שרשור שאלות הכוונה 24+25/3

מצב
הנושא נעול.
../images/Emo41.gifשרשור שאלות הכוונה 24+25/3 ../images/Emo41.gif

נא לשרשר שאלות הכוונה והגעה ממקום למקום אך ורק להודעה זו ונשמח לסייע. הודעות שלא ישורשרו להודעה זו כהלכה יימחקו מהפורום לאלתר. אין צורך להשתמש באייקון
- זה מיותר לחלוטין
תודה.

תחבורה בירושלים

נא לשרשר שאלות הכוונה והגעה ממקום למקום אך ורק להודעה זו ונשמח לסייע. הודעות שלא ישורשרו להודעה זו כהלכה יימחקו מהפורום לאלתר. אין צורך להשתמש באייקון
- זה מיותר לחלוטין
תודה.
תחבורה בירושלים
ביום ראשון, כיצד מגיעים מהתחנה המרכזית בירושלים לצומת אורה? אילו קווים מגיעים מצומת סטף לירושלים? ולמחלף הראל? האם האוטובוסים מירושלים לת"א עוצרים במחלף הראל?
מראש!

urilei

New member
יש לי רק תשובה אחת בשבילך

תחבורה בירושלים
ביום ראשון, כיצד מגיעים מהתחנה המרכזית בירושלים לצומת אורה? אילו קווים מגיעים מצומת סטף לירושלים? ולמחלף הראל? האם האוטובוסים מירושלים לת"א עוצרים במחלף הראל?
מראש!
יש לי רק תשובה אחת בשבילך
והיא: לאוטובוס מירושלים לתל אביב יש רק איסוף במחלף הראל, לא הורדה, וגם זה לחלק מצומצם מהם

Image of me

New member
אתה יכול לחפש באתר אגד

, אשמח לתשובות נוספות
אתה יכול לחפש באתר אגד
מירושלים למחלף הראל (זה עשוי להופיע באות מ או באות ה), ותמצא את כל הנסיעות מירושלים למחלף הראל. בשביל ישובים קטנים כמו אורה אתה יכול להשתמש במערכת החיפוש החדשה של אגד: http://mslworld.egged.co.il/msl/WebForms/wfrmMain.aspx?mode=start יש שם באג, אם אחרי החיפוש אתה רואה שהוא מראה לך את היעד אילת, פשוט תלחץ על Back בדפדפן ותלחץ שוב "חפש".

mucool2

New member
מהתחנה המרכזית לצומת אורה

תחבורה בירושלים
מראש!
מהתחנה המרכזית לצומת אורה
כנראה קו 27.

g86

New member
תחנת רכבת אשקלון

- זה מיותר לחלוטין
תודה.
תחנת רכבת אשקלון
האם יש דרך נוחה לקחת קו 310 או 301 מהתחנת רכבת באשקלון? אני צריך להגיע לג'וליס ביום ראשון, האופציה החלופית היא לקחת 310 מת"א.

מתחנת הרכבת של אשקלון לקו 301

תחנת רכבת אשקלון
האם יש דרך נוחה לקחת קו 310 או 301 מהתחנת רכבת באשקלון? אני צריך להגיע לג'וליס ביום ראשון, האופציה החלופית היא לקחת 310 מת"א.
מתחנת הרכבת של אשקלון לקו 301
5-6 דקות הליכה.. עליך ללכת לכיון היציאה מהמרכז המסחרי, שם ישנו גשר להולכי רגל, תחצה עליו לצד השני והתחנה של 301 ממש מתחתיו.

micam

New member
אתה חייל?

תחנת רכבת אשקלון
אתה חייל?
אתה יכול לעלות על קן 18 שיחכה לך בתחנת הרכבת כשתגיע לאשקלון ולנסוע איתו לתחנת הרכבת. אם מבחינת הזמנים זה יוצא לך גבולי אתה יכול לרדת בתחנה השניה של האוטובוס (כביש הכניסה הצפוני של אשקלון), לחצות את הצומת פעמיים (פעם לכיון דרום ופעם לכיון מזרח) ולחכות בתחנה ששם. אם לא קו 18 לא עושה "סיבובים מיותרים" עד שהוא מגיע לתחנה המרכזית.

micam

New member
אם לא מפריע לך ללכת קצת ברגל

אתה חייל?
אתה יכול לעלות על קן 18 שיחכה לך בתחנת הרכבת כשתגיע לאשקלון ולנסוע איתו לתחנת הרכבת. אם מבחינת הזמנים זה יוצא לך גבולי אתה יכול לרדת בתחנה השניה של האוטובוס (כביש הכניסה הצפוני של אשקלון), לחצות את הצומת פעמיים (פעם לכיון דרום ופעם לכיון מזרח) ולחכות בתחנה ששם. אם לא קו 18 לא עושה "סיבובים מיותרים" עד שהוא מגיע לתחנה המרכזית.
הדרך של דניאל עדיפה - המרחק לא רב - עניין של כמה דקות. עלולה להיות רק בעיה אחת: בדר"כ בימי ראשון האוטובוסים יוצאים מאשקלון כשהם די מלאים(\מפוצצים). - יכול להיות שהנהג פשוט לא יוכל להעלות אותך לאוטובוס בצןמת כפר סילבר.

g86

New member
אני מעדיף כבר לקחת 310 מת"א

הדרך של דניאל עדיפה - המרחק לא רב - עניין של כמה דקות. עלולה להיות רק בעיה אחת: בדר"כ בימי ראשון האוטובוסים יוצאים מאשקלון כשהם די מלאים(\מפוצצים). - יכול להיות שהנהג פשוט לא יוכל להעלות אותך לאוטובוס בצןמת כפר סילבר.
אני מעדיף כבר לקחת 310 מת"א
תודה בכל אופן

מראשון לאורלוזורוב

- זה מיותר לחלוטין
תודה.
מראשון לאורלוזורוב
שלום, איך מגיעים בשעות הבוקר (אני צריך להגיע בתשע) מהתחנה החדשה בראשון לציון לאורלוזורוב פינת אבן גבירול, באוטובוס...

