שרשור שאלות הכוונה 13/8/2005

מצב
הנושא נעול.
אילת אילת אילת

שרשרו שאלות הכוונה אך ורק לכאן. נסיעה טובה!
אילת אילת אילת
אני צריך להגיד לאילת ביום שני. איך אני עושה את זה?
אני מגיע מאשדוד. הבנתי שיש אוטובוסים מצומת בני דרום לאילת?
איך? מתי? באתר של אגד אין תחנה בשם צומת בני דרום
תודה

pavel01

New member
הגעה לרחוב רוטשילד בת"א

הגעה לרחוב רוטשילד בת"א
שוב שלום לכל חברי הפורום המקסים הזה. עם איזה אוטובוסים אני מגיע למוזיאון ההגנה שנמצא ברחוב רוטשילד בתל אביב? אני יכול לקחת אוטובוס רק מאיזור עזריאלי או התחנה המרכזית של תל אביב. תודה מראש

עצה שלי,

אילת אילת אילת
תודה
עצה שלי,
סע לת"א , והזמן מראש כרטיס לקו 394/390 (לא זוכר מה עדיף...) ,הכי טוב, בצורה הזאת אתה הולך על בטוח ולא צריך לסמוך שיהייה לך מקום באוטובוס.

846

Active member
מתחנה מרכזית: קו 5.

הגעה לרחוב רוטשילד בת"א
שוב שלום לכל חברי הפורום המקסים הזה. עם איזה אוטובוסים אני מגיע למוזיאון ההגנה שנמצא ברחוב רוטשילד בתל אביב? אני יכול לקחת אוטובוס רק מאיזור עזריאלי או התחנה המרכזית של תל אביב. תודה מראש
מתחנה מרכזית: קו 5.

urilei

New member
מעזריאלי

הגעה לרחוב רוטשילד בת"א
מעזריאלי
אני חושב שהדבר הכי מוצלח בקו אחד זה 23 מדרך השלום (הכניסה הראשית לרכבת) עד אלנבי ומשם כ-10 דקות הליכה אם אני לא טועה

בנוסף,

עצה שלי,
סע לת"א , והזמן מראש כרטיס לקו 394/390 (לא זוכר מה עדיף...) ,הכי טוב, בצורה הזאת אתה הולך על בטוח ולא צריך לסמוך שיהייה לך מקום באוטובוס.
בנוסף,
אני רואה כרגע שקו 390 עוצר בצומת אשדוד...,אפשר לעלות שם, אני אישית לא ממליץ,לפחות לא באוטובוס לאילת.

urilei

New member
אפשר להזמין כרטיס מראש

בנוסף,
אני רואה כרגע שקו 390 עוצר בצומת אשדוד...,אפשר לעלות שם, אני אישית לא ממליץ,לפחות לא באוטובוס לאילת.
אפשר להזמין כרטיס מראש
גם מאמצע הדרך תלחץ באתר אגד "כרטיסים לאילת" ותראה

846

Active member
חפשי לפי קו 394, אשדוד-צומת

אילת אילת אילת
תודה

846

Active member
ריכניץ צודק! גם קו 390 עוצר בצומת

אשדוד, ניתן להזמין כרטיסים ומקום גם מצומת אשדוד לאילת, האוטובוס מגיע וההזמנה נימצאת אצל הנהג, פרטים במרכז מידע *2800.

../images/Emo45.gif846 ורכניץ צודקים,עניין

אשדוד, ניתן להזמין כרטיסים ומקום גם מצומת אשדוד לאילת, האוטובוס מגיע וההזמנה נימצאת אצל הנהג, פרטים במרכז מידע *2800.
846 ורכניץ צודקים,עניין
הזמנת הכרטיסים לאילת הוא מאוד טוב ויעיל תשתמשי בו,חבל שאין את זה בעוד קווים.

