שרשור פרק 4

dannyshadow

New member
../images/Emo41.gifשרשור פרק 4../images/Emo41.gif

אף אחד לא כתב? מה קרה? פרק חבלז אהבתי ת'מכות והקטע עם המנהלים הזוי אבל מוסיף חחח

תמיר1991

New member
פרק נהדר!

המכות היה מוזר... נראה לי שאיריס דלוקה על איתי... זה מאוד הגיוני, היא כל הזמן מחפשת להיות בקרבתו. היום יעל הייתה דמות דומיננטית, והיא דמות מאוד חשובה, מועילה וטובה לדעתי. יותר מזה, השחקנית שמשחקת אותה (שכחתי את שמה) משחקת פנטסטי לדעתי! בכלל, כולכם משחקים מצויין! המשיכו כך! תמיר.

dannyshadow

New member
דעה מורחבת

ציפיתי להודעות נאצה על זה שכבר יש שרשור ולא שמתי לב (
) אבל אני רואה שלא אז.. דיייייי זה ממכר! חחח יש לי בוכוטו שעורים ואני נדבק למסך כשזה מתחיל! HELP ME! שלא יהיה כמו השיר שלנו!

היי לכולם... אני חדשה כאן...:)

מה קורה? תשמעו כתבתי הודעה והיא נעלמה משום מה, אבל אפשר לכתוב לי את הגילאים האמיתיים של השחקנים? של אלמה, מיכאלה, אדם, גור ורועי? תודה... אחלה סדרה ואחלה פרק! -שירה-

הגילאים

מיכאלה בת 13, אדם בן 17 רועי בן 15 עוד מאט, אלמה בת 15 וחצי.. ווגור בן 14 וחצי.. זה כל מי שבקשת.. נראה לי..

אחלה... תודה.... חח איזה מוזר!

ילדה בת 13 חברה של מישו בן 17? וזה לא נראה ככה בסדרה.. בטח אומרים לו את זה הרבה... חחח...

אני 15!

עוד חודש ושלושה ימים כבר נחשב 15! שחכת ששרון בת 16? ותום בן 13? וספיר בת 15? ואתה בן 18! אלמה בת 15 וחצי?! אני חושב שצוות השחקנים צריך לעשות ישיבה מיוחדת ולהחליט על כל גיל וגיל של כל שחקן! אי אפשר עם הדיסאינפורמציה הזאת! הלו???? ילד מי זה מצלצל באינטרקום?! אני ויגאל כבר התייחדנו עכשיו אני בהריון מזל טוב תודה... אחחח........... איפה אתה חי......

Masha4ka

New member
חחח... לא סגורים בעצמכם על הגילאים?

וואי, תום בן 13?! זה כ"כ לא נראה ככה! לפי מה שאני יודעת אלמה בת 14.5 כי אמא של חברה שלי מכירה את אבא שלה ודיברה איתו בבכורה והוא אמר לה ת'גיל... אז כנראה שזה זה. הסדרה הזאת היא של ילדי כיתה ז' מגודלים ביותר...!

האמת היא...

שאף אחד לא החליט רשמית באיזה הדמויות ובנות כמה הן... הרעיון הוא שטווח הגילאים של חטיבת הביניים ומעלה יזדהו איתם

למעלה