הדמות השבועית!

theEscapist

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo202.gifהדמות השבועית!../images/Emo28.gif

והדמות השבוע היא:
טובי!
תקציר חייו: טובי הוא הילד ה-הו-כה-חמוד מסוויני טוד
אנו פוגשים אותו בפעם הראשונה בתור בלונדינית קטנה (
) על במה בשוק בלונדון הויקטוריאנית, מפרסם את הספר האיטלקי הידוע אדולפו פירלי. אח"כ, כשהוא בא עם אדונו לבקר את סוויני, הוא מוריד את הפאה הבלונדינית, מספר למיסיס לאבט על בית המחסה שממנו פירלי הוציא אותו, גומר לה את כל הג'ין בבית... מכיוון שסניור פירלי "מצא את מותו", ומיסיס לאבט היא אדם מקסים עם נפש רחומה, היא מאמצת את טובי, שיעזור לה בחנות (אבל לא במאפיה...) ובאופן כללי מאמצת אותו כאילו היה בנה. ובאמת אנחנו רואים שלקראת סוף הסרט הוא אכן קורא לה "אמא"
http://www.imdb.com/character/ch0031684/ קצת על השחקן: השחקן שמגלם את טובי הוא אד סנדרס (Ed Sanders). נולד בשנת 1993, כלומר עד כמה שהוא נראה קטן, הילד כבר בן 15- בגיל שלי! התפקיד בסוויני טוד הוא התפקיד הראשון שלו, ובעיניי הוא הצליח לא רע בכלל:) ואין עליו פרטי טריוויה
הלינק: http://www.imdb.com/name/nm2596827/ ציטוט נבחר טוב, מכיוון שציטוט נורמלי לא מצאתי, אני אלך על הדרך האלטרנטיבית, ופשוט אשים ציטוט מתוך שיר שהצחיק אותי
מתוך "Pirelli’s Miracle Elixir" “Try Pirelli’s, when they see how thick, sir You can have your pick, sir Of the girls!” והשאלות: 1. דבר ראשון- אוהבים את הדמות או לא? 2. מה התכונה שאתם הכי אוהבים בדמות הזאת? 3. ומה התכונה שאתם הכי שונאים? 4. ומה התכונה שיש לה שהייתם רוצים שתהיה לכם (אם יש כזו) 5. הייתם רוצים להכיר את הדמות הזאת, או להיות חברים שלה? 6. הייתם רוצים לחיות את החיים שהיא חיה? 7. הדמות מזכירה לכם את עצמכם, או מישהו שאתם מכירים טוב? 8. בתור במאים\תסריטאים, הייתם משנים משהו בדמות הזאת? 9. מה חשבתם על השחקן\ית שלוהק\ה לתפקיד של הדמות? 10. הייתם מלהקים שחקן\ית אחר\ת? שבוע נפלא לכולנו!

Learn To Fly

New member
עונה

1. דבר ראשון- אוהבים את הדמות או לא? כןכן, הוא כזה חמוד קטן 2. מה התכונה שאתם הכי אוהבים בדמות הזאת? נאמנות 3. ומה התכונה שאתם הכי שונאים? לא זוכרת, אני צריכה לראות שוב את הסרט 4. ומה התכונה שיש לה שהייתם רוצים שתהיה לכם (אם יש כזו) אין 5. הייתם רוצים להכיר את הדמות הזאת, או להיות חברים שלה? לא תודה
6. הייתם רוצים לחיות את החיים שהיא חיה? נהה 7. הדמות מזכירה לכם את עצמכם, או מישהו שאתם מכירים טוב? יש מישהי שהוא מזכיר לי 8. בתור במאים\תסריטאים, הייתם משנים משהו בדמות הזאת? אני מההתחלה לא הייתי נותנת לו להופיע עם הפאה הזאת, פור גאד סייק! 9. מה חשבתם על השחקן\ית שלוהק\ה לתפקיד של הדמות? סופר מתאים 10. הייתם מלהקים שחקן\ית אחר\ת? לא

LauraLF

New member
שבוע נפלא גם לך! ותשובות..

1. דבר ראשון- אוהבים את הדמות או לא? אוהבים! 2. מה התכונה שאתם הכי אוהבים בדמות הזאת? אלכוהוליזם? 3. ומה התכונה שאתם הכי שונאים? השיר שלו מעצבן 4. ומה התכונה שיש לה שהייתם רוצים שתהיה לכם (אם יש כזו) ? לא ממש! 5. הייתם רוצים להכיר את הדמות הזאת, או להיות חברים שלה? אני בספק 6. הייתם רוצים לחיות את החיים שהיא חיה? לא 7. הדמות מזכירה לכם את עצמכם, או מישהו שאתם מכירים טוב? האמת שלא 8. בתור במאים\תסריטאים, הייתם משנים משהו בדמות הזאת? לא , אני מתה על הדמות שלו 9. מה חשבתם על השחקן\ית שלוהק\ה לתפקיד של הדמות? מתאים ביותר 10. הייתם מלהקים שחקן\ית אחר\ת? NOTHING COMES TO MIND

LadySilkworm

New member
ראיתי אותו במאחורי הקלעים, נחשב?

