תקציר אירועי החג והשבת

מצב
הנושא נעול.
בסניף גונן, תלפיות, וכו" הם הראש !

בסניף אגד חולון הם רזרביות
מהסיבה הפשוטה שהנהגים(חוץ מאחד )שונאים לנסוע בו,חוץ מזה רק שתדע שה301(הניד הראשון באגד)עבר טסט וקצת ריענון לא מזמן,לא היו הרבה אנשים שמחים על כך שהוא עבר את הטסט.
בירושלים בה יש עליות קשות, הם מועדפים. התוצרת הישראלית פחות איכותית בעיר שלי. תבדוק למשל בסניף דניה, ידידי. אני לא מרגיש טוב, אז אני נאלץ ללכת למיטה. מאחל לך המשך ערב נעים, שלך, אביתר.

4דדד

New member
תרגיש טוב ,אגב אני אומר רק את מה

בירושלים בה יש עליות קשות, הם מועדפים. התוצרת הישראלית פחות איכותית בעיר שלי. תבדוק למשל בסניף דניה, ידידי. אני לא מרגיש טוב, אז אני נאלץ ללכת למיטה. מאחל לך המשך ערב נעים, שלך, אביתר.
ששמעתי,אני בעצמי לא נהג אוטובוס,בקושי נהג אופניים...

תודה רבה ידידי ! המוצלח מכולם היה

ששמעתי,אני בעצמי לא נהג אוטובוס,בקושי נהג אופניים...
ה- O305 המוגמר. כל-כך חבל שלא נשארה לנו כזו איכות מדהימה. ליל מנוחה חבר !

4דדד

New member
בתור אחד שעובד עם אנשים

ה- O305 המוגמר. כל-כך חבל שלא נשארה לנו כזו איכות מדהימה. ליל מנוחה חבר !
בתור אחד שעובד עם אנשים
מוגבלים(בין היתר פיזית)לא הייתי רוצה לנסוע ב0305או בדומיו עם כל האהבה שלי למכונה הזו.

רפואה שלמה , ידידי

רפואה שלמה , ידידי
אולי תאכל משהו זה ישפר לך את ההרגש
ואולי תשתה
ואחרי כל זה
תישן בשינה עמוקה . ואז תקום ותקרא את ההודעות ב
.

תודה רבה חבר יקר ! אני חושב

רפואה שלמה , ידידי
אולי תאכל משהו זה ישפר לך את ההרגש
ואולי תשתה
ואחרי כל זה
תישן בשינה עמוקה . ואז תקום ותקרא את ההודעות ב
.
תודה רבה חבר יקר ! אני חושב
שמתחתי יותר מדי את גבול העירנות. אז אני מתנצל אך חייב לישון. לילה טוב והמשך גלישה נהדרת הערב לכולם !

ארזS

New member
רעיון יפה ומבורך.

תקציר אירועי החג והשבת
אני אנסה לעשות את זה בכל שבוע לטובת חברי הפורום שומרי השבת ובכלל לתועלתם של כל אלו שלא היו\ראו\התעדכנו. ממש תקציר של כמה שורות: 1. שריפה פרצה ביום שבת לפנות בוקר בתחנת באר שבע מרכז בבית הקפה שבתחנה 2. שרשור תמונות מחניון התח"צ ז"ל ושרשור תמונות של המפרקיות ניד' של אגד, שניהם ע"י אנדי 3. הודעה עם הסברים על חברת TATA ההודית ע"י בני הספל 4. הויכוח על המסילה לירושלים המשיך לו. 5. ויכוח נוסף שוב בסוגיית הSL טוב או לא, וולבו מאן מרצדס וכו....בניגון הקבוע. 6. שרת הUSERS של תפוז בו מאוחסן אתר פתוז תחבורה כמו עוד עשרות אתרים של מנהלי פורומים בתפוז נפרץ, עקב כך האתר אינו פועל, בתקווה שמדובר בעניין זמני 7. הודעה של אביתר לגבי תחנת מלחה כנראה יהיה עיכוב בפתיחה 8. שרשור קצרצר של דני בוכמן מתחנת אשקלון ההולכת ונבנית 9. שרשור תמונות של יורם בלומאן ועוד כל מיני שרשורי הכוונה וכו. שבוע טוב לכולם.
רעיון יפה ומבורך.
אבל...רק ראיתי מה מצפה לי בעמודים הבאים... אי אפשר ככה... אני מקווה לסיים את קריאת החומר עד ליום כיפור...
גמר חתימה טובה לכולם !

אייל xxx

New member
רעיון מציין אודן מנהל../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

תקציר אירועי החג והשבת
אני אנסה לעשות את זה בכל שבוע לטובת חברי הפורום שומרי השבת ובכלל לתועלתם של כל אלו שלא היו\ראו\התעדכנו. ממש תקציר של כמה שורות: 1. שריפה פרצה ביום שבת לפנות בוקר בתחנת באר שבע מרכז בבית הקפה שבתחנה 2. שרשור תמונות מחניון התח"צ ז"ל ושרשור תמונות של המפרקיות ניד' של אגד, שניהם ע"י אנדי 3. הודעה עם הסברים על חברת TATA ההודית ע"י בני הספל 4. הויכוח על המסילה לירושלים המשיך לו. 5. ויכוח נוסף שוב בסוגיית הSL טוב או לא, וולבו מאן מרצדס וכו....בניגון הקבוע. 6. שרת הUSERS של תפוז בו מאוחסן אתר פתוז תחבורה כמו עוד עשרות אתרים של מנהלי פורומים בתפוז נפרץ, עקב כך האתר אינו פועל, בתקווה שמדובר בעניין זמני 7. הודעה של אביתר לגבי תחנת מלחה כנראה יהיה עיכוב בפתיחה 8. שרשור קצרצר של דני בוכמן מתחנת אשקלון ההולכת ונבנית 9. שרשור תמונות של יורם בלומאן ועוד כל מיני שרשורי הכוונה וכו. שבוע טוב לכולם.
רעיון מציין אודן מנהל

לא הבעתי את דעתי בסקר

רעיון מציין אודן מנהל
לא הבעתי את דעתי בסקר
מאחר ואני לא ממש מבינה בזה. עקרונית אני בעד שיהיה עבודה לישראלים, מה שפחות מובטלים יותר בריא. אבל מבחינת הטיב, אני ממש לא מבינה בזה ואם הייתי רוצה להצביע לחברה ישראלית אז למי? ארגז או מרכבים. לכן את הסקר הזה אני משאירה בידיכם האמונות

4דדד

New member
אם היה לי מחשב קבוע,ונורמלי

תקציר אירועי החג והשבת
אם היה לי מחשב קבוע,ונורמלי
הייתי עושה את זה כל שבוע.חבל..

4דדד

New member
אני עוד מעט עובר לשערי

אההה הבנתי
ולא כדאי לקנות איזה מציאה טובה ולחבר אותה בבית?
אני עוד מעט עובר לשערי
תקווה אולי שם,יש לי דברים יותר חשובים ממחשב כרגע בראש בקטע של קנייה.

elians

New member
אהה הבנתי את הענין

אני עוד מעט עובר לשערי
תקווה אולי שם,יש לי דברים יותר חשובים ממחשב כרגע בראש בקטע של קנייה.
אהה הבנתי את הענין
התכוונתי לא חדש יענו משהו משומש וטוב.. לא חסר...

מצב
הנושא נעול.
למעלה