שרשור שבוע 2 - רוקדים עם כוכבים

Ballerina 4ever

New member
../images/Emo41.gif שרשור שבוע 2 - רוקדים עם כוכבים ../images/Emo41.gif

יום שני: רון שחר ואנה ארונוב רקדו טנגו הילה אלפרט וחיים פרשטיין רקדו טנגו קובי פרץ ורינה גרינשפון רקדו רומבה שרון חזיז ויניב קקון רקדו רומבה מרחב מוהר ואנסטסיה שפירו רקדו טנגו אקי אבני ופולינה צ'קטונוב רקדו רומבה תכתבו מה הניקוד שלכם ומה הביקורת שלכם!!! תהנו!

Ballerina 4ever

New member
../images/Emo88.gifהדירוג שלי

רון שחר: 5 מתוך 10.
הריקוד התחיל טוב אבל בהמשך היה מסורבל. חבל שהוא לא מצליח להשתחרר.
הילה אלפרט: 6 מתוך 10.
היא השתפרה משבוע שעבר. לא אהבתי את העצירות בתוך הריקוד אבל הריקוד היה ממש טוב.
קובי פרץ: 7.5 מתוך 10.
ריקוד מאוד יפה ומאוד רך. תמיד נראה לי קצר מדי מרוב שזה יפה. לדעתי הוא מועמד ממש חזק.
שרון חזיז: 5 מתוך 10.
הייתה רומבה אבל לא הייתה מספיק זרימה.
מרחב מוהר: 7.5 מתוך 10.
כוראוגרפיה ממש יפה, כל התנועות מצויינות. היה קצת אגרסיבי לעיתים.
אקי אבני: 8 מתוך 10.
מקסים מאוד. ריקוד יפה, הייתה רכות, היה סיפור, הייתה זרימה. פשוט מקסים. אני לא יודעת מי יילך אבל אני יודעת שאקי, קובי ומרחב חייבים להישאר. שיהיה בהצלחה!!!

inbar199

New member
דעתי על התוכנית היום-

רון שחר היה חלש מאוד בשני הביצועים שלו עד עתה, אבל היה ברור לי שהוא לא יהיה אפילו בין 2 המועמדים לעוף, הקהל אוהב אותו. מקווה שבמשך התוכנית הוא יפתח יותר ויותר ולא יהיה לחוץ כל כך. הריקוד של הילה אלפרט לפעמים היה קטסטרופה ולפעמים היה מעולה, תלוי מתי. קובי פרץ רוקד ממש יפה, או שזאת בעצם בת הזוג שלו שבקושי נותנת לו לרקוד ועושה את רוב העבודה. מה שבטוח שהם מתמודדים חזקים בעונה הזאת. את שרון חזיז -אולי זה כי אני מתה על הסגנון הזה- דווקא די אהבתי. למרחב מוהר יש בעיה שהוא מאוד נוקשה, אבל אני חושבת שאפשר לסדר את זה אם ישאר מספיק תוכניות. אקי אבני אכן הביא את הביצוע הכי טוב של הערב. הייתי אומרת אפילו היחיד שבאמת טוב הערב. מחר הולכת להיות תוכנית הרבה יותר חזקה כי שמרו את ההכי טובים למחר (דליה מזור, שלומי קוריאט וטל ברקוביץ'). אני מהמרת שמחר תודח גילי שם טוב.

inbar199

New member
את שניהם! אוהבים אותו כי הוא חתיך

ובדיוק כמו שזוהר שטראוס הגיע כל כך גבוה כך גם הוא יגיע, למרות שזה לא יהיה מוצדק.

inbar199

New member
ההימור שלי למודחות: גילי שם טוב ודורית מילמן,

ואגב השופטים פשוט השתגעו. כל המשפחה שלי הייתה בשוק מחוסר המקצועיות שהפגינו השופטים כשדרגו את טל ברקוביץ' אחרונה, למרות שזה ברור שהיא פי 2 מעל כל המתמודדים. הריקוד שלה היה מדהים, לא מבינה מה הם לקחו לפני השידור אבל זה יהיה פשוט מבאס רצח אם בגלל זה היא תודח, והסיכויים לזה גדולים בהתחשב לכך שהיא לא מוכרת בארץ. לדעתי זה בינה לבין גילי, ואם כן מעדיפה שגילי כבר תודח. היא ממש קרש. עדי הימלבלוי הייתה מצוינת, ראיתי את הפוטנציאל גם בריקוד הראשון, דליה מזור הייתה הפעם הרבה פחות טובה אבל בגלל גילה זה נסלח, איציק היה בסדר, ושלומי........ מה עוד יש להגיד עליו, מה?!

למעלה