אממ../images/Emo12.gif

אילת אילת אילת
תודה
אממ

אז רגע, מה אתם ממליצים? לעלות בצומת אשדוד או בת"א? איך בכלל עובד העניין הזה של ההזמנת כרטיסים? רק אם אני מזמין בטוח יש לי מקום לשבת? וכשאומרים צומת אשדוד באתר אגד... למה הם מתכוונים, לצומת בני דרום או לצומת בכניסה הדרומית לעיר?
תודה שוב

levikon

New member
מס' תשובות.

אממ

אז רגע, מה אתם ממליצים? לעלות בצומת אשדוד או בת"א? איך בכלל עובד העניין הזה של ההזמנת כרטיסים? רק אם אני מזמין בטוח יש לי מקום לשבת? וכשאומרים צומת אשדוד באתר אגד... למה הם מתכוונים, לצומת בני דרום או לצומת בכניסה הדרומית לעיר?
תודה שוב
מס' תשובות.
1. הצומת שבה האוטובוסים בדרך לאילת עוצרים היא צומת אשדוד\בני דרום. איפה שנמצא מחלף אשדוד, והנקודה שבה יוצא הכביש הישן ליבנה. 2. ממש אין טעם לסוע לתל אביב. אתה יכול בכייף להתקשר לאגד, להזמין מקומות באוטובוס, והכריסים שלך יהיהו אצל הנהג. תשים רק לב, שאוטובוסים לאילת יוצאים בדרך כלל כמה בבת אחת, ויש עליהם מספרים (1,2 וכ"ו). תשאל את הפקידה שאתה מזמין אצלה, על איזה מס' לעלות. 3. ההצעה שלי בשבילך היא להזמין. אתה לא רוצה לסוע בעמידה כמה שעות, וזה גם לא יותר זול. וכן, רק אם אתה מזמין יהיה לך בטוח מקום לשבת.

תודה ../images/Emo140.gif

מס' תשובות.
1. הצומת שבה האוטובוסים בדרך לאילת עוצרים היא צומת אשדוד\בני דרום. איפה שנמצא מחלף אשדוד, והנקודה שבה יוצא הכביש הישן ליבנה. 2. ממש אין טעם לסוע לתל אביב. אתה יכול בכייף להתקשר לאגד, להזמין מקומות באוטובוס, והכריסים שלך יהיהו אצל הנהג. תשים רק לב, שאוטובוסים לאילת יוצאים בדרך כלל כמה בבת אחת, ויש עליהם מספרים (1,2 וכ"ו). תשאל את הפקידה שאתה מזמין אצלה, על איזה מס' לעלות. 3. ההצעה שלי בשבילך היא להזמין. אתה לא רוצה לסוע בעמידה כמה שעות, וזה גם לא יותר זול. וכן, רק אם אתה מזמין יהיה לך בטוח מקום לשבת.
תודה

fireman

New member
../images/Emo41.gifשרשור שאלות הכוונה 13/8/2005

אוהד11

New member
כל הקווים שמנית נוסעים במקביל לטילת

אני לא מכיר את בת ים
אבל קווים 85 ו-83 נוסעים מראשון לבת ים, בדקי את המסלול באתר אגד מהתחנה החדשה יש גם 84
כל הקווים שמנית נוסעים במקביל לטילת
מרחק הליכה של חמש דקות

fireman

New member
אפי....דווקא ממך לא ציפיתי

חברה אוטובוסי מירושלים יש,.?
אוטובוסים מירושלים לקרית
לשאול שאלת הכוונה בלי פרטים כמו שצריך..... שבוע הבא, משפט חברים.

שאני אבין פכם אחת ולתמיד

לשאול שאלת הכוונה בלי פרטים כמו שצריך..... שבוע הבא, משפט חברים.
שאני אבין פכם אחת ולתמיד
מה בדיוק הגזר דין במשפטי חברים האלה? אני דוקא הייתי הרבה במוזיאון ולא ראיתי מישהו שמוצא להורג....

מצב
הנושא נעול.
למעלה