הדמות השבועית!

theEscapist

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo202.gifהדמות השבועית!../images/Emo28.gif

זה הולך ככה: אני שואלת שאלות ואתם עונים
והדמות השבוע היא:
אמילי!
תקציר חייה: אמילי, מהסרט "חתונת רפאים", היא גוויה יפה, בעלת סיפור חיים טרגי, וסיפור המוות שלה, בתור פיצוי, הוא אחד מהיותר טובים שנראו בסביבה
היא ידועה בשם "כלת הפגר"
(Corpse Bride). היא הייתה ילדה במשפחה די עשירה, והייתה ידועה בתור יפהפייה, ויום אחד זר מסתורי וחתיך הגיע לסביבה... ולמרות שלא הרשו לה להתחתן איתו, היא החליטה לברוח איתו. ואז הוא רצח אותה, המניאק, ולקח איתו את כל התכשיטים שלה ואת כסף המשפחה. מאז ועד היום שויקטור הסתובב לו ביער ממלמל נדרים, היא חיכתה שמישהו יבוא ויבקש את ידה, ואז ויקטור חשב שהאצבע שלה היא ענף, ושם את הטבעת. ככה נוצר לו זוג נשוי מאושר להפליא.
!!! בסופו של דבר מסתבר שההוא המניאק שרצח אותה זה האיש שמתכנן לעשות את אותו הדבר גם לויקטוריה המקסימה, במקור כלתו המיועדת של ויקטור. חוץ מזה, הסרט נגמר במין סצנת "בת הים הקטנה" כזאת, שאמילי הופכת לפרפרים ונעלמת , אבל שלווה סוף סוף, ולא מוכנה לגזול את חלומותיו של מישהו אחר- ויקטוריה- למרות ששלה נגזלו ממזמן.
הלינק: http://imdb.com/character/ch0009228/ קצת על השחקנית: השחקנית שמגלמת (או מדבבת, במקרה הזה) את אמילי היא הלנה בונהם קרטר המדהימה. כן, כן, היא ולא אחרת
. היא, כפי בשלב הזה כולנו יודעים, בת זוגתו של טים, ויש להם שני ילדים ביחד
היא שיחקה בכל הסרטים שלו מאז כוכב הקופים
כולל את כוכב הקופים, אבל זה די בטעות. כמובן שהתפקיד הכמעט ראשי בסוויני טוד היה ענק (בעיניי), ועוד כל מיני תפקידים קטנים ונחמדים פה ושם. היא הייתה אמא של צ'ארלי בצ'ארלי וממלכת השוקולדה, היא הייתה בעלת תפקיד די חשוב (לפי מה שהבנתי, אני צריכה לראות את הסרט הזה) בסיפורי דגים, וכמובן- אמילי בחתונת רפאים. גם לפני סיפור האהבה עם טים היא הסתדרה לא רע בכלל. היא שיחקה במועדון קרב, היא שיחקה גם במרלין- בתור מורגן (וכמובן שהייתה מעולה בזה
), ושיחקה בסרטים נוספים אחרים. בשנים האחרונות היא גם שיחקה את בלטריס לסטריינג' בהארי פוטר 5, ובכך הצטרפה לשורה ארוכה של שחקנים אדירים ששיחקו בהארי פוטר- שאיכשהו חצי מהם הגיעו גם לסוויני טוד
ולפינת "פרט הטריויה הלא רלוונטי בעליל"! אז היום, ספיישל, יש שניים! אחד: היא צאצאית של מישהו בריטי חשוב כזה, שהיה בין השאר ראש הממשלה של בריטניה, וגם לסבא וסבתא ולהורים שלה יש תפקידים ממלכתיים חשובים, אי שם בממלכה המאוחדת. הפרט השני שגיליתי תוך כדי שיטוט בimdb הוא שהיא פעם גילמה את אופליה בהפקה כלשהי של המלט, וזה סתם היה מגניב
ואגב, אל תאמינו כשהיא מספרת שהיא לא שרה לפני סוויני טוד. מה זה חתונת רפאים, עז? (Tears to Shed, אחד השירים המקסימים והנוגעים ללב. מומלץ) פששש... חפרתי היום
אז הנה הלינק: http://imdb.com/name/nm0000307/ והשאלות: 1. דבר ראשון- אוהבים את הדמות או לא? 2. מה התכונה שאתם הכי אוהבים בדמות הזאת? 3. ומה התכונה שאתם הכי שונאים? 4. ומה התכונה שיש לה שהייתם רוצים שתהיה לכם (אם יש כזו)? 5. הייתם רוצים להכיר את הדמות הזאת, או להיות חברים שלה? 6. הייתם רוצים לחיות את החיים שהיא חיה? 7. הדמות מזכירה לכם את עצמכם, או מישהו שאתם מכירים טוב? 8. בתור במאים\תסריטאים, הייתם משנים משהו בדמות הזאת? 9. מה חשבתם על השחקנית שלוהקו לתפקיד של הדמות? 10. הייתם מלהקים שחקנית אחרים? שבוע נפלא לכולנו!

