הצבעה חדשה וחשובה ביותר!

XoLilMissLolaoX

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo124.gif הצבעה חדשה וחשובה ביותר!../images/Emo124.gif../images/Emo41.gif

מיי כמיקל מועמדים לפרסי MTV EMA !!! ב2 קטגוריות אומנם
אבל עדיים יותר טוב מכלום
http://uk.mtvema.com/vote הם מועמדים באלטרנטיב בנד ובוורלד סטייג'
אז גשו להצביע! אפשר להצביע כמה שרוצים כל יום עד שנסגרת ההצבעה כשאני אדע מתי אגיד.(אם מישהו יודע שיגיד) ספרו למי אתם מצביעים בשאר הקטגורויות!
ושיהיה למיי כאם בהצלחה!

XoLilMissLolaoX

New member
חחח העיקר למיי כאם הצבעת ../images/Emo24.gif

סתם שאלה, למה לא הצבעת לשאר הקטגוריות??

Ayush Cohen

New member
זה כזה לא פייר הם אף פעם לא זוכים ../images/Emo10.gif

תמיד תמיד כשיש הצבעה הם אף פעם לא זוכים זה כזה מעצבן לא משנה כמה מצביעים בהצלחה להם ♥

XoLilMissLolaoX

New member
לא נכון לא תמיד...למרות שזה קורה הרבה

לצערנו...
אנחנו נשתדל להצביע כמה שיותר ונפיץ את זה לכמה שיותר אנשים :) למרות שיש מולם מתמודדים חזקים...כמו תמיד הדילמה האישית שלי...

Ayush Cohen

New member
חחחחחחח הלוואי שהם יזכו ../images/Emo13.gif

חח בפרסים של MTV הם תמיד מקום שני חח זוכרת את הקרב על הלהקות שהם היהו נקד 30 סוקונד טו מארס נראה לי כיאלו היו בזה שלבים וזה ואז הם היו מקום שני חחח

®NuLy®

New member
../images/Emo205.gifהצבעתי להם בבסט אלטרנטיב

בוורלד סטייג' הצבעתי ללינקין פארק, שהייתי השנה בהופעה המדהימה שלהם בישראל, ועדיין לא נרגעתי ממנה
שאר הבחירות שלי היו ליידי גאגא ואמינם אם למישהו בא הסברים אז בכיף

STEMINEM

New member
Alright..

Voted to Eminem, Jessie J, 30 Seconds To Mars & My Chemical Romance Thanks ohh.. and btw Artist Number of awards Eminem - 11 Britney Spears - 7 Dima Bilan - 6 Linkin Park - 6 The Prodigy - 6 Beyonce - 5 Justin Timberlake - 5 Muse - 5 30Seconds To Mars - 4 Backstreet Boys - 4 Coldplay - 4 Lady Gaga - 4 Madonna - 4 Robbie Williams - 4 Red Hot Chili Peppers - 4 Tokio Hotel - 4 :)

XoLilMissLolaoX

New member
אני שונאת את ההצבעות האלה כי

תמיד יש כמה להקות אהבות עלי מאוד שמתחרות על אותה קטגוריה...אז הצבעתי לכל האהובים עלי למיי כאם כמובן, ל30 שניות למאדים לקסביאן לקולדפלי לפו פייטרס
לקינגס אוף ליאון לדה סטרוקס (איזה כיף שאחרי מלא זמן הם מועמדים שוב לכל הפרסים האלה)

למעלה