אוהד11

New member
174 מגיע עד עירית ת"א, מרחק הליכה

מראשון לאורלוזורוב
שלום, איך מגיעים בשעות הבוקר (אני צריך להגיע בתשע) מהתחנה החדשה בראשון לציון לאורלוזורוב פינת אבן גבירול, באוטובוס...
של כחמש דקות מארלוזרוב פינת אבן גבירול

תודה, עוד שאלה.

של כחמש דקות מארלוזרוב פינת אבן גבירול
תודה, עוד שאלה.
אני צריך למען האמת איפשהו על אורלוזורוב באמצע בין אורלוזורוב-אבן גבירול לבין אורלוזורוב-דרך נמיר. איזה אוטובוס יביא אותי לשם הכי מהר, וכמה זמן זה יקח בערך? אני יודע על 274 ו173 שמגיעים למסוף 2000. איזה מהם עדיף?

urilei

New member
נראה לי 274

תודה, עוד שאלה.
אני צריך למען האמת איפשהו על אורלוזורוב באמצע בין אורלוזורוב-אבן גבירול לבין אורלוזורוב-דרך נמיר. איזה אוטובוס יביא אותי לשם הכי מהר, וכמה זמן זה יקח בערך? אני יודע על 274 ו173 שמגיעים למסוף 2000. איזה מהם עדיף?
נראה לי 274
אם יש אותו בשעות שמתאימות לך מהתחנה החדשה 173 נוסע דרך חולון וגם עושה סיבוב לא קטן בראשל"צ 274 נוסע דרך כביש 1 או דרך 44

Image of me

New member
זה תלוי מאיפה בראשון אתה יוצא.

תודה, עוד שאלה.
זה תלוי מאיפה בראשון אתה יוצא.
274 נוסע מרחובות דרך מרכז ראשון, ו-173 יוצא מהתחנה המרכזית החדשה ונוסע דרך נאות אשלים. כך שאם אתה גר במערב, קח 173, אם אתה גר במרכז, קח 274. ואם אתה גר במערב הישן, עדיף 274 כי הוא מהיר יותר.

הכוונה- מעזריאלי לככר רבין

- זה מיותר לחלוטין
תודה.
איזה קו/קווים מגיעים מעזריאלי לככר רבין? תודה רבה!

קו 56 בתדירות נמוכה

איזה קו/קווים מגיעים מעזריאלי לככר רבין? תודה רבה!
קו 56 בתדירות נמוכה
אם מגיעים ברכבת, עדיף לרדת בתחנת ת"א מרכז ומשם לקחת את אחד הקוים 10, 18 או 82 של דן. אפשר גם ללכת ברגל מעזריאלי עד לשד' שאול המלך (בנייני הדר דפנה, מול אחד הצדדים של בסיס הקריה) ומשם לקחת את קו 18 או 82.

alonfr22

New member
למה הכוונה תדירות נמוכה

קו 56 בתדירות נמוכה
אם מגיעים ברכבת, עדיף לרדת בתחנת ת"א מרכז ומשם לקחת את אחד הקוים 10, 18 או 82 של דן. אפשר גם ללכת ברגל מעזריאלי עד לשד' שאול המלך (בנייני הדר דפנה, מול אחד הצדדים של בסיס הקריה) ומשם לקחת את קו 18 או 82.
למה הכוונה תדירות נמוכה
ראשית קו 56 מגיע כל חצי שעה 40 דקות לא הכי תדיר אבל לא כל כך גרוע אפשרי למעוניינים ללכת ברגל דרך רחוב קפלן הסמוך לקריה או דרך חשמונאים וקרליבך להתחבר לאבן גבירול ומשם כל קו המגיע לרידינג הידועים 89 ו174 אולי יש עוד אבל לא בטוח אגב אני בעצמי עשיתי זאת הרבה פעמים

כי בהשוואה לקווים אחרים קו 56 הוא

למה הכוונה תדירות נמוכה
ראשית קו 56 מגיע כל חצי שעה 40 דקות לא הכי תדיר אבל לא כל כך גרוע אפשרי למעוניינים ללכת ברגל דרך רחוב קפלן הסמוך לקריה או דרך חשמונאים וקרליבך להתחבר לאבן גבירול ומשם כל קו המגיע לרידינג הידועים 89 ו174 אולי יש עוד אבל לא בטוח אגב אני בעצמי עשיתי זאת הרבה פעמים
כי בהשוואה לקווים אחרים קו 56 הוא
בתדירות נמוכה...

מצב
הנושא נעול.
למעלה