תחרות גראפיקה - ראש גדול

SiM GirL

New member
../images/Emo41.gifתחרות גראפיקה - ראש גדול../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif

תמיד חלמתם לעשות משהו מועיל עם מחשבכם? אולי ללמוד משהו חדש? להנות? אז זהו, שכאן זו הזדמנות פז רק בשבילכם! לראשונה, אני גאה להציג - תחרות גראפיקה! הנושא שנתמקד בו, כמובן, תהיה הסדרה ראש גדול. אז הינה ההוראות: ידע בסיסי: קודם כל, לחצו כאן! זה מדריך ראשוני למי שלא הכי טוב בגראפיקה, למי שרוצה בכל זאת קצת לפעול לפי ההוראות, או למי שמשעמם. עכשיו, המשימה העיקרית שלכם בתחרות היא ליצור לוגו (תמונה מציגה) לפורום של ראש גדול. אז איך התחרות מתקדמת?: אוקע, אז ככה: אתם נכנסים לגלריה של ראש גדול, מעיינים בכמה וכמה תמונות ואת התמונות המתאימות ללוגו שתכננתם (כמובן שראשית צריך לתכנן איך יהיה הלוגו, סקיצחות וכו'...) אתם בוחרים ו'שמים עליהן עיניים'. עכשיו מה שנותר לעשות הוא לחפש באינטרנט כלמיני בייסים או קישוטים (משימה זו היא לא חובה, רק ממי שמעוניין קצת אקסטרה) ללוגו ואתם מוכנים ומזומנים. מצאתם? יפיייי! עכשיו כנסו לתוכנת הגראפיקה (הסבר במדריך, לחצו כאן!) שלכם, וצרו ועצבו את הלוגו הכי מ-א-מ-ם שאתם יכולים! הכל יתקבל בברכה, רק... בלי כלמיני גסויות או... דברים לא מוסריים... או שטויות... או... נו אתם יודעים בקיצור! סיימתם? יופי! עכשיו מה שנותר הוא להרשם לתחרות (אפשר היה להרשם גם לפני שהתחלתם לעצב, אבל אני ממליצה אחרי, כדי שלא יהיו פוסט-סיבוכים וכלמיני). אז - שולחים לי הודעה מכל דרך ליצירת קשר (בפורום או במסרים או בכל דרך של תפוז) ושם כותבים: שם*: גיל: דרך ליצירת קשר חוץ מהפורום: כינוי בפורום (אלא אם כן הודעת ההרשמה היא מן הפורום)*: קצת עלייך, על הלוגו וכלמיני דיבורים בסבבה*: ואחרי שאתם רשומים, הכל הסתיים, עכשיו יש לחכות. אז איך בעצם בוחרים מי זוכה? אתם, כן אתם - משפיעים. לא יכולים/רוצים להשתתף? לונורא. אז בואו תגיבו על יצירות של משתתפים. פשוט... תגיבו! ויש גם סקר... כשיצברו לפחות 3 משתתפים אני אפתח סקר שתצביעו איזו יצירה הכי אהבתם. יאללה, חבל"ז על ההשקעה הזו שלי (בלי אגואיסטיות)... חח.. תשתתפו או תשפיעו!! בהצלחה

lilo the sexit

New member
רעיון טוב אבל אני לא ישתתף ונצל"ש

מישהו יכול לכתוב על הרקע הזה בצבע בגול יפה ראש גדול הפורום הכי יפה? וגדול..! love u, ליאת.

SiM GirL

New member
ככה:

בגודל של מי 200(אורך) על 150(גובה) עד גודל של 360(אורך) על 230. משהו כזה...

Love U Tomer

New member
ההזדמנות שליי?../images/Emo8.gif

מי שלה הבין הזדמנות פז,קוראים לי פז...חחח עזבו...אני ינסה להכין משהו אני חולה על גראפיקה

SiM GirL

New member
אז זה אומר...

שאת נרשמת לתחרות או לא? לא כי אני צריכה לדעת מיהם המשתתפים והכל בשביל הסקר וכלמיני...

Love U Tomer

New member
כן אני משתתפת

אבל כתבת להרשם אחרי שמכינים לא?אני מכינה עכשיו

SiM GirL

New member
איך שבא לך...

לא אכפת לי מתי תעשי העיקר שתעשי ותרשמי:)

../images/Emo41.gif כמה נחמד..../images/Emo41.gif

אם יהיה לי זמן אני יעשה... יש עכשיו מלא מבחנים אחריי פסח... ועבודות הגשה... אז אני אשתדל לעשות דברים מצחיקים.. כי יש לי כמה רעיונות שם*:לי כינוי בפורום (אלא אם כן הודעת ההרשמה היא מן הפורום)*: לילוW הNאNי קצת עלייך, על הלוגו וכלמיני דיבורים בסבבה*:עוד לא החלטתי...

SiM GirL

New member
אוקע

למה ההודעה ירדה? יאללה יאללה להשתתף.. ו'חחח מצחיקה' אז את משתתפת או לא?

למעלה