theEscapist

New member
ואם כבר אז כבר... אני עונה../images/Emo3.gif

כמה חפרתי לכם היום
אני עדיין לא מבינה איך
1. דבר ראשון- אוהבים את הדמות או לא? בטח שכן!!!! 2. מה התכונה שאתם הכי אוהבים בדמות הזאת? א. היא כזאת חמודה ומשעשעת, נורא הלנה בונהם קרטר משום מה
עם טון דיבור כזה ציני אך חמוד:) וחוצמזה שלמרות הכל, בסופו של דבר היא עדיין בוטחת באנשים, והיא בסוף לא נותנת לעצמה להשתמש בתירוץ של "נפגעתי ולכן אני יכולה לפגוע באחרים". וחוצמזה שהיא פשוט מותק כשהיא מתחילה להתלהב מהירח וכאלה
3. ומה התכונה שאתם הכי שונאים? היא פלעמים קצת נהיית פתי בצורה קצת מוגזמת.... אבל נו, איך אפשר לשנוא אותה? 4. ומה התכונה שיש לה שהייתם רוצים שתהיה לכם (אם יש כזו)? את ה... אמון הזה באנשים. זה באמת משהו מדהים. ואת זה שבגלל שהיא הייתה כל כך הרבה זמן בעולם המתים, פתאום היא מעריכה דברים מחדש, למשל את אור הירח
היכולת להעריך דברים כדברים מיוחדים... 5. הייתם רוצים להכיר את הדמות הזאת, או להיות חברים שלה? בטח! 6. הייתם רוצים לחיות את החיים שהיא חיה? חחחחח או את המוות שהיא מתה?
עכשיו אני קולטת איזה אבסורדית השאלה הזאת, כי החלק המעניין פה הוא בכלל לא החיים שלה
ואני בהחלט חושבת שאם *זה* עולם המתים, אני תכף ומיד קופצת לשם.. אחד מהמקומות הכי מגניבים שקיימים. יחי בונג'נגלס! 7. הדמות מזכירה לכם את עצמכם, או מישהו שאתם מכירים טוב? יש משהו בתמימות הזאת שלה שמזכירה לי מישהו... 8. בתור במאים\תסריטאים, הייתם משנים משהו בדמות הזאת? אני חושבת שהיא כתובה מושלם. הדמות עצמה לא מושלמת, כי היא לא צריכה להיות. וחוצמזה שממש רואים שהיא נכתבה כמעט בשביל הלנה
או זה, או שהלנה פשוט הצליחה להפוך את הדמות לדמות "שלה" לחלוטין, שזה ממש מרשים 9. מה חשבתם על השחקנית שלוהקו לתפקיד של הדמות? מושלמת?
10. הייתם מלהקים שחקנית אחרים? חס וחלילה. פשוט ליהוק נכון, הכי נכון שיש. יצא לי לראות שניה מאיזשהו ראיון איתה, שהראו אותה לשנייה בזמן שהיא דיבבה את הסרט... וזה פשוט כ"כ היא!

adi dion

New member
מדהים שאני לא זוכרת כלום מהסרט הזה ><

עזבו את זה שראיתי רק חצי ממנו כל פעם כשזה היה בטלויזיה כי תמיד פספסתי
אני אמנע מלענות חחח אני ממש לא זוכרת שום דבר שקשור לדמות הזאת (חוץ מהלנה
) ואם כבר- אפשר עוד פרט על השחקנית?
היא יהודייה

