תחבורה ציבורית מוזרה ועוד

מצב
הנושא נעול.

elians

New member
[תמונה 13] מטוס - אופסס../images/Emo67.gif

קבצתי כמה תמונות של מטוסים, אוטובוסים ושאר כלי רכב מוזרים... תהנו ו.. תגובות
[תמונה 13] מטוס - אופסס

elians

New member
[תמונה 14] תצוגה בואינג 747 - 400

[תמונה 14] תצוגה בואינג 747 - 400

elians

New member
../images/Emo26.gif שימו לב לתמונה הזאת

שימו לב לתמונה הזאת
התמונה המצורפת היא מתוך אוסף תמונות שאולי בקרוב יפורסמו, כרגע העניין בבדיקה מול גורם משטרתי שלא יהיו בעיות כלשהם מכיוון שיש שוטרים ישראלים בסט התמונות... אבל הנה דוגמית קטנה ממה שיגיע... מדובר בנמל תעופה בן גוריון ...

אליאנס הצחקת אותי אבל חזק ...

שימו לב לתמונה הזאת
התמונה המצורפת היא מתוך אוסף תמונות שאולי בקרוב יפורסמו, כרגע העניין בבדיקה מול גורם משטרתי שלא יהיו בעיות כלשהם מכיוון שיש שוטרים ישראלים בסט התמונות... אבל הנה דוגמית קטנה ממה שיגיע... מדובר בנמל תעופה בן גוריון ...
אליאנס הצחקת אותי אבל חזק ...
כל הכבוד לך

צביקוש23

New member
זה מזכיר לי

חחח שלט של מרוקאים
זה מזכיר לי
שלפני כמה שנים טובות ביקרתי במוזיאון תפן. אז יש שם מבנה אחד שהוא נקרא המוזיאון הפתוח. בקיצור כנראה באותה תקופה היה בשיפוצים או משהו וכהגענו לדלת המוזיאון גילינו משהו משעשע. על דלת אחת (יש כאלה 2 דלתות גדולות) יש את השלט הקבוע של המוזיאון שרשום עליו: "המוזיאון הפתוח" ועל הדלת השניה הצמודה היה רשום פתק בכתב יד : "המוזיאון סגור לרגל שיפוצים ". כמובן שאת זה צילמתי אבל ייקח לי זמן עד שאני אמצא את התמונה בארון התמונות בבית.

אמאללללללללל 'ה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo5.gif

זה מזכיר לי
שלפני כמה שנים טובות ביקרתי במוזיאון תפן. אז יש שם מבנה אחד שהוא נקרא המוזיאון הפתוח. בקיצור כנראה באותה תקופה היה בשיפוצים או משהו וכהגענו לדלת המוזיאון גילינו משהו משעשע. על דלת אחת (יש כאלה 2 דלתות גדולות) יש את השלט הקבוע של המוזיאון שרשום עליו: "המוזיאון הפתוח" ועל הדלת השניה הצמודה היה רשום פתק בכתב יד : "המוזיאון סגור לרגל שיפוצים ". כמובן שאת זה צילמתי אבל ייקח לי זמן עד שאני אמצא את התמונה בארון התמונות בבית.
אמאללללללללל 'ה

מצב
הנושא נעול.
למעלה