126

Ashaman

New member
../images/Emo41.gif126../images/Emo41.gif../images/Emo58.gif

פרק מאוד יפה לדעתי, רק חבל שהפכו את הטכניקה של גאארה לפחות מקטלנית
אהבתי איך שקימימארו נתקל בהאקו וגאארה והדבר היחיד שהציל אותו זה שהם אמרו לו שהם לא מהכפר ההוא... גם הפלאשבאקים היו עקרוניים פה ולא סתם בזבזו זמן... סה"כ פרק ממש יפה...זה שהולך להיות ספיישל לא אומר שבשבוע הבא לא יהיה פרק נכון?

dndboy

New member
עכשיו כשיש זמן

גם הפרק יקבל יחס טוב בקשר לזאבוזה... כשראיתי את הבקרוב של הפרק הקודם הייתי בטוח שיש יותר מסתם מפגשון קטן בין זאבוזה לקימימאו נחמד לראות את גארה עושה תכניקות חוץ מלהפוך למפלץ ומדזרט קופין רק חבל שלא משנה מה הוא עושה זה נגמר בסופו של דבר בלמעוך את היריב.. הסקיל הכי יפה שהוא השתמש בו עד עכשיו זה הכפיל חול שתפס את השוריקנים של סאסקה הפלאשבקים באמת היו במקום ולא נגררים הפעם שזה שיפור =] אבל מה בדיוק קרה לנארוטו? מה היה במערה הזאת? אהה וקימאמרו נהיה סתם קריפי....

_ _ _
_ _ _

חיחי גארה לא מסוגל לנצח את קימימארו הפריק שדומה ל...דינוזאור o_Oובאמת הפלאשבקים היו במקום. קימימארו המסכן \= היה מצחיק שהוא כמעט תקף את הפרח בגלל שלא לא עונה לו XD והצחקוק של ססקה מעלה את העצבים -_-*

dndboy

New member
../images/Emo103.gifXD../images/Emo58.gif

למה אתה לא עונה לי?! אני יהרוג אותך! ראסמי שסאסקה יסתום כבר!

digiash

New member
כמה פרקים הם כבר גוררים את הקרב

הזה >_> שיגיעו כבר לחלק הטוב

Kakashi Sensei

New member
הוא מת!?!?!?

למה אין סימן של ספויילר!?!? אלא אם כן רק צחקת, אני רוצה, לא, אני דורש שתסבירי את עצמך!!!

Soviet Spy

New member
זו לא הטכניקה של גאארא דפוקה /=

זה קימימארו חזק D: הוא יכול למחוץ יריבים רגילים, אבל לבנאדם יש פאקינג שיריון עצם על כל הגוף @_@ ועכשיו עם ה-Dark Seal ברמה 2 אני כבר מת לראות איך גאארא עוצר אותו D: או לי O: אולי הם ישתפו פעולה /:

למעלה