עונה שניה לראש גדול

Ben LeVi 232

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo124.gifעונה שניה לראש גדול../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif

אני שמח מאד לבשר לכולם שהוחלט על:
עונה שנייה לראש גדול
העונה החדשה תעלה לקראת הקיץ או בקיץ, ובנוסף יהיו הפקות נוספות שמיועדות לילדים יותר.

1dana1

New member
דיייייייייייי !!!!!!!!!!

לא נכוווןןן.. יואואאהההה איזה כיףףף שוב גורי בטלוויזיה

Green Day 1

New member
ב ר ו ך ה' ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo9.gif

אני ממש שמייח!! כ"כ הרבה זמן לוקח להגיד??????? חחחח העיקר שיש!! סוף סוף!!

lilo the sexit

New member
מההה???? איזה כייףףף!!!!!!!!!!!!!!!

איזה כיף איזה כיף!!! יווו אני לא מאמינה!!!! יש אודישנים..?!?! אני רוצה ללכת לאודישנים!!(רק שאני לא ממש יפה אז לא בטוח שיקבלו אותי אם יהיה!!)יוו! יש אודישנים אם כן איפה?!ובאיזה שעה!!!??

the blak angel

New member
לירןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן כנס...

מצאתי אתר שאפשר להוריד בו אנימציות ותמונות של רוברטה וכל השאר מרבלדה לפלאפון...אני כבר הורדתי... וחוצמזה יש שם רינגטונים ותמונות ומלאאא דברים יפים לפלאפון...שווה להיכנס!!!!

לירןןןן

New member
איזה שולטט!!!

הורדתי את הצלצול ואת כל התמונות שלהה!!! אעאעאעאעא מורן קבלי נשיקה ענקיתת מת עלייךךךךךךךךךך

אגב בן חשבת על מה שאמרתי לך בקשר

למה שאמרתי לך?(כילו במסר) לא רוצה לשגע אותך אני פשוט מסוקרנת

../images/Emo13.gifעוד שמועה...../images/Emo95.gifחחחח

בן לא ידענו שאתה חלק מצוות המוחות של YES
חחח זה לא שאתה רק בן 15 רק שאם זה היה רשמי אז כאילו באתר הרשמי זה היה גם מופיע כאילו .... לא?...מה זה סודי? סתם לא נראה לי כל השמועות האלו כשתהיה עונה שניה יהיה כתוב באתר הרשמי סתכלו זה במרחק קליק אחד מפה אז יאללה תירגעו מהשמועות.

יש........ סוף סוף

סוף סוף מפיקים עונה שנייה של "ראש גדול".... אבל יש מצב, שישדרו ב- ש.ח את העונה הראשונה? חחחחח העונה הראשונה הסתיימה לפני חודשיים, אבל זה נראה כאילו לפני שנה.......! שתיהיה לנו צפייה מהנה! ושכבר הפורום יחזור להיות פורום "ראש גדול" ,ולא פורום קישקושים ושטויות. מאלמוג!

למעלה