שרשור החדשות השבועי

Emiko

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo124.gifשרשור החדשות השבועי ../images/Emo41.gif

מגיע לכם להרביץ לי >_< שוב איחרתי...[ולחשוב שנזכרתי ביום חמישי...ועוד חשבתי לעצמי -וואלה - בעוד כמה שעות אוכל לפתוח ת'הודעה..]

ketty the sheep

New member
../images/Emo41.gif חדשות ... ../images/Emo41.gif

מיאבי הכריז על פרישה מוקדמת. כוכב הJrock החליט לפרוש מעולם הזוהר של יפן ולפנות לעבודות קהילה. מיאבי בחר שלא לענות לשאלות העיתונאים ורק ציין כי הוא בתהליכים של הצטרפות לכוחות השלום של הUN ופתיחת חוות קישואים אורגניים בפי'גי.
אוטאדה היקארו אמרה לאחרונה במסיבת עיתונאים כי היא מתכוונת לצאת לסיבוב הופעות עולמי עם התזמורת הפילהרמונית של שינג'וקו. במהלך סיבוב ההופעות תבצע אוטאדה שירים חדשים שיכנסו לאלבום הבא שלה, אותם כתבה במהלך ביקורה במזרח התיכון. 'הטיול הזה השאיר אותי מוקסמת לחלוטין,' מסרה הזמרת, 'בהחלט תוכלו לשמוע השפעות אוריינטליות חזקות מהאיזור בתקליט הקרוב. נפגשתי עם מספר אומנים שעוסקים בתחום הזמר המזרחי כבר שנים, וקיבלתי טיפים רבים. אני חושבת שהשינוי הזה יתן תפנית מעניינת לקריירה שלי' סיכמה.
גאקט מדווח על שיתוף פעולה מעניין שהוא הולך לבצע עם כוכב הבידור העולה טסוצ'יה יואיצ'י (הידוע גם כ'טוטי', רבע מצוות *PNISH*), אותו פגש במהלך חופשה במאיורקה. 'היה בינינו קליק מידי,' אומר גאקט בשמחה, בעוד יואיצ'י מחייך למצלמה, 'אני בטוח ששיתוף הפעולה שלנו ישנה את פני תעשיית המוסיקה ביפן.' עדיין לא נמסרו פרטים נוספים, אך שמועות גורסות כי הוקלט כבר סינגל ראשון והיו דיבורים על סיבוב הופעות מתוכנן. יש למה לחכות.
סנדאי קאמוטסו, הידועים גם כ'אלתר אגו של Nightmare' החלו בסיבוב ההופעות החדש שלהם, במהלכו ביקרו והופיעו בהתנדבות גם במוסדות שיקומיים ובבתי חולים. אנשים שנכחו במופעים מעידים על כך שהלהקה לא הצליחה להשאיר אף אחד אדיש, ובזכות המוסיקה והמילים הסוחפות בדרך כלל לא נשארה עין אחת יבשה באולם. כן ירבו.

מ א י י ק

New member
מיאבי!!!!!!!!!../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

לאאאאאאא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מ א י י ק

New member
אני מקווה מאוד../images/Emo11.gif../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

ואם כן...יוווווווווווווווו

oracle

New member
וזה לא שלח תוכן.. סלולארי ארור ><

מעולה!!! איזה יצירתיות! פשוט למות~~ :>

Nora Shu

New member
חדשות טובות ../images/Emo45.gif

במיוחד מיאבי. הגיע הזמן שירגע קצת. המ~ לא הזכרת משהו בנוגע לעבודת קולאב בין איומי האמאסאקי וה- The NaBs ! זה הוא יום טוב למעריצי מוזיקה יפנית. *דמעה* [XD srsly can't believe you did this. iluiluiluilu]

למעלה