הכרויות

Lilo the fairy

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo182.gif../images/Emo42.gifהכרויות../images/Emo42.gif../images/Emo182.gif../images/Emo41.gif

[החלטתי לגוון קצת בשם הפינה
] היום תתארח כאן קרן
KeReN 0R
סדר המתארחים
ספיר – Sapirushhhhhh ביקי – KiShKooSh אושרית – oshriti123 ליאור – Simply an angel שיר – Dark Force ליאור – boopymylife עדי – כלה להשגה סיון – סיו לאב אוהד אלישע דניאל – מאעד מור – Mor the only אלונה – אנונה2 שי – שושית המתוקית אביטל – Be a bee דנית – דנדן לאב אורי שיראל – Shirelush מוטי – moton מור – מור תייר שני – שני לאב צאד מייקל מורי מעיין – Feaky love אור – אורוש לאב שירי דקלה – Butterfly of wind זיו – זיו בן שטרית חן – Chen010189 ליאור – liorushb כרמל – כפרות שלי מיטל – מיטל עבד
כל מי שרוצה להצטרף שיכתוב כאן ואני אצרף אותו.

KiShKooSh

New member
קרן../images/Emo99.gifמאוהב|../images/Emo99.gif

נכון שאת אוהבת תיקים
? נכון שאת אוהבת אותי
?(חחח מחוקה היום
) את מכירה את לירון וייסמן? היית רוצה להכיר? נכון אורי יאהב את הקיר של קרוקר? הא, בעצם כבר לא, שינו את התמונה
ביקי

KeReN 0R

New member
ביקוש../images/Emo99.gif

נכון שאת אוהבת תיקים
? תיקרן רולזזזזז
נכון שאת אוהבת אותי
?(חחח מחוקה היום
)%^#$^@#
את מכירה את לירון וייסמן?כן ברור!!ממשחק החיים... היית רוצה להכיר?^ נכון אורי יאהב את הקיר של קרוקר?
הא, בעצם כבר לא, שינו את התמונה
-תמיד אפשר לשחזר
ביקי

Nofar723

New member
קרןן../images/Emo13.gif

מה שלומך? שלושה דברים שתקחי לאי בודד? זמר אהוב? זמרה אהובה? תוכנית אהובה? את גם מחכה שיצא כבר הארי פוטר 6?
המשך יומטוב

KeReN 0R

New member
נופר../images/Emo9.gif

מה שלומך?הכול טוב
שלושה דברים שתקחי לאי בודד?יאכטה,הרבה אוכל ומישהו שיהיה איתי
זמר אהוב?ג'ק וייט ותום פטרובר זמרה אהובה?מג וייט ואורית שחף תוכנית אהובה?עולמו של רנו פסקאל,היכל התרבות ומשחק מכור את גם מחכה שיצא כבר הארי פוטר 6?הארי פוטר?הספר??

boopymylife

New member
שאלות לכוסית-פקאצה שלי../images/Emo99.gif

מה המצב? מה שלומך? איך עבר היום? מה הצבע האהוב עליך (חוץ מורוד?XD)? סרט אהוב? שיר אהוב? שחקן אהוב (חוץ מאורי וחוץ מבראד פיטXDDD)? זמר אהוב? יומטוב :)))

KeReN 0R

New member
תשובות לדוגמנית ההורסת שלי../images/Emo99.gif

מה המצב?אחלה מה שלומך?על הכיפאק
איך עבר היום?מהר מה הצבע האהוב עליך (חוץ מורוד?XD)?שחור,סגול,כחול סרט אהוב?גריז, בחזרה לעתיד 1-2-3 וסרטי אימה
שיר אהוב?יש הרבה...של הוייט סטרייפס והיהודים בעיקר שחקן אהוב (חוץ מאורי וחוץ מבראד פיטXDDD)?קיאנו ריבס וג'וני דפ זמר אהוב?ג'ק וייט ותום פטרובר

שאלות..! ../images/Emo41.gif

לפני שאני מתחילה אני רוצה להגיד שגם אני רוצה להיות ברשימה. טוב אז.. *מי הזמר/ת הכי אהוב/ה עלייך? *מהם הסדרות הכי אהובות עלייך? *איזה מפורסמים ראית במציאות? *מאיפה את?

KeReN 0R

New member
עונה../images/Emo119.gif

*מי הזמר/ת הכי אהוב/ה עלייך? ג'ק ומג וייט,תום פטרובר ואורית שחף *מהם הסדרות הכי אהובות עלייך? עולמו של רנו פסקאל,היכל התרבות ומשחק מכור *איזה מפורסמים ראית במציאות?א ורי אומנותי(כמובן),תומר שרון,נתן רביץ ועוד כמה מפורסמים (במפגשים בעזריאלי למשל
) *מאיפה את?ממרכז הארץ

../images/Emo99.gifקרןןןןןןןן

אני אוהבת אותך 8-=*אין לי מה לשאול.. ..תעשי לי ילד?.....
וואי קרן הגעתי למסקנה שאת אחת הותיקות שאני מכירה

קרןןןן ../images/Emo99.gif

מה קורה?? מה חדש?? איך עבר היום?? אמממ מאיפה את בארץ??? ממתי את בקומונה? מה התחביבים שלך? זמרת שאת אוהבת? זמר? שחקן ? שחקנית? להקה? תוכנית? סרט? ספר? דבר מטורף שעשית? מחשב או טלויזיה.? בריכה או ים? שחור או לבן? חחח יאללה ביושש אוהבתת

למעלה