מה דעתכם על סיכום שבועי?

דורון 345

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo171.gif מה דעתכם על סיכום שבועי? ../images/Emo171.gif

שיר השבוע של יוני:
שיר השבוע לא של יוני:
יום הכי טוב בשבוע:
יום הכי פחות טוב בשבע:
משהו טוב שקרה השבוע:
משהו לא טוב שקרה השבוע:
ציטוט/פאדיחת השבוע:
ספר השבוע: |מסטיק |סרט השבוע:
תכנית השבוע:
איש שעשה לך את השבוע:
אמן שעשה לך את השבוע:
התחדשות השבוע:
תמונה שבועית:
סמיילי שמסכם את השבוע:
תוכניות לשבוע הבא:
משהו שבא לכם להוסיף:
שאלת השבוע: איך זה לחזור ללימודים? שבוע טוב

מסכמשת! ../images/Emo3.gif

שיר השבוע של יוני:
לא קל לא פשוט
שיר השבוע לא של יוני:
חכם בשמש
יום הכי טוב בשבוע:
ראשון, ונדמה לי שני.
יום הכי פחות טוב בשבע:
חמישי!
משהו טוב שקרה השבוע:
להיות עם חברות
, ציוני בגרות טובים, קניות נחמדות.
משהו לא טוב שקרה השבוע:
החזרה לבית ספר
ציטוט/פאדיחת השבוע:
-
ספר השבוע:
דמדומים
סרט השבוע:
דמדומים
(הבטחתי לחברות שלי)
תכנית השבוע:
שניים!
איש שעשה לך את השבוע:
חברות שאתם לא מכירים ודורון וגבי
אמן שעשה לך את השבוע:
-
התחדשות השבוע:
שמלה חמודה שאני מקווה שעוד יהיה לי לאן ללבוש אותה. נעליים!
תמונה שבועית:
תמונה ישנה אבל לרגל החזרה לבית ספר
סמיילי שמסכם את השבוע:
תוכניות לשבוע הבא:
לצאת מהשוק
משהו שבא לכם להוסיף:
יש לי בעיה שאני לא מצליחה לישון. יש למישהו שיטות יעליות להרדמות? + ישנתי שנ"צ גרוע וחלמתי חלום מוזר ומבאס
שאלת השבוע: איך זה לחזור ללימודים?
לא כיף בכלל. הודגש באמצעות מדגישומטיק

בא לי ממש להשקיע P:../images/Emo131.gif

שיר השבוע של יוני: מונופול, אחרי שלא שמעתי אותו שנים שיר השבוע לא של יוני: ממש אין לי רעיון
יום הכי טוב בשבוע: חמישי היה ממש נחמד, שאר השבוע לא עשיתי כלום XD יום הכי פחות טוב בשבע: אני חושבת שאין
משהו טוב שקרה השבוע: תרשו לי לצאת חנונית בטירוף, ולהגיד שהתחיל בי"ס? כי כרגע, כשעוד אין מבחנים ולחץ, זה ממש נחמד. וגם שיעור נהיגה ראשון! משהו לא טוב שקרה השבוע: אני ממש לא זוכרת מה עשיתי השבוע מעבר לשיעור נהיגה ואתמול XD ציטוט/פאדיחת השבוע: לא יודעת כמה זה נחשב פאדיחה, אבל הייתי בשיעור נהיגה ביחד עם ילד מהשכבה שלי שלא דיברתי איתו מאז היסודי, וגם אז לא סבלתי אותו. וכשרק נכנסתי לאוטו המורה שעה הסביר לי מה זה הגה ומה זה גז וברקס, וכל הזמן רק חשבתי על זה שבטח הילד הזה שונא אותי עכשיו כי אני מבזבזת לו מלא זמן XD ספר השבוע: בלית ברירה ובמחסור בספרים, אני קוראת את הארי פוטר השלישי. כן, שוב. |מסטיק |סרט השבוע: לא היה.. תכנית השבוע: דוקטור הו!!!!11 והפרק החדש של הפיג'מות גרוע. איש שעשה לך את השבוע: חברות וזה :) אמן שעשה לך את השבוע: אני חוששת שלא היה כזה התחדשות השבוע: קיבלתי היום עגילים ליומולדת, וסביר להניח שאני אחליף אותם.. תמונה שבועית: זה ממש הצחיק אותי XD http://img2.timg.co.il/forums/1_155324410.jpg (מעניין אם הקישור-תמונה הזה יעבוד..) סמיילי שמסכם את השבוע: בא לי על
תוכניות לשבוע הבא: שיעור נהיגה שני! ולהתחיל באמת ללמוד משהו שבא לכם להוסיף: אני עייפה. שאלת השבוע: איך זה לחזור ללימודים? כמו שכתבתי- בינתיים דווקא נחמד. כשיתחילו המבחנים וזה אני כבר אחשוב אחרת..

דורון 345

New member
מסכמ"שת בחוסר מצברוח

שיר השבוע של יוני: לא שמעתי... שיר השבוע לא של יוני: שבעים איש - כל החתיכים, כולם אומרים - שלומי שבן, למה ככה - מרסדס בנד
יום הכי טוב בשבוע: ראשון/שני יום הכי פחות טוב בשבע: שלישי רביעי חמישי משהו טוב שקרה השבוע: אני ובן שלושה חודשים יחד
משהו לא טוב שקרה השבוע: בית ספר ציטוט/פאדיחת השבוע: כמעט נכנסתי לבניין הלא נכון בבית ספר ספר השבוע:
סרט השבוע: הסרט של סאות'פארק שבן הכריח אותי לראות תכנית השבוע: הפרק הראשון של הפיג'מות באמת גרוע איש שעשה לך את השבוע: שקד וגבי
אמן שעשה לך את השבוע: מרסדס התחדשות השבוע: קוקיות!!!!!!!!!! תמונה שבועית: אני עם הבגדים של בן, לפני שינה
(תראו איזו חולצה מאגניבההההההההה) סמיילי שמסכם את השבוע:
+
תוכניות לשבוע הבא: האוווווו
משהו שבא לכם להוסיף: אני עצובה ורעבה. בורקס יעודד אותי!
שאלת השבוע: איך זה לחזור ללימודים? חרא

למעלה