groundation

../images/Emo41.gifgroundation../images/Emo41.gif../images/Emo70.gif

מישהו יודע איפה קונים דיסקים שלהם בארץ? יש פה מישהו שיכול להביא את הלהקה המגניבה הזאת לארץ?

vigiman

New member
../images/Emo45.gif

חייבים להביא אותם לארץ!! שלחתי להם פעם בקשה שיבואו והם אמרו שהם היו מאוד רוצים לבקר ולהופיע בארץ ושלחלק מהם יש משפחה פה. צריך רק את המפיק שירים את הכפפה

DuBsYs

New member
אני מאמין שלא רחוק היום שגם הם יגיעו לפה

בקצב שהדברים מתרחשים בו אני מאמין שנזכה לראות גם אותם בארץ לא בעתיד הרחוק. בנתיים יש לנו מספיק סיבות להיות מבסוטים מההופעה הכפולה שיש לנו פה בחודש הבא.

afficoman

New member
GROUNDATION

לגבי הדיסקים -- אתה יכול להשיג את כל הדיסקים של גראונדיישן בקרמבו שנקין 18 תל אביב. אתמול הגיע בדיוק משלוח עם כל האלבומים המובחרים.

וואלה תודה רבה!

יאללה צריך לעשות עם זה משהו... ויש לי עוד שתי שאלות איזה אלבום הכי מומלץ (לא hebron geat), ישלי אותו... ואיזה להקות יש שעושות מוזיקה דומה?

vigiman

New member
כן אה ההופעה חודש הבא..בהחלט ענק

בזמן האחרון באים לפה אומנים אגדיים.שרק נזכה לעוד!

אני משווה אותם לשוטי הנבואה!

אחלה מוזיקה ועל הפנים בהופעה. הייתי בהופעה שלהם, טוב שלא נירדמתי! איףףף

sundhri

New member
jah jah know ../images/Emo140.gif

חייבים להביא את גראונדיישן! תקשיבו ותקשיבו לי טוב, אם יש להם הופעה אני משלמת כמה שמבקשים ממני ומצידי באמת מגיעה לבד. לגבי ההופעה בחודש הבא, מי נוט פינדינג אסקורט. בעיה. ONE LOVE

JahMighty

New member
בקשר לגרונדישן.

אני לא איזה מפיק גדול, או שום דבר בסגנון..סתם חובב רגאיי צעיר אבל אני יוכל להגיד לכם שאת גרונדישן הרבה אנשים היו רוצים לראות בארץ, הבעיה שלא מספיק. גרודנשין להקה מעולה ( יחודית ומעניינת זה בטוח), ואכן לא מעט אנשים היו משלמים אפילו 300 ויותר בשביל לראות אותם בארץ.... מצד שני...להביא את גרונדין לארץ אומר לפחות מעל 2000 אנשים בקהל ( תקנו אותי אם אני טועה..) .... בכל מקרה, זה הפקה שלא יכולה להשתלם בחיים...לפחות לא היום..במצד הנוכחי... הרגאיי במגמת עלייה מטורפת ( לטוב ולרע...צריך לזכור שקטן זה לא רע..) אבל לא עד כדי כך....אנחנו עדיין לא אירופה (גרמניה, בריטניה, צרפת, פורטוגל וכו') לא ניראה לי ניראה את גרונדישן בארץ ( לפחות לא בזמן הקרוב)....זה פשוט הפקה יקרה בטירוף.. אגב הלוואי שזה יקרה, חח וסליחה על הסקפטיות....אבל חבל לפתח ציפות בקשר לגרונדישן.... נקודת אור! את דאמיאן מארלי אפשר להביא לארץ ( עזבו לפרט)! וזה יהיה מדהים! יאללה יא' מארלי תן כבר סיבוב הופעות באירופה.... מי כן לא יבוא להופעה של דמיאן??????? THAT WILL COME! FE KNOW

למעלה