היא הפייבוריטית שלי כרגע
ודניאל באמת צריכה לעבוד על המבטא, אבל אחרי הכל היא חמודה והיא מצטלמת יפה.. יש לה סיכוי. שרה באמת צריכה לעוף
לא אהבתי שהיא העתיקה מג'ואני. אבל במילא היא לא עשתה את זה טוב ככה ש..
ובקשר לג'ייד.. היה רגע בתוכנית שהיא הייתה עם שיער קצר
האמת שזה יותר מתאים לה מהקרזול שיש לה על הראש

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gifדניאל../images/Emo7.gif

אני לא רוצה לראות אותה ככה יותר.. היו לה תמונות ממש טובות, היא פשוט שלמות (ואני אוהבת את המבטא!). ג'ואני עשתה פוזות ממש יפות ומקוריות. הפיל הזה ממש אהב אותה
שרה הייתה ממש מעצבנת כשהיא העתיקה מג'ואני, כי היא ממש העתיקה, מעכשיו אני שונאת אותה. לג'ייד לא הייתה תמונה יפה לדעתי ומישהו כבר צריך להעיף אותה.. עכשיו זה כוחות הטוב (דניאל וג'ואני) מול כוחות הרשע (שרה וג'ייד). ג'ייד הייתה כל-כך מעצבנת כשהיא אמרה שג'ואני לא ברמה שלה. היא לא שמה לב כי היא כיסחה אותה בהכל? כדאי לה להתעורר כי ג'ואני ברמה שלה אם לא ברמה יותר גבוהה.

always be me mc

New member
דניאל באמת הייתה מסכנה../images/Emo10.gif

זה כל כך לא הגיע לה
והדקות האלו שבהן היא הובהלה לביה"ח היו ממש מפחידות
ובאשר לשרה. נסחפנו לא? אולי היא טעתה בכך שהעתיקה אבל היא לא מעליבה ופוגעת באנשים כמו שג'ייד עושה. אבל ממש ממש לא! חוץ מזה שזה לא משנה שהיא העתיקה כי ג'ואני שיחקה אותה יותר ממנה
וזה תמיד יהיה ככה כי איך שאני רואה ואיך שאני שומעת ג'ואני עוד רואה את עצמה כדוגמנית ושרה לא(ולכן היא צריכה ללכת הבייתה.. אלי
)

למעלה