שרשור החדשות השבועי

סינגל חדש להיקי - Flavor of Life

ב-28 בפברואר היקי משחררת סינגל חדש בשם Flavor of Life שעליו יהיו השירים הבאים: 1. Flavor of Life 2. -Flavor of Life -Ballad Version 3. (Flavor of Life (Original Karaoke 4. (Flavor of Life -Ballad Version- (Original Karaoke 5. (Flavor of Life -Antidote Mix (CD Bonus Track שיר מס' 2 הוא שיר הנושא של הדרמה היפנית בשם Hanayori Danshi. הפרק הראשון של הדרמה כבר שודר, ואפשר לשמוע שם את השיר, שמזכיר טיפה את First Love, אבל נשמע, לדעתי, הרבה יותר טוב, והרבה יותר בוגר.

Magma99

New member
נראה טוב...

הנה תגובה מפורום D-Addicts שנורא שעשעה אותי EDIT: yes, the NHK taiga drama with Gackt has good chances of being the bad casting of the century ותגובה לתגובה Nah, it will have to beat Yoshitsune for this particular crown. And since the latter featured miscast and misdirected JE boys and dullest actors in Japan, it's going to be a hard feat to pull. התגובות קצת מרושעות, ולמרות הערכתי (ואף יותר) לטאקי, אני מוכרחה קצת להסכים...

oracle

New member
XD

עכשיו אני רק מקווה שמישהו ירים את הכפפה ויתרגם את הסדרה הזו..

Vivi Sparrow

New member
סוף כל סוף בלי עדשות מגע כחולות

תמיד אמרתי שהעיניים החומות שלו מחמיאות לו יותר. ^-^

Wing Chan

New member
כוסעמק למה אני בצבא.

מגאקט לא איכפת לי, אבל מסדרות איכותיות של NHK ואני לא כאן כדי להוריד ולצפות בהן ברצף, כן איכפת לי. (כבר הפסקתי באמצע מס' סדרות ואני אוכל את עצמי על זה). אינעל העולם ואישתו.

shui chan

New member
Arashi - Love so sweet

גם אראשי מוציאים סינגל חדש ב- 21.2 הסינגל יצא בשתי גירסאות אחת מהן היא זאת- 1- Love so sweet 2- Itsumademo (with rap by Sho) 3- Fight Song 4- Love so sweet original karaoke 5- Itsumademo original karaoke 6- Fight Song original karaoke ואני משערת שהם גם יופיעו איתו הרבה בזמן הקרוב ^__^
~ גם אותו אפשר לשמוע בהאנה יורי דאנגו, שם הוא משמש כשיר פתיחה (וזה מומלץ ביותר כי הוא שיר ממש יפה וכמובן קליט ביותר כמו רוב השירים שלהם ^__^ 3> ).

ayu 4 ever

New member
השירים שיהיו ב-A BEST 2 של איומי

A BEST 2 -BLACK- 【CD】 ・Dearest ・No way to say ・CAROLS ・NEVER EVER ・Endless sorrow ・walking proud ・Free & Easy ・About You ・GAME ・Because of You ・HANABI episode II ・is this LOVE? ・HANABI ・HEAVEN ・新曲 A BEST 2 -WHITE- ■楽曲情報 【CD】 ・evolution ・Greatful days ・independent ・INSPIRE ・Real me ・Voyage ・Daybreak ・Moments ・my name's WOMEN ・STEP you ・ourselves ・UNITE! ・fairyland ・July 1st ・A Song is born

nadav1232

New member
איי אוטסוקה מוציאה אלבום חדש!! ^_^

ב - 28.3.2007 איי מוציאה אלבום חדש שנקרא Ai am BEST! *O*

nadav1232

New member
רשימת השירים שבאלבום! ^_^

1. Momo no Hanabira 2. Sakuranbo 3. Amaenbo 4. Happy Days 5. Kingyo Hanabi 6. Daisukidayo 7. Friends -Sabakan ver. 8. Kuroge Wagyu Joshio Tanyaki 680 yen 9. Cherish 10. SMILY 11. Biidama 12. Neko ni Fuusen 13. Planetarium ממ אז כמו שאני רואה זה אלבום אוספים ;; אבל זה גם משהו טוב D:

nadav1232

New member
עוד אלבום חדש לאיי!!! - LOVE STORY

לאלבום יקראו LOVE STORY ועדיין נראה לי אין תאריך XD והנה רשימת השירים: 01.Rifuresshu! 02.ハンチュウレディ 03.フレンジャー 04.乙女白書 05.MIRROR BALL 06.CHU-LIP 07.ユメクイ 08.Fruit basket 09.あのころ 10.恋愛写真 11.愛 ここにあるよ。

למעלה