עשינו עסק

54shmuel

New member
שלום לכולם

שלום לכולם אני תושב העיר שמחפש דרך לפרסם את שרותיי אני עובד באחזקה ושיפוץ בתים בכל איזור העמקים ויש לי ניסיון רב בכל התחומים הבאים: תיקון והחלפת דודי שמש/ קולטים. תיקון מכונות/מייבשי כביסה. עבודות אינסטלציה, ביוב, צנרת, גגות/ רעפים, נזילות איטום. שיפוץ בתים, צביעה/בניה, גינון ועוד הרבה דברים. אתם מוזמנים להשתמש בשרותיי אני מאוד אמין אחראי ומסודר ואיני יקרן. 054-757-8028 04-6542-959 שיהיה לכם יום מבורך. שמואל

dafgol

New member
הי שמואל ברוך הבא.

לא נהוג לפרסם מעל גביי הפורום,לא כל שכן מספרי טלפון. לשם כך יש לנו את לוחות הפורום, שם כבר פירסמת את עצמך
בעיקרון אני אמורה למחוק את הודעתך. אני מוכנה לעשות איתך "ביזנס"
אם אתה מבטיח לי שאם כל אחד מחברות וחברי הפורום יזדקק לשרותך ויפנה אליך - תיתן לו\ה הנחה משמעותית ,אני אתעלם באופן חד-פעמי
ולא אמחוק את ההודעה. מה אתה אומר? ככה קיבלת במה לפרסם, ואנחנו נקבל הנחה
ולדבריך גם שרות אמין. עשינו עסק ? בכל מקרה ברוך הבא ונשמח לראותך פה איתנו גם בלי שיפוצים

54shmuel

New member
../images/Emo24.gif בשמחה גדולה ../images/Emo140.gif

מי שיזדהה כי הוא הגיע מהפורום של מגדל העמק באינטרנט, אני מבטיח שיקבל את השירות הטוב ביותר שאני מסוגל לתת {לא שאיני נוהג כך כבכל יום ולכל לקוח} ידוע לי כי יש אנשים שעושים עבודות כמוני במגדל העמק ובסביבה {לא כולם ישרים, ואני רואה זאת יום יום} אך אני משתדל מאוד לרצות את לקוחותיי, מכוון שלקוח מרוצה מביא לקוח נוסף וזו הפרסומת הטובה ביותר. מכוון שמגדל העמק היא קופסת גפרורים שהכל ידוע לכל, אשמח מאוד אם תתנו פידבקים טובים {כמובן מתוך ניסיון} בכל אופן תודה על הפרגון יום טוב שמואל נ.ב לגבי בעיות רצוי לדבר איתי בטל' ולא מעל דפי הפורום או במסרים אישיים. אני זמין מ 6 בבוקר ועד 10 בלילה שיהיה לכם יום עם שמש {חמה}

dafgol

New member
סבבה אבל מה תכלס ?

שירות טוב כולם נותנים, או מתיימרים לתת
כמובן שמי שיזדקקו לשרותייך יפנו אליך ישירות ולא מעל גביי הפורום
עכשיו בא נדבר תכל'ס
מה מעבר לשרות טוב ואמין אתה נותן לנו? כמה אחוזי הנחה ?

54shmuel

New member
תכלס?

איני נוהג לקחת מחירים גבוהים {אם אהיה יקרן לא תהיה לי עבודה, ואני מחפש לעבוד ולא לבזבז זמן} לכן אין כאן מקום "להשלות" כאילו אתן הנחה {כשלמעשה אקבל את מה שמגיע לי למכתחילה} אני אדם הגון שמביא פרנסה לביתי ביושר מה שאני כן נותן הוא שירות שנותן ערך מוסף לעבודתי כגון: אחריות על עבודותיי ביקורי בית ללא תשלום הצעות מחיר ללא התחיבות וללא תשלום עבודות נקיות דיקנות ומחירים מאוד הוגנים הדברים הללו הביאו לכך שיש לי לקוחות של שנים שבדקו אותי, ומצאו שאכן אני שונה מאחרים אתם מוזמנים לנסות ולראות האם יש דברים בגו ערב טוב שמואל

לולי72

New member
דפנה ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif - כל הכבוד לך על היוזמה

dafgol

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo130.gif עשינו עסק ../images/Emo130.gif../images/Emo41.gif

