סופ"ש חדש בפתח

blackwish

New member
אוקיי

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: פסח יצא, הללויה ושלום ללחם. ומשהו שכתבתי ופרסמתי שחשבתי הרבה זמן אם לפרסם *בחתימה*. דבר רע במיוחד שקרה השבוע: משבר אוכל בפסח, ודכאון כללי בגלל הדברים הרגילים שהמספרים של אדי קצת חידד בגלל תוכן הסרט. משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: לקחת את הצ'ק מהשבוע עבודה שעשיתי סוף סוף
סרט השבוע: המספרים של אדי, בעקבות הפינה נזכרתי שלא ראיתי שנים. ספר השבוע: התחלתי את "שום גמדים לא יבואו" ו"חשביתה של רצינות" אמן השבוע: (הא! זכרתי!) הורי, מזל שהתמרמרתי שבוע שעבר
שוב המכשפות המלצת השבוע: לא לדחות דברים לרגע האחרון ציטוט השבוע: אמא מתרצת את משטר הרעב- "זה באשמתך שאין לך מה לאכול בפסח, תתחילי לאכול בשר"
אתר השבוע: תפוז תמונת השבוע:

wolfyy

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: הכרתי אנשים מקסימים, השלמתי פרוייקט שיקר לי מאד
דבר רע במיוחד שקרה השבוע: היה חם, היו מפגשים משפחתיים, אבל סה"כ באמת היה שבוע של קסם
משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: לשמוע "as you wish" ולהבין שזה אומר "I love you".
סרט השבוע: Legend
ספר השבוע: הסילמריליון
אמן השבוע: (הא! זכרתי!) ידיד שלי
המלצת השבוע: להחליט החלטות ולהיות שלם עמן.
ציטוט השבוע: אלמונית אדמונית: "אדהר על הגיבנת של הגיבן מנוֹטְרָאדַם"
אתר השבוע: תפוז
תמונת השבוע:
אחר (או: מסר חשוב לאומה): as you wish

blackwish

New member
../images/Emo6.gifתמונה מגניבה

תהיתי לאיפה נעלמת. לדהור על גיבנת זה לא יעיל- זה תלול מידי

Learn To Fly

New member
דיליי קטןP:

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: דיסטורטד! אחד הימים היפים בחיי, הרגשתי כמו אמא גאה. סתם
אבל היה ממש מגניב לראות את הסטריט טים בתודות בחוברת של הדיסק
דבר רע במיוחד שקרה השבוע: טראגוס גוסס:( משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: רופאים למיניהם. אעהה אני תכף יוצאת *מלחיץ* סרט השבוע: סופרהירו ספר השבוע: קנו לי אוטוביוגרפיה של בוב דילן, בחיים שלי לא שמעתי שירים שלו אבל זה סופר מעניין אמן השבוע: דיסטורטד ואין לי כוח יותר^^

למעלה