90210

spiceupmylife1

New member
../images/Emo41.gif 90210 ../images/Emo41.gif

כן אני יודעת שזה לא הפורום אבל החלטתי שמכיוון שהרבה פה אוהבים את הסדרה לפתוח חלק גם לסדרה הזו
לדעתי יש קשר בין 90210 לגוסיפ גירל : שתי הסדרות מדברות על בני נוער ופונים לאותו קהל צופים על הסדרה : הסדרה החדשה ואולי הכי מדוברת במהלך הקיץ הנוכחי שהיא בעצם ספין אופ לסדרה הישנה בברלי הילס 90210 ששודרה לאורך 10 שנים. במרכז הסדרה, משפחה שעוברת לגור בברלי הילס. הבת אנני ואחיה המאומץ דיקסון יחד עם הוריהם והסבתא וכל הילדים החדשים בבית הספר. וכדי שיותר אנשים ידברו על זה ואולי אפילו יצפו בזה הוסיפו לנו לרשימה גם את הדמויות הנשיות מהסדרה ההמקורית. שחקנים: כמו לכל סדרת נעורים, יש לנו פה רשימה של יפים ויפות אנונימיים ומוכרים. לפני שבועיים עלתה העונה ה3 לשידור האתר הרשמי http://www.cwtv.com/shows/90210 חכו שאסיים

spiceupmylife1

New member
Annie willson

שם: שאיין גריימס גיל: 20 שאיין היא קנדית שהשתתפה בסדרה דגראסי הדור הבא לפני כמה שנים ובעוד כמה סדרות וסרטים לא ממש מוכרים כיום היא חיה באזור אל איי מה אתם חושבים עליה
על הדמות
האם היא צריכה להיות עם ליאם?

GossipGirl2

New member
פשוט מעצבנת. והיא אחת הסיבות,שלדעתי,

90210 הרבה פחות טובה מגוסיפ גירל.

spiceupmylife1

New member
Naomi clark

שם: אנהליין מקקורד גיל:23 אנהליי שיחקה בסדרה המצליחה ניפ\טאק ובתפקידי אורח ב: בטי המכוערת , האו סי, גרייק ועוד והשתתפה בכמה סרטי קולונוע: בינהם fired up כיום היא חיה באל אי מה אתם חושבים על הדמות

Ssssuper girl

New member
../images/Emo41.gifדמות מעניינת

ונראה לי שבעונה החדשה היא תהיה מעניינת במיוחד חוץ מזה שיש לה עיוותים מעצבנים בפנים היא סבבה :p

spiceupmylife1

New member
Silver

שם: ג'סיקה סטראופ גיל:23 ג'סיקה שחקה תפקיד אורח בכמה סדרות : דם אמיתי , האנוטומיה של גריי ושיחקה במספר סרטים : הומקומינג לצדמישה ברטון , חג המולד הזה לצד כריס בראון מה אתם חושבים עליה
על הדמות

spiceupmylife1

New member
Adriana

שם: ג'סיקה סטראופ גיל: 21 ג'סיקה שיחקה בתפקיד אורח בסדרה קייל XY ונקסט טופ מודל ובכמה סרטים לא מוכרים ... מה את חושבים עליה על הדמות

Shexy Peanut

New member
היא הייתה סבבה. בעונה הנוכחית

או לפחות בכמה פרקים ראשונים ששודרו בינתיים היא פשוט בלתי נסבלת והסיפור שלה לא מעניין בעליל. אנני אולי מעצבנת רצח אבל לפחות יש לדמות שלה עלילה נחמדה +

Ssssuper girl

New member
../images/Emo41.gifמה היא עשתה בנקסט טופ מודל?../images/Emo12.gif

ואני אוהבת אותה בעיקרון אבל בעונה החדשה הדמות שלה ממש מעפנה

spiceupmylife1

New member
נראה לי בתור אורחת

לפעמים טיירה מביאה כל מיני דוגמניות\שחקניות להראות\לעזור לבנות החדשות

spiceupmylife1

New member
ivy

שם: ג'ליאן זינסר גיל: 25 השתפפה בכמה סדרות לא מןוכרות וסרטים... מה אתם חושבים עליה על הדמות?

JAP Noa

New member
מממ..זה קצת אוףטופיק.

זה צריך לפחות להיות משורשר לשירשור אוף.

JAP Noa

New member
מממ, אם היה מנהל..

אז הוא היה משרשר לך את זה לOff, אבל כרגע אין אז נסתפק בזה..רק תדעי להבא
לא שזה כזה קריטי כי דייי ריק פה.

למעלה