תקציר אירועי החג והשבת

מצב
הנושא נעול.

fireman

New member
../images/Emo41.gifתקציר אירועי החג והשבת

תקציר אירועי החג והשבת
אני אנסה לעשות את זה בכל שבוע לטובת חברי הפורום שומרי השבת ובכלל לתועלתם של כל אלו שלא היו\ראו\התעדכנו. ממש תקציר של כמה שורות: 1. שריפה פרצה ביום שבת לפנות בוקר בתחנת באר שבע מרכז בבית הקפה שבתחנה 2. שרשור תמונות מחניון התח"צ ז"ל ושרשור תמונות של המפרקיות ניד' של אגד, שניהם ע"י אנדי 3. הודעה עם הסברים על חברת TATA ההודית ע"י בני הספל 4. הויכוח על המסילה לירושלים המשיך לו. 5. ויכוח נוסף שוב בסוגיית הSL טוב או לא, וולבו מאן מרצדס וכו....בניגון הקבוע. 6. שרת הUSERS של תפוז בו מאוחסן אתר פתוז תחבורה כמו עוד עשרות אתרים של מנהלי פורומים בתפוז נפרץ, עקב כך האתר אינו פועל, בתקווה שמדובר בעניין זמני 7. הודעה של אביתר לגבי תחנת מלחה כנראה יהיה עיכוב בפתיחה 8. שרשור קצרצר של דני בוכמן מתחנת אשקלון ההולכת ונבנית 9. שרשור תמונות של יורם בלומאן ועוד כל מיני שרשורי הכוונה וכו. שבוע טוב לכולם.

אורי404

New member
רעיון מעולה, פיירמן!

תקציר אירועי החג והשבת
אני אנסה לעשות את זה בכל שבוע לטובת חברי הפורום שומרי השבת ובכלל לתועלתם של כל אלו שלא היו\ראו\התעדכנו. ממש תקציר של כמה שורות: 1. שריפה פרצה ביום שבת לפנות בוקר בתחנת באר שבע מרכז בבית הקפה שבתחנה 2. שרשור תמונות מחניון התח"צ ז"ל ושרשור תמונות של המפרקיות ניד' של אגד, שניהם ע"י אנדי 3. הודעה עם הסברים על חברת TATA ההודית ע"י בני הספל 4. הויכוח על המסילה לירושלים המשיך לו. 5. ויכוח נוסף שוב בסוגיית הSL טוב או לא, וולבו מאן מרצדס וכו....בניגון הקבוע. 6. שרת הUSERS של תפוז בו מאוחסן אתר פתוז תחבורה כמו עוד עשרות אתרים של מנהלי פורומים בתפוז נפרץ, עקב כך האתר אינו פועל, בתקווה שמדובר בעניין זמני 7. הודעה של אביתר לגבי תחנת מלחה כנראה יהיה עיכוב בפתיחה 8. שרשור קצרצר של דני בוכמן מתחנת אשקלון ההולכת ונבנית 9. שרשור תמונות של יורם בלומאן ועוד כל מיני שרשורי הכוונה וכו. שבוע טוב לכולם.
רעיון מעולה, פיירמן!
אולי כדאי לעשות את זה כל מוצאי שבת או מוצאי חג. שבוע טוב לכולם.

fireman

New member
אני אשתדל, לא יכול להבטיח

רעיון מעולה, פיירמן!
אולי כדאי לעשות את זה כל מוצאי שבת או מוצאי חג. שבוע טוב לכולם.
בכל מקרה כל אחד מהחברים האחרים בפורום יכול להתנדב לעשות את זה אם ירצה.

elians

New member
חושב יהיה טוב אם מישהו

בכל מקרה כל אחד מהחברים האחרים בפורום יכול להתנדב לעשות את זה אם ירצה.
חושב יהיה טוב אם מישהו
לא ספציפי יעשה את זה .. זאת אומרת מי שייקח יוזמה לא חייב כל פעם אותו אחד

vitamin P

New member
רעיון יפה../images/Emo45.gif

תקציר אירועי החג והשבת
רעיון יפה

fireman

New member
../images/Emo41.gifויש גם סקר חדש../images/Emo41.gif

תקציר אירועי החג והשבת
ויש גם סקר חדש

כולם מוזמנים!

fireman

New member
חחחחחחח

זהו מהיום הכל מוגמר
חחחחחחח
אתה יודע מה....שלא יהיה מוגמר, רק שלא יהיה ישראלי. כאן לצערי חושבים שהם יותר חכמים מכולם, עושים שינויים בשביל ליצור איזשהו ייחוד ובסופו של דבר זה מסתכם בפאשלה תכנונית.

אורי404

New member
ואם כבר ישראלי...

חחחחחחח
אתה יודע מה....שלא יהיה מוגמר, רק שלא יהיה ישראלי. כאן לצערי חושבים שהם יותר חכמים מכולם, עושים שינויים בשביל ליצור איזשהו ייחוד ובסופו של דבר זה מסתכם בפאשלה תכנונית.
ואם כבר ישראלי...
מעניין אותי האנשים שהצביעו לארגז או למרכבים - מה הניע אותם לבחור בין השניים הנ"ל. הרי בשניהם, אין הבדלי איכות. למשל, ה"מארס" של מרכבים לעומת "ברק" של הארגז - אני לא יודע עד כמה ההבדל קריטי. או מרכב של מרצדס 0405 לבנים-סגולים - שימו לב, שמרכב של שניהם (אם זה הארגז או אם זה מרכבים) דומה מאוד.

levikon

New member
למה לא ישראלי?

ואם כבר ישראלי...
מעניין אותי האנשים שהצביעו לארגז או למרכבים - מה הניע אותם לבחור בין השניים הנ"ל. הרי בשניהם, אין הבדלי איכות. למשל, ה"מארס" של מרכבים לעומת "ברק" של הארגז - אני לא יודע עד כמה ההבדל קריטי. או מרכב של מרצדס 0405 לבנים-סגולים - שימו לב, שמרכב של שניהם (אם זה הארגז או אם זה מרכבים) דומה מאוד.
למה לא ישראלי?
בגלל בוררג או שתיים למנוע עבודה ממאות ישראלים. לא חבל?

4דדד

New member
אני הצבעתי לארגז בגלל

ואם כבר ישראלי...
אני הצבעתי לארגז בגלל
השיפוצים שהם עשו לאוטו של מזרחי.

4דדד

New member
בסניף אגד חולון הם רזרביות

תמוהה ביותר הודעתך ידידי.
אולי נפלת על אוטו פגום.
בסניף אגד חולון הם רזרביות
מהסיבה הפשוטה שהנהגים(חוץ מאחד )שונאים לנסוע בו,חוץ מזה רק שתדע שה301(הניד הראשון באגד)עבר טסט וקצת ריענון לא מזמן,לא היו הרבה אנשים שמחים על כך שהוא עבר את הטסט.

מצב
הנושא נעול.
למעלה