סתם.. אני אמנע מלענות הפעם.

adi dion

New member
טובייייייייי ../images/Emo99.gif

1. דבר ראשון- אוהבים את הדמות או לא? מאוד!! 2. מה התכונה שאתם הכי אוהבים בדמות הזאת? שהוא כזה ילד חמוד, נדיב ומתוק. ואיך הוא מרגש בשיר שלו
3. ומה התכונה שאתם הכי שונאים? אממ.. לא תכונה אבל לא אהבתי שהוא עבד אצל המה שמו ההוא
4. ומה התכונה שיש לה שהייתם רוצים שתהיה לכם (אם יש כזו) לא חושבת שיש משהו... 5. הייתם רוצים להכיר את הדמות הזאת, או להיות חברים שלה? כן! 6. הייתם רוצים לחיות את החיים שהיא חיה? לא
7. הדמות מזכירה לכם את עצמכם, או מישהו שאתם מכירים טוב? את עצמי אולי, שאם יש לי מישהו שממ קרוב אליי אני מאוד נאמנה. כמו שהוא היה נאמן להוא שאין לי מושג מה השם שלו
ואז איך הוא היה נאמן להלנה
אממ סליחה, למיס לאבט
8. בתור במאים\תסריטאים, הייתם משנים משהו בדמות הזאת? לא 9. מה חשבתם על השחקן\ית שלוהק\ה לתפקיד של הדמות? ממש חמוד! הוא שחקן טוב בטוח ויש לו עתיד
10. הייתם מלהקים שחקן\ית אחר\ת? לא

Foggie Day

New member
../images/Emo72.gifחמודי!../images/Emo9.gif

1. דבר ראשון- אוהבים את הדמות או לא?
כןן
הוא חמוד.. 2. מה התכונה שאתם הכי אוהבים בדמות הזאת?
הוא תמים כזה.. לא יודעת.. 3. ומה התכונה שאתם הכי שונאים?
קצת קרציה? חחח ציפציף כזה.. 4. ומה התכונה שיש לה שהייתם רוצים שתהיה לכם (אם יש כזו)
אממ כלום.. 5. הייתם רוצים להכיר את הדמות הזאת, או להיות חברים שלה?
לא יודעת.. שאלה מוזרה.... 6. הייתם רוצים לחיות את החיים שהיא חיה?
לא ממש... 7. הדמות מזכירה לכם את עצמכם, או מישהו שאתם מכירים טוב?
לא 8. בתור במאים\תסריטאים, הייתם משנים משהו בדמות הזאת?
לא נראה לי.. הדמות דיי טובה.. עובדה שאנשים מחבבים אותו אז זה אומר שהוא פסדר לא? 9. מה חשבתם על השחקן\ית שלוהק\ה לתפקיד של הדמות?
חמודדד קטן כזה...
הוא ממש לא נראה בן 15.. יש לו קול ממש גבוה בשביל ילד בן 15....... 10. הייתם מלהקים שחקן\ית אחר\ת?
לא עולה לי שחקן אחר שהיה יכול לשחק במקומו.. והוא היה דיי טוב אז לא..

no one can hurt you, not while I'm around ../images/Emo10.gif

1.דבר ראשון- אוהבים את הדמות או לא? בטח
2.מה התכונה שאתם הכי אוהבים בדמות הזאת? את זה שלמרות שהוא עבר הרבה עדיין יש בו תמימות, עדינות ונאמנות והוא עדיין נשאר אדם טוב. אבל בכל זאת יודע לשמור על עצמו :] 3.ומה התכונה שאתם הכי שונאים?אלכוהליזם?
טוב, אחרי מה שהוא עבר אני בהחלט מבינה אותו... 4.ומה התכונה שיש לה שהייתם רוצים שתהיה לכם (אם יש כזו) קול יפה כמו שלו
5.הייתם רוצים להכיר את הדמות הזאת, או להיות חברים שלה? הממ למה לא :] 6.הייתם רוצים לחיות את החיים שהיא חיה? ממש ממש לא
7.הדמות מזכירה לכם את עצמכם, או מישהו שאתם מכירים טוב? לא... 8.בתור במאים\תסריטאים, הייתם משנים משהו בדמות הזאת? שום דבר לא הפריע לי. 9.מה חשבתם על השחקן\ית שלוהק\ה לתפקיד של הדמות? חמוד, מקסים ובעל קול מדהים פשוט... ילד מוכשר ממש, מקווה לראות עוד סרטים שלו בעתיד. 10.הייתם מלהקים שחקן\ית אחר\ת? לא! הוא מושלם לתפקיד

למעלה