באופן חד-פעמי, ובעקבות השרשור של שמואל (ברוך הבא), החלטתי לפתוח פינה חדשה
עשינו עסק
יש פה ביניינו כמה אנשי מקצוע, ואולי אתם מכירים אנשי מקצוע , שאנחנו נזקקים לשרותיהם ביום יום. אז בשרשור עסינו עסק, אנשי מקצוע אלה יוכלו לספר ולפרסם את עצמם, אך ורק בשרשור הזה ובתנאי שיעניקו הטבה\הנחה קבועה ומסודרת לחברות וחברי הפורום. אי-לכך ובהתאם לזאת
כל מי שרוצה להציע את שרותיו ומבטיח להעניק הטבה\הנחה לחברי\חברות הפורום , מוזמן לשרשר את עצמו לכאן, אם אתם מכירים אנשי מקצוע נוספים,הזמינו אותם להצטרף לפורום ולהציע את מרכולתם. (שרברבים,גננים,נגרים,מאפרת,טכנאי מחשבים,חשמלאים, ספרית,קוסמטיקאית,מגרשי שדים
וכל דבר שיכול להועיל לכולנו>. אני אפתח קטגוריה בקישורים, כל איש מקצוע יכנס לרשימת אנשי מקצוע מומלצים בתוספת תאור ההטבה\הנחה שתינתן לנו. ככה כולנו נרוויח
אז מה אתם אומרים ? עשינו עסק ?

שלום לכולם

אני גר במגדל העמק ועוסק בתחום האלקטרוניקה הבידורית כבר 16 שנים אלקטרוניקה בידורית זה כל מה שקשור לאודיו וידאו בכל הרמות בתחומים הבאים: מערכות סטריאו, קולנוע ביתי, בית וחשמל חכם, {אנו עובדים עם משרדי אדריכלים וחברות בניה לגבי חשמל, ובית חכם} מערכות סאונד לעסקים, בתי ספר, מכללות, מתנסים וכ'ו,,, ציוד מקצועי לאולפנים, חברות הגברה, תקליטנים, וכו'... אלקטרוניקה וציוד ונלווה לנגנים, אומנים, יוצרים, זמרים ועוד... אני מנהל מכירות בחברת יורוטל טק שהינה חברת יבוא היחידה במשק שעוסקת ממש בכל התחומים המוזכרים אילו חלק מהציודים שאנו עוסקים בהם: רמקולים: ריצפתים גדולים, מוניטורים {לבית ולאולפנים}, על מדף, לתליה, שקועים, לגינה {עמידים למים ולפגעי מזג אוויר} לאירועים, ועוד... בשלל גימורים מגברים בקטגוריות: מגברים דיגיטאליים, קדם מגבר, מגברי כוח, מונו בלוקים, משולבים, רסיברים {משולבי רדיו} רסיברים קולנוע ביתי, פרוססורים, מגברי מנורות / שילוב מנורות {הייבריד} מולטי זון רב ערוצים {מערוץ אחד מודולארי ועד 30 ויותר} מגברי גיטרה לנגנים, מגברים לאולפנים, חברות הגברה, תקליטנים, ועוד... ציודים נוספים: פטיפונים, קומפקטים, קוראים, מפענחים, ממירים, סטנדים ומעמדים לרמקולים, למערכות, למסכים, אוזניות, מגברי אוזניות, פלגים, מיקרופונים {כל הסוגים}, כרטיסי קול {חיצוניים ופנימיים}, מיקסרים, תוכנות, בידוריות, ועוד... כבלים לרמקולים, לחיבורי מכשירים RCA, XLR כבלי מיקרופונים, דטא, ועוד... מסכים, מקרנים, פלזמות, LCD, DLP ועוד,,, ישנם עוד ציודים שאנו מוכרים {פשוט לא רציתי לעייף אתכם אנו החברה היחידה בישראל שעוסקת ממש בהכל} אנו נותנים מענה בכל התחומים ובכל הרמות בכל מה שקשור לאלקטרוניקה בידורית על כל סוגיה 054-6898-776 052-3153-707 מי שיזדהה כי הגיע מהפורום, יקבל 10% הנחה יום טוב

dafgol

New member
../images/Emo51.gif שמעון וברוך הבא בצל קורתינו ../images/Emo82.gif

האישמיש שלי שהוא גם גאדג'טולוג מדופלם בטח יהנה מהאתר....מייד שולחת לו קישור.
על ההצעה המכובדת , יותר מאוחר אפתח קטגוריה חדשה ואצרף את פרטייך
ברוך הבא

../images/Emo24.gifיפה הכוונה והרעיון,,,

דווקא אני צריכה מגרש שדים,,,
אבל באמת חשוב וחוסך המון אם אתה נעזר באיש מקצוע כזה ואחר,, יפה לך,

dafgol

New member
האמת אני לא ממש מכירה פה...

מי שמכירה מוזמנת להזמין אותה להשתתף פה בשרשור. < אילנה יש לי הפתעה בשבילך
>

O n y X

New member
גם המאפרת מצטרפת

http://yulia-makeup.spaces.live.com/ האמת שכבר מזמן סיכמתי ביני לבין עצמי שאני אעשה הנחה קטנה לחברות הפורום
הנחה בסכום מסוים או מלווה בחצי מחיר (תלוי במקרה)
ואגב, זה רעיון מצוין

שמואל שלום,,רוצה לשאול אותך בנוגע לשני דברים

השארתי הודעה במשיבון שלך, תודה אילנה

למעלה