להלהלה

1. דבר ראשון- אוהבים את הדמות או לא? ממש
2. מה התכונה שאתם הכי אוהבים בדמות הזאת? את האופי שלה כזה, קלילה וחמודה, וגם קצת צינית כזאת. אני אוהבת את החוש הומור שלה. 3. ומה התכונה שאתם הכי שונאים? אין אחת כזאת. 4. ומה התכונה שיש לה שהייתם רוצים שתהיה לכם (אם יש כזו)? הממ לא יודעת, להיות קצת יותר קלילה? 5. הייתם רוצים להכיר את הדמות הזאת, או להיות חברים שלה? חחח כן, היא נראת בנאדם טוב :] 6. הייתם רוצים לחיות את החיים שהיא חיה? היא דיי מתה אז לא
7. הדמות מזכירה לכם את עצמכם, או מישהו שאתם מכירים טוב? לא ממש... 8. בתור במאים\תסריטאים, הייתם משנים משהו בדמות הזאת? ממש לא, מושלמת :] 9. מה חשבתם על השחקנית שלוהקו לתפקיד של הדמות? מתאימה לה בול! 10. הייתם מלהקים שחקנית אחרים? נופ

blackwish

New member
אמילי

. דבר ראשון- אוהבים את הדמות או לא?
2. מה התכונה שאתם הכי אוהבים בדמות הזאת? אם זה מדבר כמו הלנה ונראה כמו הלנה זו הלנה
3. ומה התכונה שאתם הכי שונאים. לא זכור לי אחת כזו. 4. ומה התכונה שיש לה שהייתם רוצים שתהיה לכם (אם יש כזו)? ריסים ארוכים? 5. הייתם רוצים להכיר את הדמות הזאת, או להיות חברים שלה? אולי בתור רוח, בתור אנושית אני מפחדת
6. הייתם רוצים לחיות את החיים שהיא חיה?
7. הדמות מזכירה לכם את עצמכם, או מישהו שאתם מכירים טוב? לא, היא "דמות" מידי. ?. בתור במאים\תסריטאים, הייתם משנים משהו בדמות הזאת? לא, היא חמודה. 9. מה חשבתם על השחקנית שלוהקו לתפקיד של הדמות?
סגידה 10. הייתם מלהקים שחקנית אחרים. נוור

Oyster Girl

New member
../images/Emo54.gif

1.דבר ראשון- אוהבים את הדמות או לא? כן
!!! 2.מה התכונה שאתם הכי אוהבים בדמות הזאת? היא חכמה, אולי הכי חכמה בסרט. והלב שלה רגיש יותר משל כל האנשים החיים. 3.ומה התכונה שאתם הכי שונאים? אני לא אוהבת את זה שהיא ויתרה על ויקטור, אבל במחשבה שנייה הוא חננה מדיי בשבילה והרי היא כה מדליקה
כך ש...קיבלתי
4.ומה התכונה שיש לה שהייתם רוצים שתהיה לכם (אם יש כזו)? היא אישיות יפהפיה..קשה לי לומר
היא גם יפה מבחוץ בטירוף
5.הייתם רוצים להכיר את הדמות הזאת, או להיות חברים שלה? כן כן כן להיות חברה של אמילי
6.הייתם רוצים לחיות את החיים שהיא חיה? קשה לומר. צד אחד בי אומר שכן והצד השני אומר שלא
אני בטח אקשיב לצד הפחות חכם
7.הדמות מזכירה לכם את עצמכם, או מישהו שאתם מכירים טוב? את עצמי לעתים, בשיר Tears to Shed ובויתורים שלה. 8.בתור במאים\תסריטאים, הייתם משנים משהו בדמות הזאת? בתור במאית ותסריטאית אני יודעת שאין דבר יותר מעצבן מאנשים שמתערבים לך ברעיונות
אז לא אעשה לחברי מה שלא נעים לי
(כאפת מציאות לי
!!) 9.מה חשבתם על השחקנית שלוהקו לתפקיד של הדמות? אשת אשכולות
10.הייתם מלהקים שחקנית אחרים? לא

למעלה